Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

RadimFišer

U tohoto dojemného filmu jsem se velmi poučil a zažil příjemný nával citů. Tím více to musí milovat holky. Odpad zde není naprosto na místě, neboť by se to mohlo brát, jako opovrhování lidskými city a nevážení si druhých. Každý někdy někoho toužil vidět a tento seriál se podle mě mění s každým člověkem, který tam přijde a řekne svůj zajímavý příběh. Pan řežisér Chaun, pocta, umí vybírat skvěle. ()

dvd-L odpad!

Také mám pro Vás jeden vzkaz milý Ondro: Kráčejte už s tou vaší pseudo-pozitivní-reality-šou k šípku. Takové plýtvání vysílacím časem. Tfuj. STOP ()

wellar

Po tom ako v jednom dieli babka pozvala druhu babku lebo jej chcela podakovat za prijemne chvile pri peceni kolacov ,zvazujem ci tam nezavolam tetu susedu aby som jej podakoval za to ze umyva schody. Ale obcas boli v Poste pre teba aj pekne situacie ktore celkom dojali a nevadilo mi na protagonistoch ze to riesia pred celym Slovenskom ( v CR to je asi podobne,neviem ). ()

ricardocz odpad!

Jsou to herci, nebo je tahle neuvěřitelná show "real" ? Nerad bych se někoho dotkl, ale občas mi to příjde dost přitažené za vlasy, hlavně když se Ester chápavě dívá na brečícího chlapa který hledá svojí sestřenici Máňu. Sice dávám tomuto pořadu odpad, ale neodsuzuju ho, chápu, že má své publikum, kdežto třeba u Jak ukrást Dagmaru jsem si málem podřízl žíly ovladačem od televize. Ani na jedno se už nikdy nepodívám. ()

jasanka

Viděla jsem párkrá, a chápu, co se na tom dámám středního a vyššího věku líbí. Pro mě ale blbost plná příšerných podlézavých pohledů moderátorky a zbytečných citových výlevů. ()

KOZEL84

Chlup trčící z vředu na prdeli hnusu.Kdybych se na to měl dívat,tak to (život) asi radši ve světlé chvilce rovnou ukončím,ale ted' sem na YouTube náhodou narazil na ''todle'' a korunuje to Part 2.Tsíí píí...to je XDD Trááápááák!Pomóoóóć!To nejde vypnout;DDDD.Za to 1 jinak bezpochyby škarpa.PS:To sem ale kůůůl!!Hm!!Řešte si to doma vy póvlové zkurvení trapní!! ()

Mallinali

Až si pozve Stalin Gorbačova, tak prosím. Do té doby budu dávat přednost sledování plné udírny. Ale protože se mi úplnou náhodou stala u jednoho příběhu s dívkou, co jí chtěli zabít vlastní rodiče, drobná slzavá nehoda, tak radši nebudu hodnotit. ()

constrictor.boa

Občas je to zajímavé - například, když pamětníci z války vyprávějí, čím museli projít a co zažili. Když si tam ale syn pozve rodiče a chce jim před "celým národem" (celý národ na to přece nekouká) poděkovat.....hrůza ()

mladas16 odpad!

Škoda, že to Esterka Janečková odnese za celej přiblblej pořad, protože je to fakt sympatická fajn ženská. Ale ten pořad... ()

Rami odpad!

Zcela souhlasím s uživatelem Pacco a dodávám, že se jedná o vrcholný hyenismus - zábavu založenou na pozorování lidského utrpení. Člověk by podobný pořad čekal na Primě, ale on se vysílá na veřejno právní televizi. To jen dokazuje, kam až ČT klesla. A nejen to. Už se objevily další pořady (viz. Krotitelé dluhů), které jen využívají nesnází, do kterých se lidé dostali. K vystupování Ester můžu říct jen pár věcí. Nejprve si uplivnu. A pak ji zhodnotím slovy: "Tak uměle falešnou snahu být milá, vstřícná a chápající jsem ještě neviděl a to jsem viděl hodně věcí". Opovrhuji lidmi, kteří tento paskvil točí, stejně jako těmi, co se na ni dívají a vždycky si krásně popláčou. Je to drek a odpad, ve kterém se každý snaží být viděn v dobrém světle - prostě maškaráda. ()

MarleyCZ odpad!

U tohoto pořadu když ho vidím tak se jenom nasměji. Pořad má snad jen díváky citově založené a nebo 'hloupé'' ( nechápu jak se na to může někdo dívat) . Ester Janečková mi příjde velice nesympatická a to je poslední kámen do odpadu. 4% a to jenom za pošťáka Ondru -:)) ()