Planéta 51

• Česko Planeta 51 (viac)

Animovaný film pre deti aj dospelých o zelených obyvateľoch Planéty 51, ktorí žijú spokojným životom v útulných domčekoch na predmestiach, vychovávajú deti a venčia psíkov. Ich idylku však naruší mimozemská invázia - prílet astronauta NASA Chucka s jeho vesmírnou loďou. (STV)

sirrgulo

Psát o spoustě odkazů, který tenhle film nabídne je asi trapné, jenže jich je opravdu hodně. Film navíc nepřehání nějakou trapnou snahou, být za každou cenu vtipný. Mě se nejvíc líbí velkolepý nástup Astronauta na scénu. Vylezení z Apola a pochod s vlajkou. ()

Aywes

Jelikož animáky nejsou můj soudek tak je nejspíš mě hodnocení neprávem.Děj mi přišel až příliš jednoduchý a krom pěkného OST, animací a rychlostí s jakou se snímek ubíral nemá skoro co nabídnout.Přesto sem se u toho dozajista bavil natolik, abych oznámil, že je tento film koukatelný.Jednoduše - průměr. ()

White-Man

Takové divné. Jasně bylo vidět, že si autoři nedokázali vyhrát s pozemšťany (nebo spíše mimozemšťany?), a tak je asociovali s lidmi a životním stylem v 50. letech. Nepůsobilo to na mě dobře. Celkově jsem se ani moc nezasmál a snaha autorů vykrást všechny možné sci-fi snímky mi přišla až trapná. Pro dětské publikum asi zábava, pro starší nuda. ()

onlyK2

Naprosto průměrná animovaná komedie, která neurazí, ale ani výrazně nezaujme. Hlavní nápad není špatný, ale nedokáže rozesmát ani více zaujmout.. Jedno podívání a dost. ()

Gig

Milé překvapení. Nacís s nostalgií šedesátých let. Taková planeta opic naruby. Krásná odpočinková animovaná komedie. A ten pejsek-vetřelec si mě získal. ()

ESNYR

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek ) Sem tam dobrý vtípek (hipisácký kamarád, štěně vetřelce, první kroky na planetě) Ale jinak mi to náladu výrazně nezlepšilo. Zajímavé pojetí "kulatého" světa. ()

Chuchmi

Viděto v originále s českýma titulkama. osobně myslím, že jde o skvělou podívanou, u které si řeknete, mohlo by to takle být. Ale spíše bych to doporučoval dětem a možná někomu do 20 let. Ale určitě neurazí ani starší. Vtip je sem tam, a opravdu jsme se zasmál u pasáže "To je vtipné místo pro anténu". Chuchmi (-:][ 75% ][:-) ()

rigby

Několik velmi dobrých narážek na jiné filmy, ale celkově průměrný film. Z kina jsem vyšel otupen nekonečným sledem i zcela nesmyslných akcí. ()

filip333

Očekávání nenaplněna. Námět mimozemšťana, tedy pardon - pozemšťana, přistavšího na jiné a obydlené planetě si zasloužil více. Nicméně i tak si více momentů zaslouží pochvalu - robot vypuštivší strachy olej, komentáře astronautova tykadla... Film uběhl celkem příjemně, ale happy end se mi nelíbil. ()

ziziko

Příjemný animák s originální myšlenkou - tentokrát mimozemšťani nepřiletí k nám, ale my k nim. Vtipné scény, milé postavy, zajímavé nápady, pěkná animace. Podle mého názorů nadprůměr, takže nejde jinak než 4*. Jednu hvězdu srážím za to, že podle mého názoru se z této zápletky dalo vytvořit ještě mnohem víc.. ()

ČučoRiedka

Milá rozprávka, na ktorú sa je radosť pozerať aspoň čo sa vizuálnej stránky týka (Rover - jednoznačný favorit). Humor však vystavaný na odkazoch na známe scénky a ústredný nápad urobiť z človeka mimozemského votrelca nakoniec zaniká v priemernom simple príbehu...asi som si až príliš zvykla na novodobé rozprávky, na ktorých si častokrát zgustnú aj dospelí, no niektoré rozprávky sú predsa len pre detičky :) ()

wesker

velice slabý animák bohužel ani jednou jsem se nezasmál... ty 2 hvězdičky jsou pouze za pěknou grafiku která v HD vyniká... ()

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (viac)

The Rock digitálně animovaný

The Rock digitálně animovaný

17.02.2008

Letní filmová sezóna 2009 se pozvolna zahušťuje. Třeba na 8. května přesunulo studio Paramount Abramsův Star Trek, který měl původně odstartovat už letos na Vánoce. A vynořil se další projekt, o… (viac)