Kouzelné příhody pro všechny děti. Myšák Toopy a jeho kamarád kocourek Binoo zažívají každý den ohromná dobrodružství, plná nespoutané fantazie a kouzelných setkání s úžasnými tvory. Přidej se k nim i ty!

Epizody:
28. Čtyři roční období
29. Ráj plyšáků
30. Binooův dopis
21. Toopyho nos
32. Jako pták (oficiálny text distribútora)

Niktorius

Tak se mi zdá, že zdejší hodnotící nějak nechápou, že tohle je opravdu seriál pro nejmenší, jejichž vnímání i nárokům se ho tvůrci snaží přizpůsobit. ()

Spooner odpad!

Ať si řiká kdo chce, co chce, ale tohle je i pro ty nejmneší úplná vymývárná mozku. Lidi co za tím stojí to asi dělali zdrogovaní a děti po tom budou brzo na drogách taky. Takovou nechutnost už jsem dlouho neviděl. Ráno už si televizi zase dlouho nezapnu. ()

Chrustyn odpad!

Nedokážu si představit jak by na mě film působil v nějakých dvou maximálně čtyřech letech ale takhle to považuju za maximálně tripovou jízdu, kterou nechápu a pokaždé nevěřícně zírám co se v těch 5 mintuách přede mnou odehrává. Troufám si dokonce tvrdit, že to je dost nebezpečná záležitost. ()

Jansen

Tohle je tak na hraně mezi odpadem a pěti hvězdami. V určitém rozpoložení se tam dají nacházet docela zajímavé asociace. Akorát mám strach, že u dětí mladších 15ti let by Toopy a Binoo mohli způsobovat trvalou demenci. ()

Cimr odpad!

Úplně vidím, jak Toopy a Binoo vznikl: Autoři seriálů pro děti zoufale potřebovali nějaký nápad, tak odešli do psychiatrické léčebny a dali tam jednomu pánovi, co měl jedno oko větší než druhé a pořád vykřikoval divné věci, do ruky tužku. On nakreslil hnusnou obrovskou krysu s hnusným ocasem složeným z jakýsi nechutných kuliček a podivného malého němého kocoura s rozpáraným a znovu zašitým břichem a začal křičet: ,,Tooooooopyyyy!! Binooooo!" Lidi z televize se plácli do čela a řekli: ,,Ano, tak to bude! Že nás to hned nenapadlo!" Opravdu otřesná pohádka, z Toopyho neustálého smíchu a odfláknutého prostředí (pozadí je leckdy tvořeno jen jednou barvou) je mi fyzicky špatně. Vážně. Krom toho je to asi jediný seriál pro děti, kde jsou možné věci jako mrak, co vypadá jako slipy nebo chodící koberec. ()

SallyZen odpad!

Myslím, že kdybych byl dítě, tak by mě ze mě Toopy a Binoo udělali druhého Foresta Gumpa. Nechápu, že se tohle vůbec chytlo v televizi(i když Nova není pořádná televize). Není to nápadité, vtipné ani naučné. Jsem rád za naše Krkonošský pohádky nebo Pata a Mata. 0% ()

Trainspotter odpad!

Nezbývá mi nic jiného než se připojit ke zdejší drtivé vetšině: Toopy a Binoo je snad ta nejhorší pohádka, která kdy byla ve Snídani s nohou vysílána. Za vše mluví vlezlá úvodní znělka, užvaněná myš, která je nepoměrně rozměrná ke kocourovi, který naštěstí nemluví. Dále příšerná stylizace kreseb, dementní náměty epizod, i batole u toho musí obracet oči v sloup! Prostě demence kam se člověk podívá. A nejhorší na tom všem je, že jedna demence v podobě Tůpyho a Binů skončí a další pokračuje nějakou trapnou otázkou za třicet tisíc korun typu: "Kolik má normální člověk prstů na pravé ruce? A/ Pět nebo B/ pět set? Následují amatérské zprávy, kde si redaktoři neustále šlapou na jazyk a veškerou demenci završí host, ne, že by byl host nějaký dement, ačkoliv ty všelijaký astroložky k tomu nemají daleko, ale ti moderátoři jsou dementi, protože nevědí, na co se mají chudery hosta pořádně zeptat. Trochu jsem odbočil, ale to je jedno, Snídaně s Nohou a její program se mi vůbec nelíbí. ()

wafc

Pohádka, která mi vždycky zpestřila den. Šílená, ale opravdu šílená hovadina, až jsem časem zjistil, že vlastně vstávám jen kvuli tomu, protože tak brutální nonsens jen těžko pohledat. Záležitost, která by se měla pouštět kolem třetí hodiny na každý párty. Tripová věc. Lítání vesmírem. Prolínání dimenzí. Směs absolutně neskutečných věcí odehrávajících se v deseti minutách. Chtěl bych poznat člověka, co to vymyslel. 7. 12. 2013 - Přidávám další hvězdu, protože nechci, abych zde měl stejné hodnocení jak JARDAKUNDA. ()

adams89 odpad!

Asi nejhorší animovaný seriál pro děti, co je u nás k vidění. Na druhou stranu, do podprůměrné Snídaně s Novou se takový škvár hodí víc než dost... ()