Krvavá noc

Mladý pár David a Amy (James Marsden a Kate Bosworth) sa sťahuje do malebného južanského mestečka. Dokonalé miesto sa ale čoskoro mení na peklo, keď na povrch začnú vyplávať temné tajomstvá a smrtiace vášne. Dvojica sa stáva terčom niekoľkých miestnych nemravníkov vedených bezcitným Charliem (Alexander Skarsgård) a obaja musia prežiť noc plnú útrap a nekonečného krviprelievania. Zachránia sa iba v prípade, že budú ešte surovejší než ich neľútostní trýznitelia. (TV Markíza)

Zl0

Na to, aký nenápadný film to bol, veľmi pútavé. Dobre vybudované napätie zavážilo viac ako klasický americký scenár o úspechu vs. zakomplexovaných buranoch. Mladá sa poučila že Oj, neradno bez podprdy premávati sa či osamelých mládencov sporo odetá dráždiť a mladý konečne spravil to čo po ňom chcela celý čas "grow a pair". ()

Shanen29

No,tento remak mě moc netáhl,až posledních snad patnáct dvacet minut se hladina napětí sice zvýšila,ale to je hodně málo, i když past na krku byla celkem fajn.DOSTAL JSEM VŠECHNY. ()

Knor

Toto originálu nesahá ani po kotníky. Ne že by to bylo nějak špatně natočený, dívat se na to dá. Ale původní film má nezaměnitelnou atmosféru chladnýho venkova a uvěřitelnější herecký výkony. Takže to celý působí jen jako levná náhražka, nic víc. ()

Najt

Tak tohle byl solidní napínák. Nechápu proč je v popisku horor. Tenhle film má s hororem společnýho tolik asi jako jeptiška s drogama. Sice se ve filmu vraždí, ale celé to je o tom dramatu. Atmosféra a napětí se stupňují, divák má obavy a čeká, kdy se to zvrtne. Herecky to bylo fajn, protože ze začátku to napětí budují právě herci. I když jsem čekal úplně jiný námět, tak ve výsledku jsem byl spokojen a to napětí mě na tom bavilo nejvíce. ()

jafuska

velká nuda, kde se prostě nic neděje, navíc nesympatičtí herci, zbytečné mluvení, kde děj silně pokulhává a celá první půlka je o ničem o zbytečném mluvení a žádné napětí se zde neděje, neviděla jsem starší verzi, pokud vůbec existuje, a ani netoužím jí vidět, pro mě velká ztráta času a to sem si pořád říkala, tak bude se něco vůbec dít? a ono pořád nic, rozhodně se podívám na jiný film, toto fakt ne, ()

Daxus

Zábava na jeden večer, která zdaleka nedosahuje kvalit originálu. Problém vidím ve stále stejné věci: kvalitní herectví ustupuje přímočaré akci. Nic proti, ale udržet pak takový snímek v paměti, je v záplavě podobných snímků takřka nemožné. 52% za pastičku na medvědy. ()

Marťulka

Tak jo, nevadilo by, že už od začátku člověk ví, že ten nemastný neslaný manžílek všechny zabije :-) Ale opravdu jsem nečekala, že od minuty, kdy s tím chlapík začne, uvidím zároveň komedii :D Fakt nepovedené, trapné...Nudné aaaa no prostě zbytečně strávený čas. ()

MeatFly_cz

Nebylo to úplně nejhorší, ale trochu moc utahané. Film mohl být klidně kratší o dobrých 20 minut, jinak Alexander Skarsgård byl super, takže hlavně za něj dávám 3*, možná jsem čekal trochu, ale je to bohužel v konečném součtu pouze průměr na víc film nemá. ()

gicous

Je to už řada let, co jsem viděl originál s Hoffmanem. Hodně se mi toho vykouřilo s hlavy, a proto tady nebudu srovnávat. Noví Strašáci jsou podařaný thriller, který dobře buduje atmosféru až do krvavého finále. Důležité bylo vybrat typově odpovídající herce, a to se myslím podařilo. Všichni mi do svých rolí sedli a odvedli dobrou práci. I přesto bych se podruhé k tomuto filmu nevracel a radši bych si pustil originál, ze kterého si i po letech pamatuju pár scén, které se mi nesmazatelně vryly do paměti. U tohoto filmu se to myslím nestane. Remaky jsou tady hlavně proto, aby mladšímu publiku, které je pěstěno na jinak dělaných filmech, zprostředkovaly příběhy minulosti, které zestarly a už pro ně nejsou atraktivní. Myslím, že tvůrci tohoto remaku odvedli velice slušnou práci a převedli originál do podoby, která dnešní teenagery určitě zaujme. ()

Romeroo

Kdyby to nekončilo větou "dostal jsem je všechny" tak jsem dal hodně silné 4 * možná i slabších 5* ....takhle půjdu s hodnocením o pár procent dolů...výborná znásilňovací scénka v kontrastu s lovem jelena, moc hezké finále, i když samozřejmě trošku po americku přitažené za prdel....a ta past na medvědy byla výborná! A ještě jeden dovětek, i kdyby to celé byla p*čovina na entou, tak pohled na rajcovní Kate Bosworth v zapoceném topíku stál za to!!! ()

Syna.1990

Dost povedený thriller, mojí přítelkyni dokonce donutil opustit místnost a raději si šla číst do vedlejšího pokoje. Asi Vám došlo v jaké chvíli odešla. Zajímavý film, jelikož jsem neviděl Strašáky z roku 1971, tak se mi tahle nová verze samozřejmě líbila, ale dokážu pochopit, že lidé kteří viděli starou verzi, tak je ta nová nebaví, to tak většinou bývá. Pro ženy je to asi docela deprimující film, ale na druhou stranu Kate Bosworth si o to říkala od začátku .. A závěrečný masakr byl jen jasné vyústění celého filmu! Za mě slušné tři hvězdičky!! ()

Pitryx odpad!

Viděl jsem starou verzi a tuto v rozmezí hodiny, takže mohu směle srovnávat a tahle verze to jistě nevyhraje. Ve staré verzi bylo aspoň na co koukat, totiž na hlavní představitelku, tady první hodinu není k pokoukání vůbec nic a pak vlastně také moc ne. Špatný střih, špatná kamera, ne moc dobří herci, prostě se starým filmem se tento paskvil nemůže rovnat. Nyní zkusím hodnotit tak jako bych neviděl předchozí verzi. V tom případě jde o hodně podprůměrný thriller s nudnou první hodinou. Nebrat. Takže ani tak tak nevidím důvod, dávat tomuto snímku jakékoli kladné hodnocení. 2014072210359/10943 ()

subic

Původní film s Dustinem Hoffmanem z roku 1971 jsem neviděl, tak nemám s čím srovnávat. Prvních 90 minut je neskutečná nuda a celková délka je taky až příliš. Celé obléhání domu se v podstatě odehraje během posledních 10 minut. ()

Mamlas

Vidlákov, v něm pár debilů. Do rodného domu se tam vrací fiflena, která neví co chce, a její manžel slabší muskulatury. Zbytek si domyslíte, nic nápaditého to není. První celá hodina je lautr o hovně. Pozitivně lze hodnotit až posledních 25 minut vyústění. Celkově kopec nudy a trocha děje a troška akce. (16%) ()

johnsnow

Som nepobozkaný originálom a tak nemám ako porovnávať, no rozhodne môžem povedať, že tento film si teda ide. je síce pravda, že taký Purcell je obsadený dosť od veci a Goggins tu má v podstate cameo, ale inak to je fajn. Film si ide najprv tak mierne, postupne sa to zvrháva, potom príde hunt a rape, no a potom sa to dostane až do naozaj výživnej 20 minútovky. ()

Seev

No tak tomuhle říkám thriller - polovinu filmu jsem nedýchala a po druhou jsem byla vděčná za to, že nežiju na americkém jihu. Alegorie s bitvou u Stalingradu nepřekážela, ale přišla mi celkem zbytečná (nebo to nedokážu ocenit?). Motivy postav by to chtělo asi trochu doladit a taky by mě zajímalo, jak z toho nakonec všichni vybruslí (tři hvězdy), ale za ty herecké výkony dávám čtvrtou. Brr... i když potkat bych je opravdu nechtěla. ()

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

15.07.2011

Byl by asi hřích, kdyby mu dříve nebo později taková role nespadla do klína. Stellanův syn a hvězda seriálu Pravá krev se ze všech sil snaží rozběhnout filmovou kariéru. Po Melancholii, remaku Straw… (viac)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky

19.07.2009

Strašáci nanovo

Strašáci nanovo

24.04.2009

James „Cyclops“ Marsden se vyřádil v několika komediích (a v každé předvedl, že má pro tenhle žánr opravdu talent), ale teď zkusí něco drsnějšího. Nejdřív jej uvidíme v hororu Richarda Kellyho The… (viac)