Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiálny text distribútora)

MartinezZ

S čím menšími očekáváními film zhlédnete, o to větší překvapení to bude. A že jsem moc nečekal, tak jsem si to vychutnal. Jediné, co mě na celém filmu trochu vadilo, byla až hudba ála 80. léta na konci, Ten malý kousíček těsně před titulky. Nějak mi tam nesedl, kdyby dali rovnou titulky a tuhle vsuvku vypustily, bylo by to ode mě za 5 *. Takhle jenom za 4,95 * :) ()

rockwoman

Mít strach není nic za co by se člověk měl stydět. Jak ale v sobě najít odvahu a získat sebevědomí? Chce to jen mít kliku a být v pravý čas na správném místě. Box nebo práce vyhazovače, v obojím si člověk může vyzkoušet své schopnosti. Všichni čtyři pánové v hlavních rolích byli sympaťáci a moc ráda jsem opět po delší době viděla Colina Salmona,kterého znám z mé oblíbené série Hlavní podezřelý. ()

Santino7

Nebyť mnou vyhľadávaného žánru, tomuto filmu sa vyhnem oblúkom (a spravil by som dobre). Nestálo to za veľa, po obsahovej stránke to bolo slabučké, povrchné, nešlo to ani náznakom do hĺbky, vizuálnu stránku neriešim, nakoľko rozpočet pochopiteľne nebol nijak ružový, nuž a herecké výkony jedným slovom katastrofa (nepamätám si, že by som v poslednej dobe videl tragickejší herecký výkon hlavnej postavy, než aký sa v tejto snímke "podaril" Mel Raidovi, klobúk dole). Ani jeden z nich ma nedokázal presvedčiť, všetko pôsobilo vyložene béčkovo, nedotiahnuto, odfláknute. Nuž a bitky, pasáže, u ktorých by sa pri tomto filme čakalo, že zapôsobia, boli priam až na smiech, akoby paródia. Mini-spoiler: Snáď jediné, čo ma aspoň ako-tak dokázalo v pozitívnom zmysle slova prekvapiť, bol pomerne brutálny spôsob zabitia jedného z kolegov ústrednej postavy. To je však samo o sebe až nepekne málo, a teda osobne vôbec nechápem tunajšie hodnotenie v červených číslach - osobne si myslím, že film by sa objektívne mohol kvalitatívne pohybovať dokonca v zóne šedej, avšak to je len čisto osobný názor. PS: Ak toto niekto skutočne nazve britskou gangsterkou a myslí to smrteľne vážne, tak zjem klobúk. 35% ()

Fr

,,ZABIL JSI NĚKOHO, TAK SI TO ODSEDÍŠ!“ Ale tak jednoduché to nebylo. Vezmu vás zpátky 12 let do minulosti. Povím vám o tom, jak se můj život navždy změnil..... Danny je obyčejnej chlap. A musí zjistit, že věci vznikají 2x. Jednou v hlavě a pak ve skutečnosti. A taky se přestat skrývat, utíkat před strachem a začít bojovat! Nic není skutečný, dokud nejsi vyhecovaný! K filmu budou mít blíž ti, kteří si prošli stavy úzkosti a měli z něčeho opravdu strach. Ale netýká se to nás všech? Nic nevadí, že se jedná o vyprávění celkem podrobné. Má tah na ,,kasu“ a je drsné jako prostředí, ze kterého vzešla jeho nová ,,rodina“. Danny není dokonalý, ALE KDO Z NÁS JE? V tomto filmu je mnoho pravdy. Pro obyčejný chlapi. ZŮSTAŇTE BEZE ZMĚNY, NEBO SE VYVÍJEJTE.... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci být drogový dealerem. 2.) Myslím, že Coldrex vyléčí všechno. 3.) Shi Su Xi je váš kámoš. 4.) Zjistím, proč je lepší se začít rvát s hromadou cihel za zády. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

Skleni

Veľmo veľké prekvapenie u tohto filmu! Nečakal som to! Skvelý námet a aj spracovanie tej doby s doprovodnou hudbou a geniálnymi dialógmi dodávajú tomuto filmu šmrnc. Charizma hercov s technickou dokonalosťou, ktorá i keď budí dojem nízko rozpočtového divadla, a záverom potvrdzujúci anglickú genialitu v kriminálnych filmoch je proste pecka! 90% ()