Zombie: Ostrov smrti

• Taliansko L'isola dei morti viventi (viac)

Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti? (Řitka video)

cariada odpad!

Tak tohle je už i na mě moc! Nemá to hlavu ani patu. Herci tedy spíš ty co si na ně hrají ,ale hodně špatně ,kde jaký jiný by to zahrál líp. Nemluvě o tom ,že třeba neustále střílí jako by ty zbraně měli nespočet nábojů. Kamera je tak ameterská až to bije do očí. Obraz vůbec neprošel žádnou filmovou úpravou. Díky tomu to vypadá jak obyčejný porno jenže tady se jedná o horor. Atmosféra ta šla asi hodně daleko od filmu. Pro mě to bylo 90 minut utrpení neustále jsem koukal na stopáž a čekal ,když už to skončí. Takhle se film v roce 2006 netočí!!!!!! ()

Karamanlis odpad!

Ach jaj... vypočet všetkých hrubých nedostatkov a dementností, ktoré sa v tomto talianskom kúsku objavili by bol na celú stranu, takže napíšem iba toľko, že je to najhorší zombie horor, aký som kedy v živote videl. Bruno Mattei nebol nikdy dobrým filmárom a aj medzi talianskymi trashermi z 80. rokov patril k najslabším článkom. Za jeho "vyčínanie" sa hanbil aj maestro Lucio Fulci, ktorý sa s ním v Zombi 3 vďaka svojmu zlému zdravotnému stavu neplánovane dostal do režisérskeho tandemu. Island of the Living Dead je veľmi zlým filmom a nádhernou ukážkou toho, prečo má zombie subžáner v súčasnosti také neslávne renomé. ()

corpsy odpad!

Bruno Mattei aka Vincent Dawn režíruje v tomto prípade ešte oveľa horšie, ako za čias svojej najväčšej slávy. Pritom sa naskytne otázka, či túto mizernosť myslel v takejto podobe naozaj vážne. S výnimkou niektorých masiek je tu proste otrasné všetko a je zbytočné sa o tom nejako obšírnejšie rozpisovať. Jednoducho, milovníci zlých filmov budú mať mnohonásobné orgazmy. ()

Vitason

Mám rád špatné filmy, to není žádné tajemství. Dokonce mám moc rád špatné filmy, ale i ta sebevětší úchylka má svoji mez. Ostrov smrti je skutečný horor, ale né pro svíravou atmosféru, či lekací scény, kdepak, horor je pouze tento film sledovat. Odpustím špatné masky, odpustím i to, že nikdo nepoužil logiku ani na ty nejprimitivnější věci (jak mohou být zombies pobryndaní od čerstvé krve, když žijí na opuštěném ostrově několik staletí?), opustím i to, že ústřední parta opravdu špatných neherců vypadá jako banda kreatur, která právě utekla z nějakého panoptika (absenci hezké slečny už ale neodpustím), dokonce filmu odpustím i to, že je totálně ale opravdu totálně hloupý, ale co vážně neodpustím je to, že film vypadá, jako by to režisér myslel vážně a navíc se u toho pekelně nudil. To vážně nikdo na palce neměl tolik soudnosti, aby si uvědomil, co za film mu vzniká před očima a mohl tak ostatním poradit, aby to vzali s nadhledem? (pár herců, kteří šíleně přehrávají nepočítám) Tam, kde by se daly vytvořit perfektní parodické, nebo alespoň zábavné scény, přichází jen bez-nápaditá režie, kdy to vypadá, že už se režisér těšil až bude moci použít překrývačku a přejít do další extrémně nudné scény. To se neodpouští:) P.S. Žádám minimálně státní vyznamenání za to, že jsem to vydržel až do konce. ()

sedm.1

Tak toto je skutečné peklo.Bohužel v tom nejhorším slova smyslu.Naprosto příšerní herci(taková banda ochotníků se jen tak nevidí),kteří vypouští z úst naprosto příšerné texty a celé to je navléknuto na neskutečně příšernej děj!Každá reakce všech zúčastněných,každý jejich dialog,každý jejich čin je jen ukázkou té největší filmařské ubohosti.Je to spíš parodie na zombii horrory,než nějaký regulérní masakr.Ta 1* je za ač mizerné,tak alespoň nějaké masky zombies a pár odfláklých goreefektů,které ale jsou taktéž dělané vesměs na koleni.Prostě katastrofa! ()

• Ve snímku zazní instrumentální skladba „Racing heart“. Stejná hudba je součástí soundtracku k seriálu Pecados Ajenos (od r. 2007) a objevila se i v traileru pro La Casa de al Lado (od r. 2011). (fiLLthe3DD)