30,000 mil pod mořem

• USA 30,000 Leagues Under the Sea
všetky plagáty

Hororové zpracování fantastického příběhu Julese Vernea. V tomto moderně převyprávěném klasickém sci-fi příběhu Julese Vernea využívá kapitán Nemo svou supermoderní ponorku k vykonání pomsty na lidech žijících na povrchu Země. Naštěstí pro lidstvo je mu v patách neohrožený poručík Michael Aronnaux v podání akční hvězdy LORENZA LAMASE. Od chvíle, kdy se kapitán Nemo rozhodl napravit křivdy, které se mu v minulosti staly, nemůže si být svým životem nikdo jistý. Ve své ponorce, ze které mezitím udělal dokonalé zabijácké plavidlo, se šílený dobrodruh mstí každému, koho na své pouti potká . A věřte, že se přitom neštítí využít i těch nejstrašlivějších monster, která kdy žila pod mořskou hladinou. (oficiálny text distribútora)

djbarrel

OMG ! Co tohle zase mělo být ? Jedna hvězda za některé celkem solidní efekty, ale jinak je to brak. Ať už podle herců nebo podle příběhu, furt je to jenom blbej brak. 14 % ()

moviefan4 odpad!

Vážne... tento film ma neskutočne ohúril. Vygumoval mi mozok a až mi zneho zle ostalo. Nikdy viac!! Hnusné herecké výkony, uplne iný dej než je v knihe amen Glória. ()

zanvalzans odpad!

Je to skvostný hnoj,ktorý by som radšej splachol do hajzlu.Uplne lacný film za pár šlupek.Prostredie i trápny výkon hercou stoja za starú belú a tie príšerne odfláknuté efekty hodili len kde tu. ()

Martin666 odpad!

Bože můj.Jules Verne nemá klid ani po smrti a Lorenzo the Mamlas by měl zmizet z filmový historie.Asylum co bude další váš HIT? ()

goauld odpad!

Asi se budu opakovat, ale již po druhé za týden si pokládám otázku: KDO tohle platí ??? Já se snad už na ten Barrandov nebudu dívat... Co film to sračka :-( ()

Stingray odpad!

Zkurvysyn! Krade nám OXYGENÀTOR!!!Už ten název toho přístroje mě měl varovat. Ale z jakéhosi "guilty pleasure" jsem to sledoval...tedy do té doby než se moje slepé střevo nepokusilo vyskočit a zadusit mi mozek. ()

barbis_dc odpad!

No, musím přiznat, že něco tak blbého jsem hodně dlouho neviděla. Dalších komentářů se raději zdržím, nebyly by publikovatelné.... ()

Časové pásmo bolo zmenené