Poltergeist

• Česko Poltergeist (viac)

Z čoho máte najväčší strach? Pokojný život rodiny Bowenovcov sa navždy skončí, keď sa v okolí začnú diať podivné veci, ich dom na predmestí napadnú rozhnevaní duchovia a všetkých obyvateľov prenasledujú zlé sily. Keď desivé bytosti začnú svoje útoky stupňovať a unesú najmladšiu dcéru, musia ostatní členovia rodiny spojiť svoje sily, aby ju zachránili, skôr než navždy zmizne v inej dimenzii. (TV JOJ)

intro

No nebylo to zas tak špatný, jak by se podle některých zdejších komentů dalo čekat. Poltergeist je nenáročná jednohubka s pěknými efekty a hezky odsejpávající druhou půlkou filmu. Dávám 60%. ()

vieriX

Tak tento remake se vůbec nepovedl místo aby člověka aspoň trošku navnadil a postrašil. Tak jde cestou sci-fi prvků a k pořádnému vystrašeni skoro vůbec nedojde. ()

Romeroo

Sam byl pro mě vždy zárukou kvalitnější filmu než jsem právě dokoukal...celkem přijatelně natočená duchařská kokotinka při které jsem se opět víc zasmál než utíral opocenou řiť...kvalitních hororů se točí opravdu málo a tento navíc zapadne do škatulky " zmršený konec"... ()

petrik11 odpad!

Páni moja, no to bola srajda, pôvodný Poltergeist ma na svoju dobu naozaj mrazivú atmosféru a toto sa ani nedá nazvať hororom. Výkony hercov ťažkopádne, neuveriteľné, akoby scenár čítali len počas nakrúcania. Parkrát som sa pristihol, že to chcem vypnúť. ()

tombarider

Super, Super, SUPER! Mám teorii. Jsem místní samozvaný hororový guru. Na horory se však dívám jen v přítomnosti deseti členů rodiny včetně psa a křečka. Díváme se raději při světle. Pokud se každou druhou minutu nelekneme, je horor nudný. Pokud se dějová linka nejméně třikrát nepřetočí, scénář nestojí za nic. Navíc nikde žádné kozy. Sečteno a podtrženo - odpad. Nepřipomíná Vám to něco? ZA MĚ: Lepší než originál. Mám slabost pro styl Sama Rockwella, je fakt nepředvídatelný. Děcka hrála průměr, i když holka byla celkem děsivá. Co se podařilo, to je to záhrobí, tam bych fakt jít nechtěl. Finále bylo sice možná lehce přes čáru, ale co čekáte od stovek nasraných duchů? Jestli se Vám to nelíbí, neměli jste se stěhovat na.... Ale to bych spoileroval. :) Pusťte si film sami, v přítmí a bez předsudků, a uvidíte, že to nuda není. Jsou lepší horory. Ale musíme pořád jenom srovnávat a kritizovat? Neměl by filmový průmysl být spíše zábava a uvolnění? ()

mikessc

Ja som od tohto filmu zázraky nečakal tak nie som nejak extra sklamaný. Film šlape na plný plyn už skoro od začiatku ,ale daný výkon ktorý by chcel hororový fanušik zažit film nevydá. 3D projekcia podla mna uplne zbytočná ,kvoli lakačkám som čakal čosi ozaj lepšie. 50% ()

predator.1

Remaky v poslední době prostě nikomu nejdou. Ale hodnocení půjde lehce nahoru, protože tady se hodnotil zase trailer a 10 lidí bylo v kině a ti ani neviděli původního Poltergeista :) Úplně špatné to nebylo.... ()

elanista1

Je rok 2015 a hororovým tvorcom čím ďalej tým viac dochádzajú nápady, a omieľajú už len stokrát videné. Mne to nevadí, ale jednoducho ma to už prestalo baviť a ak vidím nejaký nový strašidelný horor, je to skôr výnimka. Pozitíva filmu sú jeho dĺžka, občas stiesnená atmosféra, a digitálny záver na druhom svete, ktorý bol trocha strašidelný. Negatívum je jedno ale o to dôležitejšie, že ma už nebaví sledovať tie isté hororové schémy dokola. Po formálnej stránke to nemá chyby, a ak by som mal 12 rokov, určite by sa mi to páčilo. ()

pida123

Tak na tomhle kousku jsem byla v kině - přemluvena a totálně přehlasována přítelem a musím říct, že v několika okamžicích jsem si opravdu málem strachy stříkla do kalhot. Přítel prohlásil, že to bylo dost slabý a hodně ho to zklamalo a že mu to spíš připomínalo pohádku na dobrou noc stylu: " Jeníček a Mařenka vyhulili trávu a pak si upekli na rožni ježibabu, jen aby se nenudili." A já si myslím, že asi tak nějak to bylo s tímhle filmíkem. Já sice nejsem moc příznivec hororů a od doby co jsem porodila první dítko jsem strašpitel, ale když to vezmu kolem a kolem, tak těch okamžiků, co mě opravdu donutli zavřít oči strachem, bylo velice pomálu a celé to bylo takové nijaké. Takže pro mě takový krásný průměr.....a z větší části za to může moje strašpitllácká povaha. ()

Stumbleine

Z remaků starších hororů bývám obvykle, narozdíl od ostatních, celkem nadšen, ovšem toto byla převážně slabota.V poslední době se točí opravdu tragické horory, u kterých se člověk spíše nudí, než bojí.. Navíc to věrně kopíruje původní film (ze kterého jsem byl onehdy jako malý parchant řádně zesrán). takže člověk tak nějak ví, co může očekávat. Hlavně tedy v případě, že jste viděli trailer ()

Tomate

Pôvodný film som nevidel tak zatiaľ hodnotím ako samostatný film. Mám pocit že vyvrcholenie filmu prichádza keď sú deti prepadnuté čo je niekde uprostred filmu. Táto zmes scén je skvele prepracovaná a zostrihaná s pár lakačkami a scénou keď som mal pocit že sme skôr v nejakej rozprávke. Potom viac menej riešime záchrannú operáciu bez nejakého veľkého rozmýšľania. No výprava na druhú stranu je dosť zaujímavá. Za Carrigana Burkeho a atmosféru kina slabšie 4* ()

J.Mayen

Ne tohle se nepovedlo, ono vlastne neni moc remaku ktery se povedou a kdyz uz se povedou, stejne je budete donekonecna srovnavat s originalem, novy Poltergeist nenabidne krom sveta duchu, ktery jsem si popravde predstavoval jinak a ktery vlastne ani nemuseli predstavovat, trochu jinak. Film bez spetky atmosfery, zkratka zbytecny film, davam 2 hvezdy za par lacinych lekacek,ktere me presto dostaly. ()

Cundroklepac

Billymu ze zelený míle zezelenal mozek, měl sem ho radši když močil oficírům na boty než tohle, hvězda za zásluhy, jináč to nevidim, oproti originálu pouze škraloup na čerstvě vysmrklé nudli ()

CrazymanM

Dobrý horor,moc nechápu to nízké hodnocení?!Viděl jsem kdysi originál,který mě svého času velmi nadchnul,tohle nebylo o moc horší,,za mě v pohodě! ()

srolyma

Ve svém věku už mám nárok na trochu nostalgie a ten starý Špilberg sjížděný na ohrané véháesce z půjčovny měl prostě úplně jiný kouzlo. Tady je sice všechno barevnější, efektnější a modernější, používají se drony, mobily a LED televize, ale už to tak nějak není ono. Na druhou stranu tady nebylo nic špatně, film je to vydařený, zábavný a kdo nemá k původnímu filmu nostalgický vztah, tak může být, myslím si, celkem spokojený. Já jsem postrádal šíleného kněze a trpasličí vymítačku, ale jinak tam bylo všechno, takže spokojenost. ()

inuisibilis

Film působil dojmem jakože "wtf co to bylo" ale zaslouží si minimálně ***. Byl jsem celkem spokojen nad vším co se ve filmu odehrálo či objevilo. I když neříkám že nějaké ty slepé body se zde našly, ale bylo jich v celku minimum. spokojený z kina jsem odcházel a proto dávám *** :) ()

vodkasesemte

To je hroznej kretén. Vůbec mi nevadí, že jsem neviděl originál, tohle ho každopádně smázlo. Ostatní scény jsem přeskakoval. Ten film je o sobě strašnej. Měla to bejt komedie. Plus za to, že ten spratek není nesympatickej, jak to u dětí obvykle bývá. No to byla blbost, ale hrál tam Rockwell, tak klidně mužete dvě hvězdy přidat. - Kdyby mě vytáhl strom ven z baráku a sestru mi sežrala skřín, tak tam už nejsem - Už jsem se lekl, že tam nebude hrát nějaká černá gazela - Anger and frustration created new form of potergeist - Into the darkness - Běžte všichni - Nic šílenějšího jsem dneska neviděl - Ta starší jde s modou. Chce vypadat dobře na několik zpusobu - Používaj jeden dům, na tydle strašidelnosti, že jo? 2020 7 21 You kids are her job. Which I apparently suck at. I think theres a storm coming (dnes). You cant catch that kind of a thing with the naked eye. This doesnt seem to be classic haunting. What you ahve here is probably closer to a poltergeist intrusion. Ghosts usually appear as harmless apparitions. Whereas poltergeists they are noisy, they lash out, they are violent, they move objects. It comes and then it can just as suddenly go away. Some ppl believe there are different levels of reality. We are on a physical plane, but when we die our spirits go to another level, an astral plane or a spiritual plane. Which is sort of here and not here at the same time. Then someone should go in there and show her the way back here. Maddy is able to hears us a lot better than we can hear her. No effing way. Is everything all right? If it was, I wouldnt be here. This house is not clean (to je Irka, nebo něco takovýho – má ten přízvuk). Toho dementa si v tomdle filmu nepamatuju. Možná jsem to bez titulku jen přeskákal a pak na to zapomněl. Shes only SIX yrs old. Which means that her life force is at its purest (to sedí, po šesti už nikdo není) without judgment of cynicism. I think they just told ppl they moved the cemetery, and they just moved the headstones. And they left the bodies. its not just few pissed spirits, its more like a mob (crowd of people). They suffered a terrible injustice and that anger and frustration had created a new more powerful force, the poltergeist. They are trapped and they are desperate. They want her to be their latern in the darkness. To lead them into the light. Nothing you have said makes sense to me. Ne, todle jsem určitě celý neviděl. What happened to your leg? We age in dog yrs. Only one of us was stupid. Dont be so hard on yourself. The rules are different in there. There is no up, there is no down and there are no straight lines. This rope is our lifeline. Já jak vidím Rockwella, tak se musím smát. Release your hold on this family as you yourselves wish to be released. You dont have to do that. I know. I want to. I m sorry I m such a bitch to you, Dad. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných

05.01.2014

Nejspíš dobře víte, že je současný Hollywood semeništěm nepřeberného množství remakeů a rebootů. Zvláštní zálibu v nich má studio MGM, které spoluprodukuje Hobity nebo Bondovky a i jinde se snaží… (viac)