James Brennan (Jesse Eisenberg), ktorý práve absolvoval vysokú školu, sa teší na vytúženú dovolenku. Rád by precestoval Európu, ochutnal nemecké pivo, navštívil svetovo preslávené múzeá a oslnil krásne dievča, najradšej typickú Francúzku. Píše sa však rok 1987 a na Ameriku doľahla ekonomická recesia. Potrebné peniaze sa v rodinnom rozpočte v poslednej chvíli nenájdu, a tak Jamesovi nezostáva nič iné, len vziať podradnú brigádu v zábavnom parku. Stokrát omleté disco spolu s vôňou cukrovej vaty, nervóznymi rodičmi a ukričanými deťmi - nič horšie už Jamesa stretnúť ani nemohlo. Ale aj tu návštevníci prežívajú skryté príbehy, vďaka ktorým je toto zemestnanie znesiteľnejšie. A keď s vami pracuje šikovná a krásna Em Lewinová (Kristen Stewartová), môže sa aj z pekla stať nebo na zemi. (TV JOJ)

vlk++

Tuhle teen-komedii zmiňuji pouze proto, že má aktuálně v ČSFD hodnocení 68 % (v IMDb dokonce 7.2/10), což byl důvod, proč jsem ji pustil, ale což dost dobře nechápu. Dokoukat se to dá, pár momentů zaujme, ale jinak... pokud vás to mine, nic se nestane, což je u mě na 2*. Hodnocení nepřidává ani fakt, že se tam potrava vrací zpět asi 4x, což je snad nějaké a-must pro americkou komedii. Pokud je vám ovšem patnáct nebo se tak cítíte, proč ne. A jasně, Kristen je kočka, což může být další důvod. PS: Nemělo by to snad být správně česky Zábavní park? ()

tinss_18

Priemerný film, nič som si z neho neodniesla, akurát som zabila nudu. Kristen Stewart zas ako vždy vážna tvár, nikdy neviete vyčítať z jej tváre niečo. Nato, ž e je to komédia, tak som sa veľmi nesmiala. ()

Rain

Preco 5 hviezdiciek? No lebo tento film je proste nadpriemerny svojou priemernostou. Lebo on sa nozaj na nic nehra, on proste je a vsetko tu funguje presne tak ako ma a presne tak ako by som chcel. Sice tu nenajdete ziadne fory, pri ktorych by ste sa valali po zemi, ale zato tych par hlasok stoji za to. Lebo z toho co tu predviedla Kristen Stewart som bol chvilami na makko a chvilami tvrdy. Lebo nemam nic proti Eisenbergovi, naopak, tu som mu to zral aj s navyjakom. Lebo to prostredie, ta hudba, tie roky... lebo ponimanie lasky ci uz naplnenej alebo nie je tu spravene s takou lahkostou a uprimnostou, no napriek tomu absolutne kruto a realne... lebo naklonnost k alkoholu a drogam tu je tak evidentna a pritom to film nepotrebuje nijak davat do popredia uzasne trapnymi scenkami ani na to extremne poukazovat... lebo...ME GUSTA ()

Little_Sawy

Když Bellu nežerou upíři a vlkodlaci tak jí žerú já v tomhle filmu, konečnĕ normálnej film, kde se na ní dá koukat bez pitle na zvratky. Zábavný park je tým filmem který se nehrá na teen zvrhlou komédii pro náctiletých, ale je to celkom i fajn rodinná komédie, která není až tak trapná při který by ste se nějraději propadli pod zem. ()

Tadas

Příjemná teenage romantická komedie z prostředí kolotočářů. Když to ale ovšem porovnám se snímkem - Nezapomenutelné prázdniny (2013), který je modernější, tak mi zde hrozně chybělo nějaké větší emoční napětí. I tak jsem se ale rozhodl pro výborné hodnocení. ()

Zanys

Dlouhé bylo čekání na české titulky, ale nakonec jsem se dočkal. Ze začátku to vypadalo na 3*, po pár minutách jsem si byl jistý 4*, ke konci mi znělo v hlavě jen "Ať to nekončí, ať to nekončí" :-( Děj byl zajímavý, nenudil jsem se, hlavní postavy neuvěřitelně sympatické, jediné co mě zamrzelo, že mě místy napadala otázka "je to opravdu rok 1987?". Po zkouknutí a přemítání všech těch vtipných dialogů (jak tu již bylo citováno) mi nezbývá než dát 5*. ()

M@xo

Krasne odreagovanie od monotonnosti vo väčšine komedií...prííbeh ktorý zaujme a prenesie diváka do časov prázdninového dobrodružstva ()

Darknees

Můžete mi někdo říct o čem to bylo??? Ani trochu komedie (snad jen jednou šli mé koutky směrem nahoru). Romantika??...no já nevím, ale romantiku vnímám jinak.......Ale proboha proč Drama??? To ta umělá bouračka???? Nebo strach vydat "obří pandu"??? Absolutní film o ničem a nechápu to vysoké hodnocení. ()

Vilda

V některých scénách ulítlý film z docela fajn humorem a s happyendem. Co víc si přát?! Snad jen víc Falca :-D A myslím že bez těch scén s šéfem parku, které nemají nic společného s hlavním dějem by ten film hodně stratil. 60%. ()

k.rakonos

Komediální drama s příjemnou atmosférou a dobrými výkony herců, film, který nezkazí sobotní večer, velmi dobrá záležitost, 4 a půl hvězdy. Jen to není příliš vhodné pro menší děti, sem tam vulgarita a narážka. Na druhou stranu to už znají i prvňáčci.-) ()

fifas2

Jedna hvězda za pohotové přelití obsahu dvou sklenic whiskey do jedné z nich v podání Ryana Reynoldse. Tento snímek je zábavný asi jako obsah svačinového pytlíku. Zabitých 102 minut. Absolutně. ()

Likeness Tie

Nerad slyším, že Kristen Stewart není dobrá herečka. V téhle romantické komedii o náctileté lásce a prvním sexu, mezi trávou a "fuck", zahrála svojí roli bezvadně. Navíc se na tu kočku v džínách pěkně díva! ()

kucoteam

Prijemny, lahky film, ktory sice nevyvola smiech, ci slzy, ale spokojny usmev urcite. Toto by som odporucil teenagerom a nie prcicky a pod., preto nerozumiem, preco mal v kruzku 18tku a vysielali ho skoro o polnoci. :)) ()

Zagger

Na Kristen se dobre kouka, vcelku to uslo, ale ostatni casting byl priserny, nevim kde ty zjevy posbirali, ale zaplatpanbu, ze v tom nehral Cera... nicmene hlavni herec byl i tak hruza, zkazil cely film :/ skoda... ()

Martin29 odpad!

Zábavný park, který není vůbec zábavný. Spíše se to mělo jmenovat s trávou nejdál dojdeš hlavní hrdina má věčně trávu a všeci se na něj lepí jak klíšťata. ()