Fringe - Season 2 (2009) (séria)

Olivie. V laborce. S revolverem (S02E17)

(epizóda)
  • USA Olivia. In the Lab. With the Revolver

Anderton

Joshua si sem priviezol svoju pani manželku a asi sa jej za niečo v manželstve chcel pomstiť, tak pani Krugerová-Jacksonová pomerne rýchlo umiera nepríjemnou smrťou. Skôr epizóda z ranku Aktov X, ale keďže pôjde Olívii o život, tak to má tie správne grády. Samozrejme vám môže prísť zle, tentokrát z obrovských rakovinových bubákov na telách obetí. ()

Milano33

Dostávame sa do kontaktu s vysoko agresívnou formou rakoviny, ktorá sa prenáša dotykom. Táto rakovina však je nákazlivá iba pre tie subjekty, ktoré boli kedysi testované cortexiphanom. Aj keď si Peter zaslúži poznať pravdu o tom, kým v skutočnosti je, Walter sa zdráha mu to povedať, nakoľko sa obáva nepochopenia. Rozhovor Olivie a Petra počas jazdy v aute ma celkovo zosmutnel, pretože mi bolo ľúto toho, ako jej tajomstvo bráni v budovaniu ich vzťahu. Tie prenikavé pohľady medzi nimi ma skutočne zvnútra ničia a zakaždým, keď sa ich zraky stretli, emocionálne ma to vzalo. Je zjavné, ako veľmi Liv vnútorne zžiera fakt, že mu musí klamať do očí. Zároveň však nie je pripravená ho stratiť a tak nakoniec dospeje k rozhodnutiu, že mu pravdu zamlčí, načo sa Walter rozhodne ísť s pravdou von. ()