Pokračování úspěšného thajského horroru obsahuje tentokrát pět povídek. První příběh s názvem Nováček je o mladém chlapci, kterého matka zanechala v buddhistickém klášteře, aby napravil svou duši za spáchaný zločin. Zdejší mystické bytosti z lesa mu to však neulehčí. Druhá povídka se odehrává celá na jednom nemocničním pokoji. V něm čelí nevinný pacient nepochopitelným útokům umírajícího spolubydlícího. Následující historka je o dvojici stopařů, kterým zastaví kamion s podivným řidičem a ještě podivnějším nákladem. Čtvrtý příběh se jmenuje Šrot a není pro slabé povahy. V něm bezohledná žena prodává bourané vozy jako zánovní. Jedné osudné noci na to doplatí, jelikož duchové minulosti ji dostihnou. Poslední povídka s výstižným názvem Závěr vám nečekaně polechtá bránice. Filmový štáb právě dokončuje fiktivní horror, ale klíčová herečka vážně onemocní a následně zemře. Kdo jí nahradí? (Bloody13)

rollman1

O třídu lepší než první díl , také strašidelnější a tentokrát o jednu povídku víc. První povídka v klášteře o chlapci, který chce napravit svou duši byl trošku zmatený a nedotažený takže 50 %. Další povídka pro mě byla asi nejlepší, protože mě dokázala pořádně polekat a mělo to grady.. 90%. Třetí povídka čili zombící byla perfektní co se týče masek a efektů. Příběh klíšovitý, ale i tak zombárny miluji takže pěkných 80%. Čtvrtá povídka o prodavačce ojetých aut měla pěknou a hustou atmosféru se zajímavým koncem.. 70%. A poslední povídka mě hodně překvapila a taky rozesmála. Případ parodování sama sebe mě hodně nadchnul. Výborný mix komedie a hororu... 75% . Pevně doufám že nás tvůrci těchto povídek překvapí a potěší nás dalším dílem :) ()

PetrPan

1. Novice - příběh nezdárného pubescenta, který pozná zač je toho nasraný duch. Pro mne nepříliš vydařený začátek dalších hororových povídek z Thajska, jedná se víc o mystický příběh bez výraznějšího hrůzyplného tlaku na diváka a s trochu nepovedenými digitálními triky, které naštěstí tak "neřvou" jako v druhé povídce (Tit for Tat) See prang, navíc Hladoví duchové mi trochu připomínali trolly z Lovce Trollů a ten film mám docela rád, takže nakonec smířlivých 50 %. 2. Ward ... průměrná záležitost, která má patřičnou dávku lekaček, napětí i lehce překvapivou pointu - 60 % 3. Backpackers - pro mne asi nejlepší povídka ze všech, zombie zběsilost, která mne v tomhle souboru duchařin notně překvapila, ale velmi příjemně - 80 % 4. Salvage .. krutá a nápaditá povídka o odplatě za špatné skutky, pointa byla opravdu velmi nepříjemná - 70 %, 5. In the End - a komedie nakonec se starými známými z příběhu In the Middle v See prang, není k popukání a už vůbec ne k vyděšení, ale úsměv na tváři mi vykouzlila - 60 % . Suma sumárum - 64 % - tři hvězdy jak z partesu a ještě jednu přihodím. ()

*CARNIFEX*

Prvý: 65 % - Duchársky príbeh hovorí o mladíkovi, ktorý svojím nie najlepším spôsobom zárobku pripraví o život svojho vlastného otca. Je umiestnený do kláštora šaulinov, kde sa mu dostane zadosťučinenia. Druhý: 65 % - Taktiež duchársky na spôsob karmi, hovorí o smole mladíka, ktorý je umiestnený do nemocnice na dvoj lôžko spolu so šamanom a stane sa jeho novou schránkou. Tretí: 80% - Zombiekovský, hovorí o partii prevádzačoch drog v telách ľudí a dvoch smoliarov v podobe stopárov. V tejto časti sa opäť potvrdilo, že sa nikomu nedá veriť a inštinkt je to jediné načo sa možno spoliehať. Štvrtý: 90 % - Typický hororový so všetkými prvkami hororu hovorí o tom, že predtým ako kúpite auto z „Dolných Vesteníc“, zistite si jeho skutočnú históriu. Že je v inzeráte uvedené, po starom pánovi, garážované, nemusí byť tak celkom pravda. Piaty: 30 % za horor – 90 % za komédiu - Táto časť s komediálnymi prvkami, hovorí o natáčaní poslednej scény hororu s herečkou, ktorá hrá ducha, avšak sa natoľko vžila do svojej roli, že ešte predtým ako ju natočili - umrela. Vlastne viacerí umreli. Alebo neumreli? :) ()

Bloody13

Pokud se vám líbila jednička, dvojka by vás neměla zklamat, jelikož sestupná tendence kvality tu není vůbec znát. Dostal jsem opět film s nějakým tím moudrem na konec, lekací scény útočí ve správný moment a společně s dobře načasovanou hudbou mě dokázaly zarazit hluboko do sedačky. To mi ke štěstí bohatě stačí. A nejlepší povídky? Dozajista ty dvě poslední. ()

misterz

Ázia ma opäť milo prekvapila, síce neišlo o nič svetoborné, ale v tej celkovej hororovej mizérii je tento snímok ako vyrastená prvosienka v januári. Je veľmi ťažké nájsť film, ktorý by zároveň ponúkal napätie, des, gore a skvelú atmosféru. A ak je k tomu ako bonus pribalený aj dobrý príbeh s pointou tak ešte lepšie. K tomuto ideálu sa tu priblížili 2 poviedky - tretia a hlavne štvrtá (Šrot), tá bola naozaj bez chyby a aj so všetkými spomínanými atribútami, naozaj lahôdka. Ostatné by som zaradil do priemeru, takže celkovo mi to vychádza na mierny nadpriemer. 70/100 ()

• Film, který zmiňuje jedna z postav v dialogu poslední povídky, je Shutter (2004). (bestlama)