Běžný den v kanceláři se promění v děsivý boj o přežití poté, co 80 zaměstnanců kolumbijské společnosti Belko v Bogotě zjistí, že jsou pěšáky ve smrtící hře. Zatímco jsou uvězněni v budově, hlas z interkomu vyděšeným pracovníkům oznámí, že musí být během třiceti minut dva z nich zavražděni. Poté následuje další ultimátum. Z přátel se stávají nepřátelé a vznikají nová spojenectví, neboť na konci zůstanou naživu jen ti nejsilnější. (Cinemax)

Nix

Vyvražďovačky stylu zavřeme všechny do budovy a kdo přežije, vyhraje, je žánr, který když je udělán zajímavou formou, tak dokáže pobavit. V tomto případě je to tak na půl, jsou tu momenty ( selekce lidí, koho zabít), které jsou fakt hutné, ale jsou tu i takové trapnější momenty, někdy dokonce pokus o vtip. Určitě film spadá do lepšího průměru, pokud má někdo vyloženě úchylku na tyhle filmy, ať si přidá hvězdu. Akorát násilí ve filmu zase není tolik, jak to z toho vyznívá, přece jenom se tvůrci asi drželi více zpátky. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Takový "experimentální" film mi dlouho chyběl! "Skvělé" sledovat, jak se komunita "hroutí" a spolčuje. Škoda té debilní závěrečné pointy. Viděno 2x! ()

Looka

85% zručně natočená variace na téma uvězněné skupinky lidí, kteří se snaží dosta na svobodu. Něco mezi Kostkou a Experimentem. ()

Jiri.Kuca

Zavřete všechny do jedné budovy a dejte jim příležitost se mezi sebou povraždit .... no tvl mohlo z toho klidně něco být, ale tohle se fakt nepovedlo. ()

Marfab

Že vždycky se trefí do těch záporných postav. Takové ksichty ani jinde použít nemohly. Moc velký nápad to nemělo. Prostě jen pobijení bez jakékoliv myšlenky. ()

ANTYCHRYST

Mnoo teda docela masakr... :) jako už když na začátku jsem zaslechl kolika lidí tam bude uzavřených nějak přes 80..tak jsem si říkal noo ty volee to bude asi hodně mrtvých a taky že jo. Mnoho krve, surové záběry, panika, hrůza, lidská zoufalost, beznaděj, přežití... takhle bych to asi definoval... Jako nejvic mě rozsekala ta frajerka mulatka co všechno si tam prošla aby přežila..dole v mistnosti,výtah...a jako pak se otevřou dveře...a čau.... Uaaaahaa docela kruté.. Silnější 3* 70% zajima mnoholidska krvava lázeň... přesně vždycky vidim skupinku 5 max 8 lidí a říkám si... škoda chtělo by to více mrtvejch...tak to se tady stát nemůže... :) doufám že nemám chip za krkem... ()

Scraffy

Tento film, ktorý sa hrá na strašne cool ma nejako moc nestrhol. Všetko je to také strašne moc plné klišé, že všetko čo sa tam deje tomu vôbec nechcem uveriť. Herecké výkony sú kostrbaté. ()

Knor

Sice nic originálního, ale díky spoustě vybuchujících hlav a stupňujícímu se masakru je to super krvavá podívaná. ()

JohnZ87

Vcelku zajímavá psychologická sonda poukazující na to, že když jde o vlastní přežití a strach z blížící se smrti (navíc v uzavřeném prostoru), jdou všechny společenské návyky a slušné chování stranou. V těchto situacích kolektiv vygeneruje samozvané vůdce a jejich šílené přisluhovače, kteří dají naplno průchod svému zvrácenému chování. Na druhé straně se najdou i "hrdinové" a trochu naivní spasitelé. Zbytek jsou dav, který inklinuje k jedné nebo druhé straně. Velice zajímavá pointa filmu. 70% ()

Brooks

Z celkového pohľadu profesionálnejšie spracované než námetovo veľmi podobný Mayhem, serióznejšie a tým pádom oveľa menej zábavné. Takéto "choré" nápady potrebujú osobitejší režijný dotyk. ()

Shitonit

Váhal jsem, zda to ohodnotit jako.. wau, no to je pecka, v jednom baráku tolik nevinný krve, jenže pak jsem si uvědomil, že takovou sračku nemůžu takhle vytáhnout, už vidím takhle zabezpečenej kancl plnej takový pakáže,... no a jak nad tím tak dumám, co k tomu dodat, pořád se mi v kebuli motá jedno slovo, který to snad nejlépe vystihuje...Sračka. ()

mark9th

Samoúčelna hovadina, ktorá nakoniec ani nevie opodstatniť svoju existenciu a veeeeľmi slabý pokus o psycho-horor.Za zmienku azda stojí len to, že tu možete uvidiet zopár sympatických hercov. Aj tí si však asi teraz lámu hlavu nad tým, na čo to vlastne prikývli. Ach jaj.... a to som sa na to tešil. ()

XXXXXXXX

Znáte to, dojedete do práce, pošlete kulantně do ánusu korporátní mrchu a tĕšite se na další krásný den stalkování obdařené kolegyně. Ne není to fikce, ale popis charakteru jedné z postav seriálu z lékařského prostředí Doktůrci (v originále Scrubs), která v tomto filmu také hraje. Jenže to je na tomto krvavėm, bezhlavém a hlavně bezpatém torzu, asi to jedinné A+. Naslednē se totiž celá taškařice zvrhavá v poněkud retardovanou verzi seriálu Trosecnik, přeříznutou v půli pořádnou Pilou, s tradičnē upilovaným závěrem. Takže, až Vám zase někdo bude platit pohanskou výplatnici za suma sumárum výkal, možná, že by v blízké stodole mohl byt treba i slon! ()

Pitryx

Tak to je ten správně syrový film. Žádné ťuťu ňuňu se zde nekoná, jen chvilku ke konci a jede to jako na toboganu. Chyběl mi sympatický hrdina, nejvíce se mi přiblížil, kupodivu Tony Goldwyn jako záporák. Hodnotím v tom vyšším levelu, a možná bych dal i více, ale uvidím napodruhé. ()