Divoká zver

• Česko Divoká zvěř (viac)

Německá Zoo ve Frankfurtu je vcelku normální, zvířátka se chovají mile, všichni na ně jezdí a mají je rádi. Budou je mít ale rádi teď? V Zoo totiž nastane peklo, když se zvířata napijí, díky chybě personálu, z chemicky znečištěné vody a stanou se z nich vraždící bestie, ať už to jsou krysy, sloni, gepardi nebo lvi, i tak platí, že nikoho neušetří. Jediný, kdo je může zastavit, je veterinář Berner, jeho přítelkyně Laura a inspektor Braun. Dokáží zastavit vyvražďování návštěvníků? (masw)

drackula

Vcelku príjemné talianske béčko. Scény zo zvieratami, ktorých bolo naozaj kvantum /mačkovité šelmy, ľadový medveď, krysy, slony..atď./ boli pre mňa príjemným prekvapením, a niektoré útoky stoja naozaj za to. Herci-neherci sú zanedbateľný a príbeh je to, čo tento horror ťahá dole. Predvídateľné klišé umocnené neschopnosťou vybudovať dlhšie trvajúcu atmosféru definitívne zráža tento film do kolien. Avšak, zvieratá si svojim výkonom u mňa ukoristili priemerné hodnotenie 50 % ()

misstake

Lepší než jsem čekal. Když jsem si koupil svůj oblíbený plátek, tak jsem se zděsil, jaké dvdčko mi tam zas šoupli do přílohy. Pak jsem film strčil do přehrávače a přede mnou se začla odehrávat story plná knírkatých taliánů (malcok;.-), sympatických tygříků a hustých slonů. Oscilovalo to mezi katastrofickým tv céčkem o úterní půlnoci na primě přes zničehonic se objevivší gore scénky s krysami nebo se slony až to dooscilovalo k něčemu apokalyptickému. Pozor spoiler: Kupodivu ten závěr se mi líbil nejvíc, scénka s dětičkama, která zřejmě vypadla z jiného filmu, ho zase posunula někam jinam a kvůli ní přidávám půl hvězdy a zvířátka se zaoblujou na pěkných dvou hvězdičkách:-). ()

pend

První polovina je trochu napínavá, v okamžiku vysvětlení celé záhady už jenom čekáte na konec. Místy chaotický střih, herecké výkony typické pro italské krváky, některá zabití jsou udělána pěkně. ()

helraiser

Šílená zvířata utikájící ze zoo a zabíjející vše co jim stojí v cestě. No prostě béčko jak vyšité, přesně takové filmy já miluju a dokážu si je na plno užít a v tomto případě jsem si opravdu užíval. ()

Laca1313

Nudný a nezáživný horror. silně jsem se při jeho sledování nudil (což se mi u horrorů zrovna moc často nestává,a že jsem jich už viděl dost, a to i těch nejvetších odpadů od Asylum :D) a těšil se,až skončí. K tomu konci ani neni co dodat,ten film ještě víc zkazil. Dávam jednu hvězdičku za zvířata, kterých tu bylo opravdu hodně a podávali lepší výkony než herci. ()

djbarrel

Tenhle film je pro mě velkým zklamáním. Pravda, lidi by občas od zvířátek potřebovali nakopat, o tom žádná. Ale tady nejde o tohle, i když se nám to v první části snažili namluvit. Ne jde o obyčejné a nezajímavé drogy. Ve vodě byly drogy, zvířata a děti vypili vodu a stali se z nich maniaci lačnící po krvi. Nic moc. Navíc ačkoli se skoro furt něco děje a někdo umírá tak je vše jaksi samozřejmé a tudíž nikterak šokující. Vše je jen pod rouškou noci a nic moc není vidět. No a debilita hlavních postav ? Klasika let osmdesátých, naivita, stupidita a debilita. Není moc na co koukat i když námět rozhodně není špatný. 20 % ()

MonarC

Nápad to byl sice dobrý, prostředky na to zřejmě také byly. Ale celkové provedení?! Nuda, nuda a zase nuda. Herecké výkony taky o ničem. Čekal jsem slušené béčko, ale těch 92 minut mě opravdu nudilo. ()

wray

zvieratam prepne a utocia na ludi. rozdiel oproti inym filmom je akurat v tom ze je to take "globalne". takze ziadne zmutovane krysy, opice, macky, vcely... proste vsetko naraz (vratane ludi). Je mozne ze vtedy ked film vznikol bola myslienka sialenych zvierat prelomova, ja som sa k tomu dostal az teraz a tak ma to nejak nepresvedcilo :/ Stale vsak, pozriet sa to da - miestami je to snad aj napinave - povedzme teda ze na tu dobu snad aj nadpriemer... ()

antragus

Pro milvoníky zvířat příjemné, pro ekology taky. Jinak, technicky vzato, průměrná záležitost. O konci bych neříkal, že je divný, dětičky jsou aspoň nějaké oživení, protože jinak by se to od začátku až do konce táhlo v té nejtypičtější lajně. ()

uprchlice

Ze zoologické zahrady utečou zvířata, která začnou zabíjet lidi. Místní veterinář zjistí, že se nalokala chemicky upravenou vodou. Obyvatelé jsou v ohrožení života. Je nějaká šance na záchranu? Režisér Franco E. Prosperi se snažil natočit akční horror s vyšinutými zvířaty z místní zoo. Ovšem film není tak dokonalý jako jeho námět. Scény se zvířaty jsou skvělé, ale samotný film to celkem kazí. Nedosahuje takového "vyvrcholení" jaké by divák očekával. Vraždy jsou krátké a bez špetky krve. Strach v tomto filmu nehledejte. Je nudný a bez "chuti naděje", která by ho alespoň trochu povznesla k průměru. Divoká zvěř je nezajímavá blbůstka, která si udržuje alespoň trochu vkusu díky kráse zvířat. ()