Unbroken

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 2003, 6 min

Dívka (Rachel Bilson) se probouzí ráno poté, co byla znásilněna. Plně si začne uvědomovat, co se vlastně v noci stalo a snaží se dát sebe i svůj život zpátky dohromady. Jedná se o klip, který byl v USA pouštěn v rámci kampaně proti zatajování znásilnění a jeho předcházení. (Fallen_One)

Acrobat

Beriem to na seba, hoci ide o music Petera Gabriela. Ako kampaň vyšumí, ja ani ďalší to nezmeníme. No one deserves to die. Everybody wants justice. We all die. ()

maseer2

díval jsem se na to na YouTube z odkazu, co sem vložil uživatel becki_tu, a musím říct, že to na mě hodně zapůsobilo - vizuální stránka je skvělá, hudba je skvělá a Rachel je kus.. a nejen to - ona i dobře hraje :) ()

Una111

A poslání tohoto krátkého filmu? Sdělení, že znásilnění je ošklivá věc, upozornění, že něco takového existuje, alkohol jako jedna z příčin... Je to příliš málo? Myslím, že na 6 minut je to celkem dobrá bilance. ()

erased

Jako hudební klip bych se nebál Unbroken označit za perfektní. Ovšem jako krátký film / agitka doplácí i přes svou sílu na zbytečně výraznou a patetickou hudbu. ()

ad

Jednoduchý, působivý skoroklip, u kterého bych se bez té hudby celem dobře obešel... Minimum prostředků, silný zážitek ()