Tea Break

Krátkometrážny / Horor
Veľká Británia, 2005, 6 min

Réžia:

Sam Walker

Muž jde do zaměstnání a dělá svoji práci. Pauzička na sendvič s horkým čajem a trocha oddechu přijde vhod. (oficiálny text distribútora)

Rob Roy

Skvělej industriální soundtrack. Tenhle kraťas těží z přečernalého humoru, typově výborně obsazeného herce a očekávané pointy, na kterou se ale všichni zlomyslně těší :) (z pásma "Před půlnocí"z festivalu krátkých filmů 2007 promítaných v pražském Světozoru). ()

Campbell

Vůbec jsem nevěděl co mám jako si o tom myslet, strašně divnej film, chlápek si takhle řeže hlavy a najednou zvonek tak má pauzu a další obět jen čeká. Co je kvalitní je krev která konečně vypadá jako krev a taky ten divnej humor, a hlavně hudba, ale je to celkem takové divné. A navíc nevím jestli si na to vůbec zítra vzpomenu. ()

SOLOM.

Tak tohle je lahůdka pro fajnšmejkry britského černého humoru a sekání hlav. Típek si svou šichtu opravdu užívá se vším všudy a přesně dodržuje pracovní dobu!!! Oběti jsou pro něj jen kus masa na porážku a celou dobu téměř nejeví žádné známky emocí. No já tedy nevím jestli bych usekl (uřízl) hlavu nahaté pěkné ženské, která je navíc bezbranná a předtím bych si tu šichtu trošku nezpříjemnil... ()

whack

Za mrtvou stěnou očí apatie skrývá se teplo a ti, ve kterých světlo dosud žije, ať prorazí peklo, rozsvítí tmu. Možná, že zjistíš, že stojíš na té správné straně, správné straně jatek. ()