Skupinka lovců odměn pronásleduje nejnebezpečnější zločince galaxie. Ráda zachrání svět... pokud jí někdo dobře zaplatí. (Netflix)

ToRtiK

akožeeeee..... Anime milujem a patrí medzi moje TOP a na tom sa nič nezmení. Keď som uvidel Netflix Live-Action adaptáciu som si povedal, že to zase bude... a aj skoro bolo. Páči sa mi, že hraný seriál sa nesnaží za každú cenu kopírovať anime ani dejom ani obsahom. Častokrát sa mi stalo, že UŽ UŽ to začalo byť trápne ale nejako to otočili. Určite tento počin nepatrí medzi klenoty seriálov ALE ani neurazí. Za mňa teda hlavne bonus, že sa to nesnaží byť kŕčovite Live-Action anime ale hľadá si to svoje cesty :) ()

LukyVanco

Tak som sa konečne dočkal zfilmovania anime, ktoré má v mojom srdci špeciálne miesto. Na rozdiel od filmového Death Note je toto veľdielo. Seriál má pár chýb, ale atmosféru zachytil veľmi dobre. Casting na výbornú, postavy sú sympatické, teším sa na druhú sériu. ()

webino

Skvelé proste skvelé,celú sériu na jeden hlt.Ako milovník strihu ,ale kvalitného a vizuálu je toto čosi nadzemsky fatálne.Podľa predlohy,vizuálne a herecky naprosto 5 hviezdičkové.A zvuk a hudba dokonalosť sama.Odporúčam ()

davidh76

Pohodovy serial, ktery zacne byt dobry s prichodem Faye Valentine. Prvni tri dily jsou takove nemastne, neslane a jako by se serial hledal. Pak to zacne byt sranda, je to zajimave a a dej pekne odsypa. Hudba je misty opravdu cool. Hlavni zaporak je velice solidni. Predlohu jsem necetl ani nevidel. Serial beru jako povedeny relax, ktery je misty nic moc (prvni 3 epizody) a nekdy velmi dobry az vyborny. ()

tein

Hrozna nuda tahnouci se jak smrad ze starych zatuchlych vajec. Jedina pozitivni vec je asi jen vizual a stylizace, ale vse ostatni je hruby podprumer. Vubec se nedivim, ze zrusili dalsi serie. UPDATE: nakonec jsem tomu dal sanci a pozdejsi dily se uz docela rozjizdi takze se tento serial vysplhal na solidni prumer ()

Jirkacek

Americký seriál Kovboj Bebop: Lovec odměn z roku 2021 jsme si vybrali z nabídky společnosti NETFILX tak nějak náhodou, protože nás zaujal námět, děj v budoucnosti a žánr Sci-fi. Jednalo se o akční sérii, natočenou podle japonského animovaného seriálu z roku 1998 a filmu, který byl také kreslený a jenž spatřil světlo světa o tři roky později. Děj se odehrával v roce 2171 a sledoval dobrodružství skupiny lovců odměn, kteří pronásledovali zločince napříč sluneční soustavou na vesmírné lodi BEBOP. Strávili jsme u něj několik večerů a asi nejvíce jsem se pobavil u prvního dílu. Potom měl děj sestupnou tendenci kvality zábavy, ale nepředbíhejme. Na začátku jsme se impozantním způsobem seznámili s dvojicí hlavních hrdinů, jimiž byli Spike Spiegel (John Cho), nájemný lovec narozený na Marsu, který byl dříve členem zločineckého gangu a jenž ovládal bojové umění a střelbu. Jeho parťákem byl Jet Black (Mustafa Shakir), bývalý detektiv ISSP a kapitán lodi Bebop, který měl kybernetickou ruku a jenž strávil pět let ve vězení, ačkoliv byl nevinný. Později se k nim přidala atraktivní Faye Valentine (Daniella Pineda), lovkyně odměn, která se po probuzení z kryospánku probudila bez vzpomínek a stále se snažila najít informace o své minulosti. Zejména prvně dva jmenovaní muži bojovali s úhlavním nepřítelem jménem Vicious (Alex Hassell), stále aktivní člen zločineckého gangu, v němž sloužil bok po boku s Spiegelem. Jenže když miu přebral přítelkyni Julii (Elena Satine), stali se z nich nepřátelé na život a na smrt. V průběhu deseti dílů se vyvíjel příběh, který vyvrcholil soubojem mezi trojicí starých známých, do něhož se zamíchali také Jet Black a Faye Valentine. Jen tak mimochodem se v jednotlivých dílech lovci honili za nějakými zločinci, aby měli peníze na chod lodi a samozřejmě sami pro sebe. Vedlejší dějová linka pak sledovala snahu Jet Blacka o navázání vztahu s jeho malou dcerou, kterou moc často neviděl, protože během jeho pobytu ve vězení se s ním manželka rozešla a začala žít s policistou Chalmersem (Geoff Stults). Z dalších postav byla důležitá Anna (Tamara Tunie), majitelka podzemního jazzového klubu na Marsu, která fungovala jako náhradní matka Spikea Spiegla. Ostatní postavy pak hrály více či méně důležité role. Jak jsem už napsal na začátku, bavil mne začátek, postupně zábava chřadla jako nezalévaná květina v truhlíku s rajčaty. Nicméně jsme se v pohodě dodívali, tak špatný tento seriál rozhodně nebyl a času stráveného u něj jsem litovat nemusel. Jen mi hlava nebrala, že i když se děj odehrával v roce 2171, měl jsem pocit, že se na planetách čas zastavil někde mezi 60 – 70. lety 20 století na matičce Zemi, soudě podle aut, obchodů a oblečení hereckého ansáblu. To jen taková poznámka na okraj a teď už pojďme na hodnocení. Suma sumárum, seriál Kovboj Bebop: Lovec odměn ode mne získal tři ulovené hvězdy ***. ()

Cowboy Bebop se zdrží

Cowboy Bebop se zdrží

19.10.2019

Herec John Cho (Star Trek) byl vážně zraněn na place chystaného seriálu Cowboy Bebop od Netflixu. Cho si poranil koleno a vzhledem k tomu, že má v hrané adaptaci slavného anime hlavní roli, musí se… (viac)

Cowboy Bebop našel hlavního hrdinu

Cowboy Bebop našel hlavního hrdinu

05.04.2019

Hlavní roli Spikea Spiegela v chystané hrané adaptaci anime Cowboy Bebop nakonec ztvární herec John Cho (Star Trek, Pátrání). Desetidílný seriál produkčně zaštítí Netflix a kromě výše zmíněného herce… (viac)

Tak už se rozhodni, Keanu!

Tak už se rozhodni, Keanu!

17.01.2009

Keanu Reeves toho během propagačních rozhovorů ke Dni, kdy se zastavila Země, navyprávěl o své budoucnosti opravdu hodně. Ve kterém z filmů jej tedy uvidíme? V „šéfkuchařském filmu“ Davida Finchera,… (viac)