Pilotní a dosud jediný díl seriálu z dílny Cartoon Network. V necelé půlhodině jsme svědky vysoké koncentrace useknutých končetin, hektolitrů krve a násilí. Barbar Korgoth se pokouší splnit úkol, aby dostal protilék na obludu ve svém žaludku. (Mertax)

Gantai

Nechutně vtipné, nechutně brutální, nechutně sexuální... Zkrátka nechutně nechutné, jen škoda, že nikdy nevyšel další díl. ()

benqsiemens

Geniální animák, ve kterým hlavní hrdina udělá fašírku z každýho, kdo ho jen trochu nasere. Rozhodně nepouštět dětem - už by je na kreslenej film asi nikdo nedostal a před spaním byste je museli uklidňovat čtením z Mein Kampfu. ()

OzzyCobain

Takhke má vypadat fantasy! Fanoušek Barabara Conana, jako já tuto parodii prostě ocení. Škoda že se upistilo od původního úmyslu a neudělali více dílů. ()

Hrobař

Proč, proč, proč to nakonec byl jen pilot ? Přesně takový animáky mně na světě chybí. A to ani fantasy ani heavy-metal moc nežeru. Na tohle bych, ale koukal. Furt. Perlagroup udělala skvělej dabing, baby, hlášky, svaly, zbraně, zrůdy, pivo, násilí....co víc si přát ? ()

KopTiK

Ani trochu bych se nedivil, kdybych u dalších dílů zvýšil hodnocení. Má to šmrnc, má to říz a všechno je to zabalený do neokoukaný animace. Bohužel víc dílů nepřišlo a pilot mě dech nevyrazil. ()

Fixa

Dost dobrý. Tady se s ničim opravdu neserou! Co na srdci, to na jazyku. Humor po celou dobu, bez hluchého místa. A jak akčně působí kreslené scény, při soubojích, za zvuku drsných elektrických kytar, tak to je paráda! ()

Talbotus

Parodie na klasické fantasy filmy a seriály a přece v tom je kousek starého dobrého hrdiny, který překonává těžké zkoušky, aby dosáhl záchrany. Vtipně zpracované dílko, které by si zasloužilo další díly. ()

darkbroker

Brutální, nechutné, surové a přesně takové, jaké by černohumorné kraťasy měly být - gagy, vtipy a narážkami nacpané až po okraj. Rozhodně škoda, že projekt zmrzl na pilotu. ()