Gintama

TV spot 2
Japonsko, (2006–2021), 148 h 28 min (Minutáž: 24–26 min)

Predloha:

Hideaki Sorači (komiks)

Hudba:

Audio Highs

Tomokazu Sugita, Daisuke Sakaguči, Rie Kugimija, Kazuja Nakai, Ken'iči Suzumura, Susumu Čiba, Akeno Watanabe, Akio Ócuka, Ajako Kawasumi, Bin Šimada (viac)

Samuraji už nie sú to čo bývali. Najmä potom, čo na našu planétu a hlavne do Japonska prišli mimozemšťania amanto a zakázali nosenie mečov. Jeden „odvážny samuraj“ však stále svoj meč nosí, je to Sakata Gintoki. Jeho spoločnosť tvoria Shimura Shinpachi a mimozemšťanka s ľudskou tvárou Kagura. Spolu tvoria skupinu, ktorá chce zarobiť peniaze. (Hees)

Recenzie používateľa Andrew_Deer k tomuto seriálu (2)

Gintama (2006)

Seriál plný idiotů, toaletního humoru a jediný svého druhu. Teda, pokud nepočítám Gintamu', která ještě trošku přitlačí. Gintoki Sakata je obyčejný shounenový hrdina... ... lež! Gintoki i kdokoliv jiný je silně neobyčejný pitomec, který, narozdíl od ostatních shounenových hrdinů dokáže pobavit. Několikrát už se mi stalo, že jsem spadl ze židle smíchem a potom, co jsem se vyškrábal zpátky na židli, jsem spadl znova, protože vtip pokračoval dále a opět se rozvíjel, občas tomu byl věnován celý díl! Seriál víceméně nemá příběh, je to vlastně jen sranda (což je na tom to nejlepší) a když už něco na povrch vypluje, až na benizakura arc to není nic dlouhého. Zpět k parodii. Nejčastěji jsou parodovány anime jako Gundam nebo Doraemon, japonské pořady, ale setkáte se třeba i se SAW nebo Illem Smithem. Co se mně doopravdy líbí jsou předměty typu Neo Armstrong Jet Cyclone Armstrong, Justaway nebo Patriot. --- GRAB HOLD OF IT! DRAGONBLEAPIECE! ()

Gintama' (2011) (S02)

Gintama', šílenější, úchylnější, šílenější, ulítlejší, parodičtější a v neposlední řadě šílenější než má milovaná Gintama. Zasloužilý umělec Sakata Gintoki, zasloužilá umělkyně Kagura Yato a ty otravné brýle, které si říkají Shinpachi. Pokud jste fanouškem Gundamu, Dragon Questu nebo Doraemona, máte o zábavu maximálně postaráno. Dokonce se zde objeví i jeden díl spolu se Sket Dance. -- Samozřejmě nesmíme zapomenout na veledůležitou postavu Jugem Jugem hovna házející život Shinpachiho dva dny starých slipů... --Prostě řečeno: Gintama má stálé učinky a může nabourat váš zdravý rozum. 100%. ----- 5.10. - GINTAMA JE ZPĚT! ()