Viveca Scott a David Lang jsou odvěkými konkurenty na trhu s kosmetickými přípravky a nevynechají jedinou příležitost ke vzájemnému poškozování. Krátce před distribucí krému proti vráskám firmy Scott jistý chemik doktor Murchason zjistí, že je prostředek ve skutečnosti naprosto neúčinný. Majitelka firmy Viveca Scott začne pátrat po osobě, která má na svědomí prozrazení utajované receptury a zmanipulování výsledku posledního testu. Není jím nikdo jiný, než její bývalý milenec a spolupracovník Carl Lessing. Poté co je nalezen zavražděn, se Columbovi podaří zjistit, že měl v blízké budoucnosti naplánovanou delší cestu. Na její financování však musel počítat s větší sumou peněz. (oficiálny text distribútora)

Nataniel73

Ako už bolo spomenuté, jedná sa o priemerný diel s nevýrazným dejom a tak trochu suchým záverom. A tak nám ho ťahá hore už tradične vtipný Colombo, ktorý aj tu perlí jedna radosť. "Jsem s vámi už 12 let. Zakaždým když se holím se na vás musím dívat. Promiňte, my se známe?" Scenár teda nič moc, zápletku okorení len premyslená vražda sekretárky a doterný poručík, ktorý je vždy tam kde nemá byť. A vrahyňu nakoniec neodhalí on, ale Škumpa jedovatá. 65% ()

evangelik

Zajímavý monolog stárnoucí star kosmetického byznysu: "A víte jak to bylo dávno? Dva roky. Mám prostě ráda mladé muže. Od té doby jich byly stovky"... Tak to máme 730 dnů lomeno třemi nebo čtyřmi stovkami milenců = každý druhý den novej chlap... ()

LukasCL

Hodně slabý díl. Chtěl jsem dát 1 hvězdičku, ale dávám 2 za vynikající dabing Petra Haničince a Hany Maciuchové. Jinak je to slabota, za zmínku stojí pouze závěrečné odhalení se škumpou. ()