Manželské etudy

• angličtina Marriage Stories

Cyklus Manželské etudy vysílala Československá televize v roce 1987 a jednotlivé díly mapovaly život šesti mladých manželských dvojic od jejich svatby po dobu šesti let (1980-1986). (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa niska98 k tomuto seriálu (7)

Manželské etudy (1987)

Celkově to vidím za plný počet. Vidím, že to co bylo typické před více jak 30 lety, dnes už vidíme jak dost neobvyklou věc. ()

Ivana a Pavel (1987) (E01)

Zajímavá sonda do tehdejšího života a do života obyčejné rodiny. Rozumní mladí lidé. Chtěla bych mít nějakou časovou bublinu po vzoru Simpsonů a podívat se do této doby. ()

Mirka a Antonín (1987) (E02)

Dost těžký život mladých manželů. Vše se změnilo během několika let. Hrozící vojna, autonehoda. Jsem zvědavá na tento pár po 20 letech. ()

Zuzana a Vladimír (1987) (E03)

Tak nějak to nejde jak by mělo řekla bych. Nehádáme se - nemáme na to čas - vždyť spolu nekomunikujeme. ()

Zuzana a Stanislav (1987) (E04)

Další příběh, další mladí lidé, další problém s bytem. Nakonec 2 dětičky po dobu natáčení. Rozhodně je tento dokument koukavý. A černobílé provedení je super. ()

Marcela a Jiří (1987) (E05)

Viděla jsem i dokument Marcela - hodně silné. Je to zvláštní. Člověk kouká na autentické záběry - sám člověk, o kterém dokument je, vlastně neví co bude dál. A nakonec to bylo tak ponuré. ()

Ivana a Vašek (1987) (E06)

Příběh mladých architektů, velmi mladého páru. Obdivuji s jakou lehkostí to zvládají ()