Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

José77

par svetlych momentov, ale inac nic moc. chyba tomu ten temnejsi a hlbsi batman. vidno, ze bol robeny este pred tym ako sa spopularizoval dark knight, takze ak vas na batmanovi bavi prave tato stranka, tak sa tomuto animacu vyhnite oblukom. mimochodom aj dracula je hrozny, horsie ho snad uz stvarnit nemohli. ()

ledzepfan

Skvělý Batman nabitý temnou a oldschoolově tísnvou atmosférou-proložený dynamickou akcí a typicky batmanovským černým humorem(Joker a snídaně do postele :D )...Šílený Joker, vychytralý patolízal Penguin a Dracula-děsivý stín noci budící respekt.........Pět hvězd tam nakonec přecejen dám protože takhle kvalitní horor je dnes spíš vyjímka než pravidlo a ve světě neasijských animovaných filmů to platí dvojnásob. ()

liquido26

Hodně podařený cross-over. Komiksový hrdina Batman se zde střetává se samotným hrabětem Drákulou, který je vzkříšen Penguinem a začíná měnit obyvatele Gothamu ve své služebníky. Atmosféra celého příběhu byla jednoduše vynikající (mnohem temnější než například u Batman TAS) a navíc doplňěná o zajímavou hudbu. Na druhou stranu vzhled většiny postav mi moc neseděl (Joker a Penguin dětštější a směšnější než by měli být, Bruce Wayne má příšerný nos a u některých je docela výrazná inspirace japonským anime), no ale člověk si zvykne a soustředí se na film. Jinak příběh by bez Batmana a bez zasazení do komiksového prostředí Gothamu nestál za moc - klasický upírský scénář s unesenou hlavní hrdinkou a happy endem. ()

JohnnyD

Kresba a celé vyznenie je dosť detské. Joker je jedným slovom katastrofa (nielenže vyzerá čudne, ale má aj čudný dabing a vôbec nie je vtipný), Penguin môže byť, Batman vyzerá smiešne a ostatné postavy ako z nejakého seriálu pre 8 ročné dievčatká. Každopádne atmosféra je pekne temná, príbeh je fajn, nápad spojiť dvoch najslávnejších netopierov v jednom filme geniálny a výsledok viac než uspokojivý. 7/10 ()

PauloZ

Jeden z těch slabších Batmanovích příběhů. Jako divák lačný po té správné komiksové anime řežbě, nadhledu, cool záběrech a Jokerovi jsem zklamán. Tohle je úplně jiné, animace i vizualizace je pěkná, je to taky temné a drsné, ale s tím zapojením Draculi to nehraje první ligu. Je to mnohem víc fantasy a mnohem méně akční. 3/4 času je ukecaná seznamovačka Draculi s Batmanem a do toho nějaká potyčka, potom se ve velké stručnosti vyvíjí sérum proti upírům, no a když se dostanem do finiše, tak to vůbec nevyzní tak úderně, jak by si zasloužilo. Celé je to takové nekomiksové, ukecané, málo svižné a i přes tak krátkou stopáž to působí celkem zdlouhavě. Vůbec na mě nedýchla ta komiksová atmosféra a byl jsme úplně chladný, když se tu Batman bije za Gotham, a to je špatně. ()