V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

1860

Film nám předhazuje příběh dvou normálních lidí, které pohltilo současné vnímání hodnot a pro povýšení potažmo pro peníze jsou schopni udělat téměř cokoli, i když to je proti jejich srsti.. Je to nenáročné, ale dokáže to vyvolat mírný úsměv i dojetí.. DOPORUČUJI pro uvědomění, jak nás mohou peníze přeměnit na necitlivé netovry.. ()

divak84 odpad!

Hodně slabý film. Komedie ? hodně slabá. Drama ? ne. Možná chtěl režisér něco říct ale byly mu sebrány ústa. Oba herci se do filmu vyloženě nehodili. SW Scott nechť zůstane v bláznivých komediích kde sedí, Reilly nechť zůstane ve vedlejších vážných rolích. ()

wosho

No komedie je to taková krotká, do nichž zasahuje i drama. Bohužel ona nevyváženost na poli scénáře je velice problémová. Co se v komedii smí, v dramatu je nepřípustné a naopak. Celkově je povýšení docela příjemným snímkem, který však hodně rychle vyšumí a časem se vytratí z mysli úplně. ()

dopita

Na komedie se Seannem Williamem Scottem si dávám velkej pozor, protože to jsou většinou děsný srágory. Ale Povýšení je kupodivu celkem normální film, kde ze sebe S. W. Scott nedělá debila. Nejedná se o žádnou přehnaně vtipnou komedii, je to spíš „vážná komedie“. Žádný veledílo to není, ale celkem mě to bavilo, přispěla k tomu i velice střídmá stopáž (83 minut). ()

Bohemák

Já jsem to těm figurám prostě věřil. Takových moulů, co čekají na příležitost, a proto se dokážou chovat pitomě, je prostě hodně. Možná proto to nebyla komedie k popukání. ()

Drc

Spíše než komedii mi to připominalo hořkosladký příběh o životních výzvách. Kvalitní film ale veselé orgie se zde nekonají, což je možná dobře. ()

Greg25

Stifler alias Sean William Scott dospěl aspoň po herecké stránce a v Povýšení učinil poslední pomyslný krok k herectví s velkým H. A vybral si na to film dokonale pravdivý, s dobrým secénářem i životní hořkostí - ve stylu jednou si nahoře, jednou dole. Výborným hereckým parťákem mu je John C. Reilly. 60% ()

mala_kea

Rozhodně jedna z těch horších komedií, ve které Seann hrál, protože jsem snad neviděl ani jednu záminku, které bych se mohl zasmát. Když si představíte Seanna jako Stifflera, rozhodně řeknete, že to bylo milé překvapení a film byl dosti civilizovaný. Film bych jako komedii hodnotil snad na odpad, ale jedno shnilé jablko neskazí celý strom, takže přidávám nějakou tu hvězdu, alespon za normální film... ()

Olík

Asi to bylo míněno jako komedie (tedy alespoň doufám). Ale od Seann William Scotta a Johna C. Reillyho, kteří v tomto filmu bojují všemi možnými způsoby proti sobě ve snaze dostat se na vysněné místo v jedné nadnárodní společnosti, by člověk asi čekal trochu víc humoru. Ovšem pokud byl tento příběh myšlen trochu jako sociální drama, tak bohužel taky nic moc. ()

Hapretor

Nuda, nuda a zase nuda. Dva debilní keksy díky John C. Reillymu a to je vše. To nestačí!!! Toto není komedie, jen film na dívání. Je to totiž nový žánr - Nudomedie. ()

Harts

Komedie v supermarketech mají zajímavý náboj jednoduchosti, jednoduchých průměrných lidí, místy vtipná a prostě hezká oddychovka v dnešním světě. A jak jsem fandil Johnu Reillymu, aby to místo získal. ()