Zero se vrací do Cross Akademie na post prefekta. Ale nedlouho poté je obviněn Nejvyšší radou upírů z vraždy Šizuko, čistokrevné upírky. Naštěstí zasáhne Kaname, také čistokrevný, a radu posílá pryč. Díky tomu vyvstane podezření, že to možná nakonec byl on, kdo Šizuku zavraždil. Mezitím si Júki začíná ve střípcích vzpomínat na svou minulost. Jenomže její minulost je tajemství. Koho a co všechno tohle tajemství obnáší? (Zíza)

Darik

Mnohem snesitelnější a koukatelnější než první sezona. Sice nám zde zůstávají všechny ty nesnesitelné postavy (a kupodivu k nim přibudou i další), příběh se nakonec někam pohnul a bylo to i napínavé (ale opravdu jen někdy). Konečná změna/nezměna hlavní postavy byla pro mě trochu překvapivá (obzvláště to její chování holky, co si musí prosadit svoje a nemůže prostě poslouchat a zůstat sedět na pr... - pardon, chtěl jsem říct na zadku) a vcelku zvedá z mého pohledu zajímavost tohoto anime počinu. Příjemných 60% ()

Chinese Ashio odpad!

To myslia vazne? Pokracovanie? Uz prva seria sa mi nepacila ale predsa len som tej druhej dala sancu a to bola moja chyba. Ten cas som mohla vyuzit aj zmysluplnejsie....naozaj nechapem ako moze mat 2 seria lepsie hodnotenie ako prva ale sko myslite.... Radsej nebudem komentovat vsetky casti.... poviem nieco k tomu koncu....Z Yuuki sa stala vampirka, upirka, pijavica.... ako povite... a potom odisla s Kanamem uz neviem kam....to ma moc nezaujimalo skor sa pozastavim nad tym o com sa dohodla so Zerom.....ona bude na neho cakat aby ju prisiel zabit....Naozaj nechcem byt zla takze ani nebudem davat hodnotenie....pretoz by ma to asi neskor mrzelo alebo ani nie.... jednoducho som tento serial pozerala pretoze som sa chcela trocha bat....ale na tomto naozaj nebolo nic desive....ako hovorim "Daj upirovi sancu, a dopadne to zle a este horsie" takze.... s upirmi nadobro koncim... :D ()

Carol Pifková

No teda zatiaľ nič moc, zatiaľ je to na úrovni prvej série. A začínam si uvedomovať, že sa mi hnusí štýl animácie postáv. Konečný verdikt znie: Nuda. Nikdy viac sa k tomuto nevrátim, nebudem vyhľadávať miniepizódy ani si nebudem zisťovať či niekedy vznikne ešte dáke pokračovanie proste nič ma už nezaujíma. ()

D.Snake

Mám na to vlastně stejný názor jako Zíza. První série skočila na mrtvém bodě a druhá v tom pokračuje. Skončí to ale podobně- tedy velmi otevřeně a vy si jen říkáte, co se vlastně za celou tu dobu vyřešilo... Pořád to má pěkně úpírskou atmosféru i sympatické postavy, takže nic odpadního. 6/10. ()

Sabiana

Z bláta do louže. Druhá řada je roztahanější (protože na sladce nakreslené upíry už si všichni zvykli), nudnější (protože na sladce nakreslené upíry už si všichni zvykli), romantičtější tím horším způsobem, plná stupidních dialogů a tím pádem daleko směšnější (o to víc se člověk nasměje, je-li ochoten na tom postavit celou zábavnost seriálu). Patetické rozuzlení fakt "stojí za to" a když má konečně dojít na pořádnou řežbu mezi upíry, všechno se vyřeší skoro dřív, než to začne. Vidět to ve třinácti, můj pokoj asi vypadá jako Zerova svatyně (i když i tak mi přijde, že se o celou směšnost seriálu zasloužil méně než ten druhej upír), ale takhle zážitek z celého seriálu zadupe jediná scéna z Hellsingu. Za mě teda fakt ne... ()

• Tak ako i pri prvej sérii, i tu naspievala úvodnú pieseň "Rondo" skupina ON/OFF a záverečnú "Suna no Oshiro" speváčka Kanon Wakeshima. (Carol Pifková)