Vítejte na základní škole Geraldine Ferraro! Mezi učiteli se to hemží opilci, lenochy nebo psychotiky, děti se tu potulují bez dozoru a zoufalý zástupce ředitele Tom Willoman (Jason Biggs) se sotva drží na nohou. Když ale do školy přijíždí neskutečně přitažlivá okresní inspektorka Rebecca Seabrook (Eva Longoria Parker - ZOUFALÉ MANŽELKY), aby ji s konečnou platností zavřela, společně s Tomem zosnují plán, jak znovu získat moc nad studenty a odstranit korupcí prolezlého ředitele Billingse (Rob Corddry - THE DAILY SHOW). Nezodpovězené otázky však zůstávají… Co tak hrozného mohlo Willomanova poznamenat natolik, že je z něj teď takový trouba? Lze považovat náboje z větrových bonbonů či boxerské zápasy za vhodné vyučovací prostředky? Kolik škody může nadělat banda zdivočelých druháků? Ve vedlejších rolích ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY - ztřeštěné komedie o trampotách a nástrahách veřejného školství se představuje Monica Potter (KAUZY Z BOSTONU) a Will Sasso (MAD TV). (oficiálny text distribútora)

MAST3R

Hmm.. Co k tomu říci? Pro mě je něco smysluplnějšího o tomhle filmu vyplodit docela obtížné. Takže asi tak.. Mám z toho docela smíšené pocity, na jednu stranu se mi líbí osmileté děti pobíhající po škole a vše s nimi společného + sexy zdravotní sestra školy :-). Jason Biggs a Eva L. P. se mi zde taky celkem zaujímají. Na druhou stranu vymaštěný nechávajíc se podplácející ředitel a jeho banda psů alias učitelský zbor, to mi zde jaksi pokulhává. Má to slušný potenciál, ale to je vše. Lepší zpracování úplně všeho a byl by z toho myslím si docela dobrý snímek. Takhle se po zhlédnutí 15 minut koukám na čas a to není dobré, bohužel to pokračuje po celou délku filmu. Je to nezáživné s pár dobrými a povedenými vtípky a krásnou Evou Longoriou P., což je asi vše co to může nabídnout. Po zhlédnutí po tom ani pes neštěkne. ()

B!shop

No je to hrozna kravina se stupidnim pribehem, na druhou stranu, nejsou tady nejaky vylozene humus sceny, vylozene nejaky traparny a i kdyz se film lehce tahne a pobavit dokaze jen misty, stejne tech 90 minut utece bez nejaky vyraznejsi nudy a obcas se clovek pobavi. Navic je tu naprosot ultimatni prehlidka zkrachovalcu, looseru, debilu a retardu a to tentokrat ne ze strany pubertaku nebo deti, ale skoro komplet celej ucitelskej sbor. Vetsinu casu tak vyplnuje pouze to, jak se ucitele chovaj jak debilove, skola a deti je serou a nadavaj na vse. Z hercu stoji za pozornost mozna tak v maly roli Kyle Gass a Ed Helms. Moc sem se nenasmal, moc sem se nenudil a nijak me to nesralo, takze ty 3* dam. ()

freddy

Hodně zvláštní film, o kterém přesně nevím, co si mám myslet. Chvílemi to byla solidní komedie se zajímavým dějem, ale po většinu doby se jednalo o nudnou slátaninu, která měla problém držet vůbec pohromadě. Toporné dialogy, které se nedaly takřka poslouchat, poněkud zvláštní děj, který nudil, to jsou výhrady, které k tomuto filmu mám. Ale abych jen nekritizoval, tak jak už jsem napsal výše, film měl i světlé momenty, kdy mě opravdu zajímalo, co se bude dít dál, ale těchto momentů zase nebylo tolik, aby to stačilo alespoň na průměrné hodnocení. Tenhle film je bohužel velice podprůměrný a nezachraňuje ho ani Jason Biggs, který do tohoto filmu upřímně řečeno ani příliš nezapadal. Celé mi to zkrátka přišlo jako nějaký amatérský projekt, který si chtěl někdo natočit pro radost, ale bohužel přínos pro diváka tohoto filmu je absolutně nulový. Nicméně za důležité považuji to, že se tento film bez nějakých větších problémů dal zhlédnout až do konce, což už si alespoň jednu hvězdu zasluhuje. A tu druhou hvězdu přidávám za světlé okamžiky, kterých sice nebylo mnoho, ale přece jen nějaké byly. Takže hodnotím dvěma hvězdama. ()

Pilda17

Komedie si představuji trošku jinak. Herecké obsazení docela zajímavé, ale obsazení bohužel tento film nezachránilo. A proto Lower Learning padá hodně daleko pod průměr. Spíše se přibližuje k odpadu. ()

kingik

Tahle škola je super. Je nejhorší ze všech a hrozí ji zavření. Zkorumpovaný ředitel Rob Corddry se neštítí žádného úplatku, rozvádějící se učitelka Monica Potter si při vyučování klidně vyloží nohy na stůl, zapálí si, zanadává si na děti a nic je neučí, hodný zástupce ředitele Jason Biggs si moc na své nadřízené nedovolí a do toho přijíždí na inspekci pohledná školní inspektorka Eva Longoria Parker. a ta spolu se zástupcem ředitele vymyslí plán jak školu nezavřít. Debutující režisér Mark Lafferty se s vlastním scénářem pustil do zpočátku originálně trefné komedie na téma nepořádek ve školství, ale i přes spoustu zvučných jmen a řadu hrubozrných gagů se z filmu vyklubala jen zdlouhavá slátanina. ()

MáŠa

Jisté náznaky tam jsou, tj sem tam se člověk usmát může, ale celé je to postavené na nerealistickém a pitomém scénáři, takže i výsledek chtě nechtě musí být lehce dementní ()

khedy

Opravdu nechápu pro kterou cílovou skupinu byl tento vskutku "brilantní" snímek natočen. Dávám jednu hvězdu za obsazení Jassona Bigse a za to, že jsem se cca 10 minut nenudil a necítil trapně. ()

mysiak

Zvláštna Škola je zvláštna blbosť....opäť pre mňa počudovanie čo tu robí Ed Helms?...Jason Biggs = typický looser..ten sa u mňa už len tak tej nálepky ľahko nezbaví..a Eva Longoria môže byť stále len Zúfalou Manželkou...zúfala blbosť, zúfalé filmy..zúfalo zničené DVD ()

HappySmile

Vlastně ani nevím, proč vůbec dávám tu jednu hvězdičku, když to byl nejnudnější film, jaký jsem v poslední době viděla. Většinu času jsem na to hleděla s pozdviženým obočím a říkala si: kéž by si aspoň dělali srandu... Ale přece jenom tam asi jedna scéna, která nebyla úplně bezduchá, byla... ()

skrblik007

Hodně špatné, ale laťka odpadu je přece jen ještě o něco níž. Alespoň to má (i když stupidní) příběh a u některých scén jsem se dokonce málem usmál. ()

zsn odpad!

Dobrý nápad, špatné zpracování, nudní herci. A to tam je pár docela velikánů - kdo je do tohoto překecal? ()