Walt se bojí, že už mu nezbývá moc času, aby zabezpečil svoji rodinu. Rozhodne se proto s Jessem uvařit obří dávku drogy. (Netflix)

DJMaroko

Bohužel v tomto díle se oba chovají jako idioti. Asi to byl záměr, ale když už dopředu tušíte jak to vše dopadne... U toho dílu jsem si uvědomil proč mi tenhle seriál nikdy nic neříkal. Mladí a známí mi to pořád doporučovali a vychvalovali do nebes. Možná i proto od toho očekávám daleko více, ale někdy si říkám jestli to vůbec dokoukám do konce. ()

castor

Chvíli nervózní manžel, který se chytá berliček, vzápětí neurvalý výrobce drog. Zdá se, že opětovné spuštění starého Walta je utopií. „Jesse, když jsem tě požádal, abys dal klíčky na bezpečné místo, kam jsi je dal?“ Walta čeká důležité vyšetření a má náznaky, že to celé nedopadne dobře. Logicky tak vyburcuje Jesseho, vymyslí si další lživou historku pro Skyler a zmizí v poušti uvařit obří dávku drogy. Ač z toho bude opravdový balík, přijde hned několik nepříjemných překážek, protože, no, protože Jesse „přemýšlel“. A podle postupně rezignujícího Walta spíš konečně „identifikovali problém“. ()

Frajer42

Spoilery! Po delší době Walt vystřídal domácí plotnu za plotnu ve svém vařičském voze a vnesl do seriálu opět trošku té chemie. Jediné, co mi v této epizodě vadilo, byla naprostá předvídatelnost. V momentě kdy následovala scénka s klíči bylo nad slunce jasné, že pánové na slunci uvíznou. V momentě, kdy byla problémem vycucnutá baterie, tak mi bylo naprosto jasné, že Walt vyrobí novou s dostatkem waltů. Trošku zbytečně to tvůrci natahovali. Nicméně příjemná a zajímavá chemie funguje i mezi hlavními hrdiny, takže jsem se hezky bavil. Není divu, píča žena byla na míle vzdálená a neexistovala naděje, že by se jí nějak podařilo přisrat se do děje. ()

SilentMemory

Pre mňa je toto slabší diel. Záver bol pre mňa predvídateľný celkom a dosť naštve. Inak mám rada tie návody na výrobu batérie, fakty o elektrolytoch a tak. Celkovo druhá séria sa nesie v napätom frustrujúcom duchu a mám pocit, S od tejto epizódy to začne ísť dole vodou. Prvá séria bola humornejšia za mňa. ()