Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Walley

Další z výjimek jinak dosti otřesné produkce seriálů českých televizí. Za cílem odreagování i občasného zasmání splňuje tento počin svůj účel nadprůměrně. ()

akrak

čekal jsem že to bude horší, protože ty ostatní české seriály nestojí za nic, ale comeback mě vážně mile překvapil. ()

Honzyg

S potěšením konstatuji, že i v českém prostředí může vzniknout kvalitní sitcom. Sice těží především z úspěchu postavy Martina Dejdara a ostatní postavy spíš přicmrndávají nebo se doslova vezou, ale i tak to stojí za to. Je to originální, nápadité, dostavuje se inteligentní humor. Rozhodně nečekaně dobrý produkt z dílny televize Nova. ()

Mithal

Ale jo, na české seriálové/komediální scéně je to jeden z těch lepších seriálů, u kterého se pobavím i teď. Nic zázračného, ale konzistentního a Martin Dejdar hraje opravdu dobře. ()

Theodred

1.série tohoto prvního českého opravdového sitcomu jakoby tápala mezi, autocenzurou a rozhodnutím udělat skutečně žánrový seriál. (60%). Ovšem po velkém pozitivním ohlasu na první sérii (a to i od obyčejného lidu, který řadíme do škatulky "Ulice,Ordinace, Blesk..."), jakoby se autoři přestali bát a vytvořili něco na české poměry nevýdaného SITCOM, který reflektuje aktuální tendence v kultuře, ale i ve společnosti...navíc vtipně a se silnými hereckými postavami (postavou). A když jsem viděl díl Vánoce, styděl jsem se sám před sebou jak se můžu půl hodiny smát něčemu, co má na CSFD jen 60%. Tedy 2.série podle mě 90%, za odvahu. ()

bobajz1

Pro mě jednička mezi novodobými českými seriály. Na rozdíl od OVRZ, Rodinných pout nebo Ulice má Comeback něco do sebe. Nápadů je zde spoustu, škoda jen, že někdy nejsou správně využity. Stále se máme hodně co učit od zahraničních sitcomů, ale comeback aspoň comeback boduje. ps: Ozzák rules!!! ()

akiro

Výborný český nadprůměr, dost často skvělé fóry a nějaké ty hluché místa má každé dílo a zde není problém je odpustit. ()

sbinda

Dejdara nežeru, Matonohu z Ulice dvojnásobně, a proto jsem při plnění povinného hodnocení 100 filmů Comeback ohodnotil **. Po necelém roce si dovoluji svůj názor revidovat na nečekané ****. Na české a novácké poměry nevídaně vtipné. V některých případech humor na hraně ostré jak břitva, viz.hláška, že Pacákův senilní kámoš-důchodce zmydlil na onkologii skupinu "skínů"... to mě tak niterně zaskočilo, že jsem nevěděl jestli se můžu smát. Vzestupných 80%. ()

kohout08

Miluji tento sitcom. Na to že to natáčela TV Nova tak musím pochválit, že se moc povedl. Vždy se u toho zasměji i když ty díly znám. Doufám že budou další nové díly. :) ()

dienle

Na sledování tohoto seriálu musí být nálada (nálada zvaná "dočasná alergie na mozek a cokoliv s ním spojeno")... Pak je tak trapně bláznivý, až je vlastně vtipný. Stačí nemyslet a nechat se bavit. ()

Lados_ odpad!

Původně jsem chtěl dát jednu za Matonohu a Leichtovou dohromady, ale nakonec dávám odpad, protože to má celkové hodnocení, které prostě adekvátní není. ()

George Lohan

Jsem rád že aspoň jeden jediný seriál co je český se dá hodnotit kladně. Samozřejmě dvě hvězdy ne proto že by to bylo špatné,ale onic tam nejde je to oddechové a rozhodně bych to nevysílal od 20:00 ... ()

M4rty5

Mně tenhle sitcom prostě sedne jako hrnec na prdel a proto po shlédnutí několika dalších dílů zvyšuju hodnocení na 5. U každé epizody se směju a bavím. Velmi dobré herecké obsazení a tým lidí dokázal Comeback vynést mezi kvalitní zábavu, kterou v našich poměrech není moc vidět a proto si myslím že si těch 5 zaslouží. Nova udělala krůček ze své řeky nevýsostných hovadin a kupodivu podařený. ()

Sharkel

Dostal jsem pěstí a ještě jsem musel podepsat "dodák"!!! Tento "novácký" seriál mě přesvědčil o tom že co vyprodukuje televize Nova nemusí být nutně špatné.Naopak Nova se snažila obsadit do rolí co nejvíce známých tváří,aby přitáhli k obrazovkám co nejvíce diváků.Do hlavní role obsadily:Tomáše Matonohu.Proti tomu se nedá nic namítnout.Vlastně mně ani nenapadá v tuto chvíli herec,který by mohl zahrát popového zpěváka se zašlou slávou.I přesto že je oficiálně Tomi Paci hlavní rolí,všechnu pozornost strhává Martin Dejdar alias Ozzák.Když se podíváme na ostatní herce:Leichtová,Batulková,Ruml,Doležalová,Babčáková,dali by se jednoznačně seřadit.Leichtová se výborně hodila na roli dcery a občas řekla i nějakou trefnou hlášku,Batulková skvěle vystřihla rivalku svérázného Ozzáka.Ruml si zahrál "přiblblého" syna.Babčáková si střihla odstrašující případ dnešní matky a Doležalová za touto partou spíše pokulhávala.Role Saši byla přehnaně naivní a kladná,že mi prostě k srdci nepřirostla. Nakonec dám 4* (1* Za skvělé herecké obsazení korunované Martinem Dejdarem) (2* za vtipné scénky a trefné hlášky) (3* za dobrý nápad) (4* Televizi Nova za to,že vyprodukovala seriál který se dá sledovat bez újmy na zdraví) PS:Doporučuji epizody:Souboj titánů a Prohozz ()

Regig

První 2 série byli super a koukám na to s pulčanem stále dokola. Ostatní série byli slabší, jakoby docházeli nápady, přesto i ty slabší hlášky a gagy mě stále dokola baví. ()

JARDAHONDA

Comeback : je opravdu ulítlý seriál,který ukazuje divákovi něco úplně jiného než odporné telenovely, na které se nehodí dívat,,,takže rád podpořím zábavný český seriál u ,,kterého si divák vyčistí dokonale hlavu :) ,,Závěrem za 4 ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)