Životem znuděný učitel angličtiny Jack (Tom Malloy) potkává okouzlující tanečnici Jessicu (Amy Smart) a jeho život najednou začíná mít smysl. Oba se snaží získat nejen srdce toho druhého, ale společně pak i titul na Světovém šampionátu ve swingu. Vyjdou z toho jako vítězové či poražení? (oficiálny text distribútora)

Agora

Záčátek snad mohl být zajímavý - hluchý tanečník, ale celkově je film naprosto nudný, herci bez charismatu, trapné řeči a ani ty tance mě nijak nenadchly, prostě never more! ()

k.rakonos

Překvapuje mě tak nízké hodnocení. Příjemný, oddychový film - komediální drama z tanečního prostředí. A také okouzlující, krásná Amy v hlavní roli:-) ()

RebeccaLynn

Celkem jednoduchý příběh se spoustou klišé, kdy od počátku víte, co bude dál a jak to dopadne, ale pěkně se na to dívá a na oddech je to jako dělané. Kéž bych uměla tak tančit. ()

Nio767

Průměrný taneční film s předvídatelným průběhem i koncem. I když čekal jsem na závěr po necelých 10 tanečních lekcích velkolepé vítězství na proklamovaném US open, takže přece jen trochu překvapení. Jinak ten oficiální text distributora je úplně mimo mísu. 40% ()

semankovag

Hip-hop, breakdance, tango či step... To všetko tu už bolo. Tvorcovia filmu Láska a tanec však prišli na scénu s niečím úplne novým a film obohatili o nie až tak veľmi známy druh tanca – swing. Aj keď sa v minulých rokoch objavilo v kinách množstvo kvalitných tanečných filmov, ako napríklad Lets Dance, Step up či Breakdance girl, treba povedať, že si režisér filmu Tanec a láska Robert Iscov vzal na svoje plecia skutočne ťažké bremeno, celkom mu to vyšlo. ()