Mala Lacey ako veľký hudobný nadšenec objaví v obchode gitaru svojich snov a hneď to beží oznámiť svojej mame Robin. Keď sa na ňu obráti s prosbou o kúpu gitary, mama ju bezpodmienečne odmietne. Potom si však spomenie na svojho otca a jeho radu do rodičovstva: Nikdy nezabudni, aké je to byt dieťaťom. A ako ona dostala svoje prvé auto. To ju nakoniec prinúti prehodnotiť jej prvotný postoj. (anusha)

PogoJoe

Nic zvláštního - 2 roztomilé dcerušky něco chtějí a jejich rodiče se řídí zásadou "Cokoliv tě potěší, potěší i mě. A peníze nehrají roli." Ale obsazení je opravdu zajímavé... ()

runner85

Ono je to milé, a pekné, a je tam určite nejaké posolstvo,a to robte deti šťastnými, ale jedna vec mi tam vadila, že čo ak by si to naozaj nemohli dovoliť .. ako by to pokračovalo ? :o ()

Eldrick

Příjemný a hravě sestříhaný kraťas. Kate Hudson obsadila svého otčíma Kurta Russella, který mě rozesmál ve scéně s kulečníkovou koulí. Ale to hlavní: na Kristen Stewart jsem mohl oči nechat. Z drzého, hláškující kluka v Panic Room vyrostla pěkná, okouzlující, mladá slečna. ()

Langy10

Moc pěknej Krátkometrážní film!.. Podle všeho amatérský, ale podle mě je to další z pokladů Kristen Stewart!... Jak se objevila na scéně už jsem z ní nespustil oči :D... Jak jí Tak Kate Hudsnové se tento film hodně povedl! Taky bych si přál něco takovýho natočit... Když máte profesionální herce, tak at ten film ma treba 5 minut, tak je kolikrát i lepší než film, který má 3 hodiny.. Na tohle je jedině talent. A kdo ho má,t ak at s nim dobře naloží... Film mě bavil plných 14 minut (zbytek titulky). Rodiče byli přísný a tak se má vychovávat a a nakonec Kristen dostane cutlasse, byl to pěknu pohled na Kristen, když měla radost :)... ()

Andre3000

Někdy stačí 12 minut s Kristen a je postaráno o příjemný zážitek. První film Dakoty a Kristen. Další jsou The Runaways a samozřejmě quadralogie Stmívání. ()

bartias

Primitivní zápletka je natočená tak příjemně, že na tu krátkou čtvrthodinku v pohodě strhne. Pobaví, potěší a taky trochu nostalgicky zahřeje. Kate Hudson překvapila, vypadá to, že má na režírovaní talent. ()

sir-dave

Whatever makes you happy, makes me happier. A o tomto to bylo. Ne jeden by se tím měl řídit. Kate Hudson svým prvním kraťasem mile překvapila. Dojemné, hezké, k zamyšlení. Svým "vyjednáváním" mě dostala jak Kristen Stewart, tak Dakota Fanning. ()

Mylouch

Tatík je třída, ale Steve ještě větší ! Rodinnou láskou a nostalgií provoněný příběh ze světa orientálních tržišt´ a slevových kupónů. Cutlass - příliš návodná zbraň do dětských rukou ... ale když nejde o modrou Electru Glide ... ()

hans500

Výborný kraťas, na 16 minutách se povedlo výborné zpracování jednoduchého příběhu, soundtrack je skvělý, režijně bezchybné a herecky až neuvěřitelně perfektně obsazené (tolik výborných herců na tak krátkou stopáž - každý zaujme). ()

Sfinkter

Dětská přání bychom se měli snažit plnit, ničím jiným dítě nežije. Jsem zvědav, jak bude Kristen vypadat až z ní bude dospělá baba, má náběh na druhou Jennifer Connelly. ()

Jizni Tlapa

Vcelku zajímavý filmový výkřik. Dobře nasvícené a kytarově doprovázené příběhové "nic", na kterém, přiznejme si, je nejzajímavější a nadprůměrnost držící obsazení K.Russela a Ch.Chase! (samotný film má 13,5 min, zbytek jsou titulky.-)) ()

terunka003

Klidné, pohodové, usměvné, pozitivní. Tak tohle bylo moc hezké. sice to trochu zavání tím, jak je v Americe všechno možné, a jak jsou všichni hodní na ostatní. Ale i tak vztah rodiče a dětí je překrásný. ()

Pavlínka9

14 minut pohody, příjemného příběhu, který má určité vyvrcholení, ale hlavně je to o radosti a starosti :) Moc pěkné a nenáročné :) Kate má opravdu talent :) ()