Červená gejša

• USA Bare Naked Desires
všetky plagáty
Pornografický
USA, 2006, 98 min

V luxusním nevěstinci si dívky sice přijdou na velmi slušné peníze, musejí však dodržovat přísná pravidla. Jedna z hlavních podmínek je nepodnikat na vlastní pěst ve stejném oboru, což má ale v plánu dívka Misty. Založí si svůj podnik s názvem Červená gejša, ale trest na sebe nenechá dlouho čekat... (oficiálny text distribútora)

LeoH

Uf. Tohle byl z mé strany experiment, jestli takovouhle věc dokážu dokoukat do konce. Dokážu. Páni, zorientovat se v ději vůbec není sranda. Holky se ještě dají rozeznat (vždycky má v tomhle žánru hlavní padouška nejodpornější silikony?), ale v mužských postavách jsem se fakt ztrácel, půl filmu jsem si myslel, že ten chlapík od hlavní hodné holky, její nejlepší zákazník a hlavní zlej policajt jsou jedna osoba, až když ho nejdřív odpráskli a pak začal sám se sebou vyjednávat o výpalném, udělalo se mi jasno. ()

kaposlav

Film som videl už druhykrát, ale to hodnotenie meniť nebudem. Je to medzi 2-3*. Zaujmavy nápad, ale herci v niektorých momentoch moc talentu nepobrali. Na tak mizerny scénar je teda niekomu ťažko zahrať kvalitnu scénku. Teda herci ako herci, keďže je tam väčšina pornohercov a film sa zrejme točil v dvoch verziach. Erotická pre TV a porno pre DVD trh. Ešte reakcia na komentár uživatela Leoh. Nebolo to až tak chaotické, ale dvaja herci (policajt a zákaznik gejši) boli fakt podobní a zmýlili aj mňa. Dokonca boli podobní, aj v nevýraznom hereckom výkone. ()