See prang, to jsou čtyři krátkometrážní filmy od studií GTH a čtyř celosvětově známých režisérů. Čtyři mistři hrůzy - Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom, Paween Purikitpanya a Youngyooth Thongkonthun. Všichni se na dobrovolné osnově rozhodli utvořit cosi neobvyklého a ohromného. Každý z nich má svůj nezaměnitelný styl a 25 minut na rozvíjení tématu strachu… (Scio)

Burdock

První dva příběhy jsou nudný blbosti, i když se první díl ze začátku tváří vcelku kvalitně. Druhý dva příběhy (In the middle, Last fright) jsou ale naopak skvělý. ()

DaeGurth

Čtyři příběhy, u kterých je sice poznat, že s triky to tak slavné není, ale mají smysluplné příběhy a dobře by se četly. (Také je zajímavé, jak se diváci málokdy shodnou na tom, který příběh se jim líbil a který nikoliv. ()

Extrakritik

Tihle žluťáci by měli naučit kutili za velkou louží,jak se točí pořádné horory.Moc se mi nelíbil pouze druhý díl s démony,zbytek byl však výborný. ()

foundation

V poslednej dobe som u seba okrem iného objavil slabosť pre poviedkové horrorové filmy. Haluzou je že na Phobiu som natrafil náhodou, nič vopred som si o nej nezisťoval a kým som ju nezapol mal som ju za ,,obyčajný,, dvojhodinový film. Po zistení že ide vlastne o 4 poviedky som bol teda potešený a možno aj to sa v konečnom dôsledku odrazilo na hodnotení. Prvý príbeh Loneliness je nádherný príklad toho že v jednoduchosti je krása. Jedna izba, jedna žena, jeden mobil a priamočiary príbeh. Veľká spokojnosť. 4/5. Druhá poviedka The Deadly Charm bola pre mňa najslabšia aj keď treba uznať že to bolo natočené dosť netradične a nie špatne. Nakoniec ale iba 2/5. Tretí The Middle Man je horrorový príbeh s trochou komediálnej nadsádky, čo ale tentokrát nebolo vôbec na škodu. Tí ktorí ste ale náhodou nevideli The Others, Sixth Sense a Shutter, dávajte pozor pretože, všetko sú to geniálne filmy a táto poviedka im bohužiaľ všetkým trom vyspoileruje konce :D. Ja som sa ale bavil veľmi dobre. 4/5. Posledný The Last Fright ma po skvelom treťom príbehu už moc nenadchol aj keď tu nebolo vlastne nič zbabrané. Klasické horrorové postupy, trochu hlúposti a celkom dobré scény. 2,5/5. Celkovo to teda aritmetickým priemerom vychádza na 3 hviezdy aj keď by si Phobia možno zaslúžila niečo na odlíšenie od priemeru. Jednoducho veľmi dobre pozerateľný ( teraz hovorím aj o tých dvoch slabších častiach ) horrorový mix z Thajska. Môžem povedať že na dvojku sa naozaj teším. ()

filipes.lu

A tak to vezmeme pěkně popořadě...Sto lidí, sto chutí..při pročítání zdejších komentářů je to názorně vidět =) I.) Překvapivě, pro mě absolutně nejlepší věc. Možná je to tím, že o věci podobného tématu se zajímám a děsily mě odjakživa. Bez mučení se přiznávám, že ač už na to věk nemám, tak jsem sračka a při větě: "Ještě jednou se podívej, jsem hned vedle tebe," jsem tu pitomou lampičku rozsvítil. Možná za to mohla i moje psice, která v tendlencten infarktový moment vyštěkla na někoho venku a já tak si málem připochcal deku. Ne, tohle opravdu nemám rád. Navíc je zde všechno tak minimalisticky natočeno, hlavní hrdinka je uvěřitelná (což se teda nedá říct o její sádře, potažmo zlomený haxně. Snad i Bolek Polívkovic by tu pajdavou chůzi zahrál líp.) Ale nechme nohu nohou, o tu tady nešlo a pro mě za rovnou za *****! II.) Tak u tohohle kousku jsem na poprvý usnul. To mluví za vše. Po pokusu číslo dva se na mém ospalém názoru nic nezměnilo. Tuhle část mohli klidně pojmenovat "První asijská defenestrace" a stačilo by. Všechno mi tu přišlo blbý, tupý a nudný. Jediný v čem má tenhle kraťas budoucnost, je promítání dětem na základních školách při problematice se šikanou. Bohužel za *. III.) O poznání lepší než předcházející věc, ale že by se jednalo o děsový orgasmus jako u jedničky se říct nedá. Chvilkama mi přišlo, že jde i komedii a to ne nebyl špatný, není originální a není nový, ale stejně jsem finále neodhadnul. Čemu ovšem dávám velký plus je klaustrofobické prostředí stanu...To bylo fajn a chlapcům to asi na náladě taky nepřidalo :) za **! IV) Fajný to příběh. Sice tak trochu jedna velká černá logická díra, ale když se člověk odprostí od takovejch malichernejch otázek, jako jaká pravděpodobnost, že se tohle stane (jo, jo-u hororu tohle člověk nemá nikdy řešit, ale tohle bylo první, co mě napadlo!), proč se takhle obě ty čůzy chovaj-čert to vem. Nakonec z toho upíchli super atmosférickou podívanou, se zajímavým koncem (leč předvídatelným) a dokonce s jednou lekačkou! Kdo by chtěl ve dvaceti minutách víc je nenažranec. Za ****! Resumé: Na středeční večer, kdy máte na výběr mezi Poštou pro Mě, Tebe a Jeho a tímto je to jasná volba. Já subjektivně klidně dokonce vykřiknu, aby váš pocit z celku byl pozitivnější (a proklepanější), tak přeskočte část druhou, ale neposlouchejte, protože těm nade mnou se to líbilo. Pché. Takže za *** a já jdu vypnout mobila a spát na kraji! (Doprostřed dám psa, ta si se všim poradí líp.) ()

Jepator

Nízký rozpočet je znát, ale atmosféru to má a vytahuje to především poslední epizoda u které nejednou zamrazí. Také musím pochválit temný hudební doprovod. ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Celkom zaujímavý počin. Od filmu som nečakal vôbec nič. A zostal som príjemne prekvapený. Nie je to nič prevratné ale pozrieť sa to dá. Je to síce klišé na klišé ale čo už čakať od krátkych štyroch príbehov? Za mňa najlepší príbeh je hneď prvý. Skvelá atmosféra vcelku sa dá povedať nemý príbeh aj keď... Pozriete si to a pochopíte. Celkové hodnotenie za prvý príbeh za mňa je 80%. Druhý príbeh mi príde najslabší za mňa až príliš akcie a bordelu okolo toho všetkého. Druhý príbeh má síce na začiatku dobrú atmosféru ale po polovici sa to prehupsne úplne inde kde sa to za mňa celé pokazilo. Celkové hodnotenie za druhý príbeh je 30%. Tretí príbeh je zaujímavo spracovaný mňa nezaujal na začiatku ale za polovicou. Čo je škoda. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. Posledný príbeh je veľmi zvláštny a zaujímavý. Veľa sa toho síce nedeje ale dorovnáva to atmosférou. Celkové hodnotenie za príbeh je 70%. Každý príbeh má na konci aj nejaké ponaučenie. Celkové hodnotenie za mňa je slušný nadpriemerr 60% ()

oliveros

Azijský projekt so zaujímavou myšlienkou sa nedočkal dobrého spracovania. Štyri príbehy so žalostnými pointami, na prekvapenie nezvládnuté ani remeselne (resp. na mňa tu vôbec nič nezapôsobilo). Ak bolo toto ozaj maximum, ktoré dokázali štyria thajskí režiséri vyťažiť z možnosti vystrašiť diváka, tak obvivujem tých, ktorí im privodia spokojnosť. Nevydarené dielko zaslúži aspoň jednu hviezdu za náznak napätia v poslednom príbehu. ()

djbarrel

První povídka byla neskutečně nudná. Taková one woman show, ale za nic nestála. Pekelně jsem se nudil a kromě finálové lekačky nebylo nic k hodnocení. Za finále dávám 1 hvězdu a 15 % . Druhá povídka je o poznání lepší, celkem obstojná duchařina, sice příběh nic moc, ale jinak to byl slušnej krvák. Bavil jsem se a to je pro mě důležité. Celkem 5 hvězda a 90 % . Třetí vodácký příběh se zprvu rozjížděl pomalu, ale ke konci měl grády. Finále jako hrom. Nicméně film se nebral tolik vážně, byla to taková hororová komedie. 4 hvězdy a 78 % . Poslední příběh byl pěkně ponurý a dost možná velmi dobrý, ale z nějakého důvodu mě prostě nudil. I když se to snažilo sebevíc. moc mě to nepřesvědčilo. 3 hvězdy a 66 % . Celkem hodnotím za 3 hvězdy a 68 % ()

linger

Tak to zas bola specialita z exotickej filmovej kuchyne. Pribehy a napady same o sebe boli nadpriemerne, ale technicke prevedenie stahuje film, aspon u mna, na slabsi priemer. Prva poviedka vo mne vyvolala celkom slusne zimomriavky, ale ocakavajuc najvacsiu pecku na mna vyskocil digitalny efekt v style Hasselhofovych starych klipov. V pribehu c.2 su zas panaci ako od Eiffel 65. Myslim, ze s tymto nazorom nebudem jedina, rok 2008 digitalnej techniky tam fakt nie je vidiet. Nastastie treti a stvrty pribeh viac zaklada na hereckych vykonoch prip. maskach, mna najviac oslovil posledny - klaustrofobicke prostredie, paranoja a pocit viny tam silno vyznieva, aj ked pristup pilotov by v realite bol asi dost podivny, ale to opomenieme pre efekt, ze. Hodnotenie: 70%,50%,60%,70%. ()

Scio

Celkem zajímavý projekt čtyř thajských režisérů. Každý má 25 minut na to, aby diváka vyděsil nejlépe jak umí... Čtyři duchařské příběhy v jednom filmu a každý z jiného soudku. Lahůdka pro milovníky Azijských hororů. První příběh je velmi klasický a předvídatelný. U druhého příběhu se podepsal autorův moderní styl a akčnost (bohužel na úkor levných speciálních efektů, ale divák promine, rozpočet je rozpočet...). Třetí příběh je pojat s velkou dávkou humoru. A čtvrtý, ten je opravdu strašidelný... Ode mne 80% ()

peppe

Moc rád mám horory a tohle byla parádní podívaná. Za pětadvacet minut na jednu povídku jde udělat fakt hodně. První s mobilem v hlavní roli byla dost dobrá, druhá pak byla jízda samá krev, no třetí na raftech moc nenadchne, spíš je taková úsměvná, ale poslední s letuškou - to je fakt nářez !! Moc dobrá podívaná, pro fanouška hororů povinnost !!! ()

lamice27

První a čtvrtá povídka jsou bezva, tyhle asijský tvůrci umějí udělat super atmosféru.Druhá a třetí mě ale nenadchly ale i tak to nebylo zas strašný,celkově průměr,trošku lepší... ()