Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiálny text distribútora)

WANDRWALL

Pro mě překvapivě dobrý film. Dialogy pěkné, monology taky. I scenář a výkony herců trefné. Až nyní, když na to kouzkám, a film pomalu končí tak jen žasnu, že se do toho pustil někdo ze Skandinávie. Lidi přece jsou zvrácení od hlavy až po paty, takže film má své kouzlo. Pokud někdo má zájem, tak tady je odkaz, pokud by už neplatil, tak si ho najděte jinde. Nebudete litovat, protože není to špatný film, je jich mnohem více mnohem horších. http://www.youtube.com/watch?v=7G9YNcbsi84&feature=related ()

Rex Mundi

Naozaj slabučké, parodická zložka funguje tak po prvú scénu, fanúšikov Leslieho Nielsena ešte potešia nákresy obetí na podlahe... a potom je to už len horšie a horšie. A keby to bolo iba slabé, človek by sa mohol aspoň rozčúliť - lenže ono je to navyše hrozná nuda. Tento film si zľutovanie nezaslúži. Pár vtipov za 1*. ()

bassator odpad!

Musím rychle okomentovat než ta nasranost ze mě vyprchá. Absolutně trapný, odporný, nechutný film při kterém mi bylo úplně na blití a nechápu že jsem to udržel a film dokoukat vydržel. Měl jsem jít na večeři, ale myslím, že ji oželím, po tomto skvostu něco pozřít to raději riskovat nebudu... Pokud nemáte rádi fekální humor tak doporučuji se vyhnout tomuto snímku opravdu velkým obloukem... - 18. 11. 2009 - 0% ()

Pedestrian odpad!

Zrůdná norská parodie Kill Billa. Amatérsky špatná takovým způsobem, že i filmy pánů Friedberga a Seltzera vám budou připadat jako profesionálně natočená veledíla. Vypíchl bych pro představu jednu konkrétní scénu. Jompa (mužská variace Nevěsty, či spíše Borata, navíc je to gay), se po několika měsících probouzí z komátu. Z úst si vyndavá kondom. Použitý. Následuje další kondom. Několik kondomů. Postaví se na nohy a chce se mu děsně chcát. Tak močí do pánve, do šuplíku, do kelímku, do vázy s umělou květinou či dokonce do krabičky od sirek! A nakonec to celé "vtipně" oglosuje slovy: "Such a small fucking cock, and such a large amount of urine." Holt s odpadem jsem si ještě nikdy nebyl tak jistý. Odporná filmová zkušenost. ()

darkrobyk

I čuňárna se musí umět natočit. Na jednu stranu nechutné, na druhou jsem čekal větší odvaz neznající tabu. Nakonec ze všeho vyšla nevtipná slátanina s vulgárním slovníkem. Hvězdu dávám za hudbu, která se mi líbila, nejen tradiční, ale především punková a metalová. Zejména šlapací severský black trash při honičce na skútrech sedl jak p...l na hrnec. ()

• Kill Buljo je první celovečerní film režiséra Tommyho Wirkoly. (ČSFD)
  • Většina parodií ve filmu jsou jen prvoplánové skeče, najde se tu však i parodie na film Deliverance. Odehrává se, když policista Sid vzpomíná na akci, při které ho znásilnila parta laponských horalů. Vše se odehrává stejně jako ve výše zmíněném filmu a na pozadí dokonce hraje ústřední melodie snímku. (SHI-SHA)