Bohatá Desirée pořádá na apríla večírek ve svém luxusním sídle. Parta zlaté mládeže se vesele baví a vymyslí si aprílový žertík, jehož obětí se má stát Milan Hastingsová. Do šampaňského jí dají drogu a čekají s videokamerou u jedné z ložnic, aby jí nafilmovali in flagranti s jedním z hostů. Milan se ale stane skutečnou obětí, když v omámení přepadne přes zábradlí schodiště do haly a zemře. Soud je shledá nevinnými a smrt Milan je uznána za nehodu. Přesně o rok později dostanou účastníci osudné párty Desirée, Blaine, Peter, Barbie, Torrance a Ryan dopis, jehož pisatel tvrdí, že jeden z nich je vrah Milan a pokud se nepřizná, budou všichni do půlnoci mrtví. Jako důkaz je přiloženo video posledního z účastníků párty, Charlese, jak se topí ve svém bazénu. Následuje série dalších vražd a Desirée se v hrůze přiznává, že ona dala Milan do šampaňského drogu. V tom okamžiku se začne "zavražděný" Blaine smát a zkoprnělou Desirée obklopí všichni přátelé, kteří toho dne "přišli o život", všechno byl jen aprílový žertík. Nebo je za tím něco jiného? (Nova Cinema)

Elbarto08

Nebudu hodnotit. Viděl jsem jenom začátek, který byl tak Báječní a bohatí, že se mi znechutil. potom sem viděl jen kousky, byl to trapas ()

animario odpad!

Nuda jako řemeň. Předvídatelný od začátku do konce /teda až na "poslední výstřel" na závěr,ten jedinej mě pobavil/ Označení horror je nejspíš zlomyslný aprílový žert pánů tvůrců. Je to děsný,nikoli děsivý. ()

MickeyStuma

Thriller označující se jako horor. Proč? Takový žánr má úplně jiná specifika. Snímek je ryze televizní, tudíž zpracování jinak zajímavého námětu bude zcela střízlivější, než jaké by mohlo být u filmu určeného pro kina. Atmosféra je pozvolná, místy nudící a bohužel předvídatelná. A to výslednému dojmu velmi kazí. Až tedy na konec. Ten jsem opravdu nečekal. Jedná se o remake, ale protože jsem původní snímek neviděl, nemohu hodnotit. Je však jisté, že po shlédnutí film vyšumí a ztratí se z vědomí v nenávratnu. ()

AxelWers

Od hororu to má na míle ďaleko, skôr je to len taký thrillerový odvar. Napätie nulové, ale aspoň sa dalo dívať na Taylor Cole a tým nemám na mysli jej herecký výkon. ()

filip289

Najsprostejší film, aký som za poslednú dobu videl. Skoro všetko zle, či už scenár alebo Taylor Cole, ktorá síce vyzerá veľmi pekne ale herecky je na tom biedne. ()

Pitryx

Dobrý film na známé téma. Jen tempo trochu pomalé. Myslím, že nemá cenu hodnocení nějak přehánět i přes dvojí překvapení v závěru. Na tuto kategorii málo gore. 201408308346/8643 ()

Hemlock

Všechno špatně, devadesát minut života, které mi nikdo nevrátí... Může mi někdo vysvětlit, proč si posouvač hoven, který neumí plavat, pořídí na zahradu bazén jak hovado?? A takových přešlapů tam je jak máku... No nebudu to prodlužovat, hvězda za to, že jsem se tímto aprílovým žertem nechal napálit. ()

petrik11

Videl som iné sračky, tak toto až taký prepad nebol. OK kamera ako z amatérskeho filmu, herci ako z dedinského divadla, ale predsa len nechýbala aká taká dejová línia a čosi aj za záverečnú pointu. ()

honzic

Herci, kteří by se neztratili ani v pornofilmu, herecky však nezářili. Nevýrazné pseudovraždy, které člověku strach rozhodně nenahnali, spíše šlo o takový odlehčený thriller než horor a hlavně to logicky a scénářem totálně neklapalo. Pointa bohužel nebyla tak překvapivá. Na Vřískot to nemá ani náhodou, přeci jen se jedná o béčko/céčkový pseudohoror. Hodnocení: 35 % ()

brasek

Snímok nenudí, čo mi je záhadou. Pretože príbeh je dopredu nepredvídateľný, bez atmosféry a napätia, miestami herecky niekde na hrane nedôvery. Ako horor určite nie. ()

Harakiri13

Původnímu filmu Apríl z roku 1986, jsem udělil průměrnou známku 5/10, ale tohle ? Tohle je opravdu ale opravdu hodně špatný, když jsem na film koukal, tak jsem u něj usnul a musel jsem zpětně přetočit pasáž, kde jsem spal, abych zjistil jsem, že jsem vlastně o nic nepřišel. Tohle se opravdu nuda. 3/10  ()

uprchlice

Remake kultovní klasiky "Zlomyslný apríl" se přesouvá k dvěma bohatým sourozencům Desiree a Blainovi Cartireovým. Ona se chová jako namyšlená kr*va. On sice dobře vypadá, ale uvnitř je to pěkný děvkař. A tihle dva pořádají ve svém domě párty (hlavně na nic nesahejte, je to cenné ). Nešťastnou náhodou dojde k nehodě, při které umírá jeden z jejich přátel. Po roce dostanou vzkaz a sejdou se na hřbitově, ale netrvá to dlouho a někdo je začne postupně vraždit... Film neokouzlí každého, protože se jedná o levný béčkový videofilm, který navíc hodně vykrádá film "Tajemství loňského léta", ale je mu to vlastně fuk. Každopádně mě se "Zlomyslný apríl" líbil. Je fakt, že začátek dost nudí (samé kecy, kecy a kecy) a mohl být kratší, ale pak už se film dostává do formy. Vraždy jsou propracované a na závěr se objeví pointa celého filmu, což jsem tak trochu čekala. Dost mi vadilo prostředí a postavy. Ten dům byl sice nádherný, ale postavy puberťáků se chovaly povýšeně jako by byly něco víc, což mě tak otravovalo, že jsem ani nic nenamítala, když je někdo začal vraždit. Nejvíc mě štvala postava Desiree. Ta holka byla fakt kr*va (musím to napsat znova!). Šlo jí jen o to, aby každý rok měla nové auto (hrůza!). Musela jsem jí snášet po celý film (peklo!). Kromě těchto pár nedostatků je "Zlomyslný apríl" další slasher s opravdu šokujícím koncem. ()

evelouch

Á! Pomoc! Tohle by býval byl tak super slasher! Ale co se nestalo?! Trapne vrazdy,pribeh a prostredi moc fajn, ale boze! Ten konec, scenar a hlavne nejaka logika! Nic moc, ale musim uznat, ze tak asi zhruba pul minuty me mrazilo v zadech.... Na slasher netradicni pojeti. ()