Ricky Gervais Live 3: Fame

Veľká Británia, 2007, 79 min

Účinkujú:

Ricky Gervais

figliar

Niekomu stúpne sláva do hlavy, no Ricky účelnými "urážkami" na " obéznu spodinu" a náboženstvo dokazuje, že on nieje ten prípad. Elegantne sa pohybuje na hranici únosnosti a súdnej žaloby, čo zase a znova znamená perfektné stand-up. Ricky rulez ()

Metzger

Od nástupu až do půlky je to totální bomba , pak sice trošku tempo opadne , ale stále je to výborný . Narážky na tlusťochy , první člověk nakaženej AIDS , malý plešatý zmrdi ( děti s rakovinou ) nebo Marc Almond a vyndavání 10 druhů semene z jeho žaludku ... je to fakt síla ! ()

zissou

Stand-up jako sled tematických vyprávění.. přišlo mi, že až příliš přesně nacvičených, ovšem bez chyby fungujících. Ricky at his best. ()

Welington

Ricky je dalším člověkem, který se může právem pyšnit nálepkou komediálního génia. Musím uznat, že mu fandím a jeho tvorba je něco, co světu dlouho scházelo. Je geniální, vkusně nevkusná a nesmírně zábavná. Jeho humor dosahuje mnohem a mnohem dál a lze říci, že dokonce tam, kde ostatní ztrácejí dech, nastupuje on. Nebojí se vyjádřit, ani projevit a to z něj dělá matadora dnešního humoru. ()