Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

Likan7

Když se totálně střískáte, napíšete na kapesník lepší scénář, vymyslíte sympatičtější postavy a když přitom hodíte kamenem, trefíte 50 vhodnějších a sympatičtějších herců. Tohle nezachraňuje ani jindy fajn Kate Hudson, na jejíž postavu ani příručka nepomůže.A Dana Cooka jsem (naštěstí) od tohohle filmu v ničem jinym neviděl. Skoro nedokoukatelný fail. ()

BaronX

Tak tohle byla fajn bžunda ... ze začátku značně předvídatelné ... ale lepšilo se to minutu od minuty ... když Dane Cook procházel chodbou v kostele, myslel jsem si, že takhle nějak asi vypadá Ďábel ... a hláška: "Sám se nevykouří, mamko!" mě už doslova vystřelila ze židle. Navíc Baldwin tady dostal konečně pořádnou roli ;-) a tak si zalouší, abyste si ji vychutnali, stojí za to. ()

KdG

Celkem slušnej nadprůměr. Některý scény měli fakt koule. (např. svatba ségry Kate Hudsnový). Obsadit Cooka byl dobrej nápad, uplně jistej si ale nejsem u K Hudsonový a Jasona Biggse, protože hrajou dost nevýrazně. Alec Baldwin je řízek. ;-) ()

MRPitivier

Dane Cook zvládl roli skvěle, ale ostatní dosti pokulhávají! Příběh mi nesedí, není to moje krevní skupina! Vtip nebyl vtipem, dívky sice krásné, ale hloupoučké jako celý film! ()

casef

Několikrát jsem se opravdu hodně zasmál, tak to nemůžu hodnotit záporně. Není to taková ta typická romantická komedie, v kterých hraje např. Meg Ryan, tohle je poněkud ostřejší a vulgárnější, přesto si myslím, že to ještě nepřekročilo míru vkusu a snesitelnosti. A Kate Hudson je zlatíčko, kterému je nelidské odolat. Jen jsem se nemohl při sledování zbavit pocitu, že jsem tyto herce už v hodně podobných rolích viděl (Jason Biggs - Jen přes její mrtvolu, Dane Cook - Klikař Charlie, Alec Baldwin - Holka z předměstí). ()

sigi2

Obvykle viem filmy s Kate Hudson celkom dobre tolerovať, pretože sa na ňu dobre pozerá. Ale čo je veľa, to je moc, pozerať sa na film 90 minút s WTF pocitom, absolútne nechápať konanie hlavných hrdinov, to som už proste nevykryl. Strašná hlúposť. ()

dwyane

Pokud člověk došel jakkoliv k tomu, se na tenhle film podívat, tak předem doporučuji shlédnout jiný, mnohem lepší filmy podobného zaměření, jako třeba Hitch. Opravdu se jedná jen o pozadí při žehlení, ale i v tomhle případě je sousta jiných a lepších věcí na koukání. Člověk občas dělá chyby a koukne na podobný kraviny, ale věřím, že pro někoho to je dobrý film. Toho ale dostatečně nebudu chápat :) ()

dawnie

"Dusty! You scared me! Why are you sitting in the dark like a vampire?" Hodnotím v rámci žánru, a i když i tak My Best Friend's Girl rozhodně neni dokonalost sama, je poznat, že ti za kamerou jsou si vědomi rozdílu mezi přestřeleným, ale o to vtipnějším fórkem a prostou hloupostí. Ať je to jak chce, tankování je rafinované umění a je pro mě zábava ho sledovat. Plus mám moc ráda Kate Hudson, a ta je v týhle roli prostě skvělá - smejvá rozdíly mezi šablonami chlapskýho a ženskýho chování (hodně z ní vidím v sobě). Voilà, a je z toho komedie, která vám zaručeně minimálně jednou rozechvěje bránici. ()

himor

K tomuto filmu sa mi hodí hláška zo South Parku: "Žebřík do nebe? To je píčovina". Zdá sa mi, že som touto vetou jasne načrtol dej a celkovú hodnotu filmu. 10% ()

lusa

Darmo. Mám slabosť na takéto cukrátka :) A hoci je to hlupučké a od začiatku vieme, kde a kto s kým skončí, ja som sa naozaj veeeľmi príjemne bavila. A o to šlo. 3* ()

Maxmilian

Musím uznat, že komedie nezklamala. Na začátku mě docela překvapila minutáž. Tady se píše 101 minut, to co jsem viděl já, tak mělo 116 minut. To je ale věc druhá. Nečekla jsem žádný zázrak, už jsem myslel, že ani nevydržím 2 hodiny. Ale mile jsem byl překvapen. Slušné herecké výkony a výborné křivky Kate Hudson. Eomantická komedie, která měla vtip i náboj po celou dobu. Hlavně nápad se musí ocenit, najmout si chlápka, který ze sebe udělá burana a hnusáka, aby ona šla plakat na rameno zpět ke svému. Prostě pochvala. Díky. ()

nicolarsen

film nejde rozebírat nijak vědecky, ve 3 hod. ráno jsem se skvěle pobavil, asi i díky obstojnýmu českýmu dabingu a když se blíží ty vánoce, dávám štědrých 70% :-) ()

Marrianna

Tak jak se o Kate Hudson doslýchám, že neumí hrát atd atd, no mě zde bavila a docela hodně. Kýčovitá romantika to se musí nechat, ale hlavní postavy mě bavily, chemie tam fungovala, ale Alec Baldwin, no to byla síla. ()

Cikinko

Niekedy pri pohľade na Americkú komediu si pomyslím : ach ten trápny humor.... Ale tento filmársky kúsok ma pobavil a rozhodne to bolo vďaka skvelým hercom a hláškam ktoré boli tak stupidné až boli smiešne :D Nehľadajte žiadnu romantiku .Kostýmy hodnotím pozitívne (SPOILER narážam na to tričko My Dick + Your pussy = ... :D ) .Celkový dojem: Oddychový film pre mladých. ()