Batman vítězí

• USA The Batman
Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózny / Thriller / Rodinný / Sci-Fi
USA, (2004–2008), 23 h 2 min (Minutáž: 20–23 min)

Predloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Hudba:

Thomas Chase

Rino Romano, Alastair Duncan, Evan Sabara, Danielle Judovits, Kevin Michael Richardson, Ming-Na Wen, Mitch Pileggi, Tom Kenny, Steve Harris, Adam West (viac)

Batman zasahuje vždy tam, kde dochází k bezpráví. (oficiálny text distribútora)

jh666

Tomuhle modernímu batmanovskému seriálu ty čtyři hvězdy s radostí udělím. Na Batman: TAS se to sice ani zdaleka nechytá, ale když to porovnám s těmi katastrofami, které přišly v následujících letech (Batman: Brave and Bold a Beware the Batman) je to pořád skvělá zábava s pěknou animací a dobře vytvořenými postavami. 70 % ()

Claude Speed

Další animovaný seriál o Batmanovi. Ne že by na tom bylo něco špatného, právě naopak. BV je jeden z nejpodařenějších animovaných seriálů o Batmanovi. Skvělá animace, vynikající hudba i intro, spousta známých komixových postav, tentokrát však v úplně novém hávu. A hlavně je tu drsný Batman, kterému propůjčil hlas Rino Romano. Má to pro mě prostě víc, než B:TAS. 85%. ()

dendev

Seriál, kvôli ktorému som každú SOBOTU vstával o siedmej jak debil, aby som ho mohol pozerať na NOVE :) ... Má to fajn animáciu, Originy niektorých postáv boli zmenené, niektoré postavy bol zas zmenené úplne, od základov, takže to pôsobí celkom originálne , Český aj Anglický Dabing sú v pohode... Hate tohto seriálu mi stále uniká... CELKOVÉ HODNOTENIE SERIÁLU = 80% + Zaraďujem do Svojej TOP 10 ()

DaliX

Nie je to síce ako animák z r. 1992 ale treba uznať tvorcom snahu o reštart pôvodného animáku. Je to detskejšie, menej temnejšie, síce s klasickými postavami ako sú Joker alebo Penguin ale nie také atmosférické ako jeho predchodca. A aj tá hudba už nie je taká mrazivá. Ako celok sa mi to páčilo ale Batman TAS už zostane zrejme navždy neprekonaný. ()

gudaulin odpad!

Batman vznikl jako komiks pro americké teenagery a dospělé, v žádném případě jako projekt určený dětem. V případě animovaného seriálu Batman vítězí je to jako dívat se na jedenáctiletou holku, která prvně objeví kouzlo šminek a maminčiných hadříků, takže snaživě nalíčená a vystrojená si zkouší hrát na dospělou. Producent evidentně cílil na dětské publikum, ale tvůrci zůstali někde na půli cesty, ty motivy a výrazy patří do dospělého světa, kvalita dialogů a dějů do toho dětského, výsledek neuspokojí nikoho. Nebýt batmanovského kultu, bylo by reálné hodnocení nižší. Celkový dojem (za rutinní komerční produkt): 10 %. ()

• Na konci je Justice League tvořena sestavou: Batman, Martian Manhunter, Flash, Green Lantern, Green Arrow a Hawkman. (Knowho)
  • Seriál získal šest cen Emmy. Kategorie, ve kterých seriál panoval, byly nejlepší zvuk, animace, střih a hudba. Jedna z cen připadla také Michaelu Richardsonovi za jeho dabing postavy Jokera. (Claude Speed)