Do jednoho večerního vlaku se teleportuje neznámý muž. Jako obvykle Olivie a její tým to jedou vyšetřit. Na místě činu zjistí, že všechny přístroje poháněné elektřinou jsou vybité. Ze záznamů z kamer FBI odhalí, že muž zašel do Café Wilsua, kam chodí pravidelně. Olivie zjistí, že neznámý se jmenuje Alistair Pack a díky tomu zjistí, kde bydlí. Do domu po chvíli přichází i samotný Alistair, který se teleportuje do minulosti. Dalšího rána zase zemřou lidé ve vlaku a zase najdou fotku neznámého. Jenže tentokrát odhalí, že Alistair pracoval na jednom projektu v Massachusettském technologickém institutu, kde tým Olivie odhalí, proč Pack cestuje časem. (Varan)

Milano33

Dosť alegorická epizóda, ktorá výstižne reflektovala Walterovo momentálne psychologické rozpoloženie. Dr. Bishop sa utápa v svojom vlastnom nešťastí a je zahalený v smútku. Ani prípad mu veľmi nepomôže k tomu, aby prišiel na nové myšlienky vzhľadom na to, že vinníkom týchto vrážd je človek, ktorý túži sa vrátiť späť v čase za svojou zosnulou láskou. Takže ten samý vedec prišiel na spôsob, ako zakriviť čas a cestovať do minulosti, lenže potrebné vysatie biologickej energie malo za následok len to, že uvrhol naše postavy do časovej smyčky. Medzi Walterom a týmto vedcom nájdeme mnoho paralel a podobností. Predovšetkým ich motív, ktorý ich ženie neustále dopredu a to i za cenu narušenia prírodných zákonitostí. Walter si už po tých rokov však uvedomil, že mu neprísluší právo meniť vesmír. ()

Anderton

Podľa mňa možno najlepšia epizóda dovtedajšieho priebehu seriálu. Najskôr nás čakajú tajomné úmrtia vo vlaku, potom zistíme, že cestujeme v čase a reštartuje sa realita, spoznávame tajomného antagonistu s motívom a s tvárou (ale nie telom) Petera Wellera a ako bonus navyše paralelu medzi jeho osudom a osudom, respektíve rozhodnutiami v minulosti, Waltera. Funguje to takmer dokonale, vrátane finále. ()