Útek z planéty Zem

• Česko Útěk z planety Země (viac)

Počuli ste už o planéte Baab? A vedeli ste, že tam žijú zábavní modrí ufóni, ktorí majú dokonca svojho národného hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné misie, pri ktorých mu nenápadne pomáha jeho super inteligentný brat Gary. Keď na vesmírnej stanici zachytia SOS volanie z obávanej temnej planéty Zem, Scorch neváha ani minútu a vydá sa v ústrety neznámemu svetu v hlbinách vesmíru. Gary sa ho snaží varovať, no márne. Scorch sa chytí do pasce a skončí v rukách ľudí, čo s ním nemajú veru najlepšie úmysly. Garymu nezostáva iné, ako vymyslieť dokonalý plán úteku z planéty Zem, aby zachránil Scorcha a všetkých jeho mimozemských priateľov. (Itafilm)

Echoes odpad!

Žena v domácnosti je to pravé ořechové, být jiný je meh a dementní děcko to přece zachrání (jako vždycky). Pokud je Vám víc, než 6 let (nebo máte IQ větší, než sklenička vody) tak si radši prostřelte hlavu - bude to zajímavější večer! Strašné stupidní a namáhavé na sledování, protože jsem se u toho nudil i přes to, že vína bylo dost... Zabít, zastřelit, znesvětit, zakopat a nikdy v životě nenajít! ()

MikO_NR_1909

Kopa obohratých scénok z rôznych animovačiek, ale zas obalené množstvom vtípkov, zábavy, relaxu... Mnoho nudných miest určite nenájdete. K tomu správne vybraná hudba (dokonca aj spievaná). Pekne vykreslené tváre všetkých postáv s kvalitne a rozumne zafarbenými odtieňmi. Chronologicky usporiadané a štylisticky priemerné. Trošku zráža propagandistická, politická manipulácia, po pravde, čiastočne je nahradená mierumilovnosťou tých mimozemských stvorení. Ale keď vypnete rozum, zabavíte sa. ()

honajz2

Prvních 10 minut mi ten film lezl celkem na nervy, ale nakonec z toho vypadl celkem příjemný animák. Postavy má překvapivě sympatické (až na tu koalokrysu, ta mě štvala), pak má dobrý příběh, včetně několika velmi zajímavých nápadů (kdo vyrábí mobily? kdo vymyslel sociální sítě?), místy je i vtipný a celkově se mi na to velmi dobře koukalo, dokonce ani nemůžu říct, že bych se někde nudil. Pravda, na mě osobně je ten film zbytečně akční a fekálního humoru v něm taky není málo. Poselství klasika, zase o rodině, ale tady mi to až tolik nevadilo. Ale jinak je ten film dobrý, uvažoval jsem i o slabých 4*, ale na ty tu něco chybí. Takže dávám silné 3* ()

MartinezZ

Čekal od toho snad někdo něco velkolepě inovativního? ~ Vypadá to pěkně, autoři si vyhráli s detaily, ale tohle nevzniklo kvůli Oscarům nebo dokonce něčemu dosud neviděnému. Tohle je standard přesně podle příručky. Najdete tu skutečně jen minimum něčeho, co byste již neviděli někde jinde. Ale víte co? Je to jedno. Odsejpá to a nebyl jsem natolik znuděn, že bych posouval v ději. Prostě jednohubka na jede deštivý večer (a je fuk, že dneska nepršelo :) ~ 2,5* ~ To stejné po sto padesáté. Ale uteče to, je to krátké ;) ~ (thx czmimi) ()

MikyAff

Bohužel nemilosrdná nuda. Mimozemšťani jsou celkem sympatičtí, i když až ti, které potkáváme na Zemi. Modrásci maj z nepředstavitelného důvodu sympatické jen mužské pohlaví. Každopádně jsem se u toho párkrát usmála. Nejvíc asi u scén s dvěma pozemšťany, kteří se snaží spřátelit. Děti to možná baví, ale já ke konci už přeskakovala.. Co také stojí za zmínku je hezkej soundtrack. Zápletka nijak neohromí originalitou, až na online seznamku, ta mi fakt dostala. ()

• Jedná se o první film od společnosti Rainmaker Entertainment, který byl v kinech uveden ve 3D rozlišení. (Cheeker)
  • Film byl produkován již od roku 2007. Kvůli soudním sporům však byl dotočen až v roce 2013. (Terva)