Před několika staletími bylo kmenem Katona zavražděno sedm indiánů – kanibalů. Šaman zabitých indiánů před svou smrtí vyřkl temný slib, že se jeho kosti a kosti jeho bratrů jednoho dne vrátí za krvavou odplatou. Nyní zahajují tři dělníci stavbu na území, které je kmenem Katona považováno za svaté. Během příprav odkryjí v zemi zvláštní artefakt. Ten probudí krvelačného ducha. Dělníci se změní na hrůzostrašné netvory a stávají se nástrojem pomsty po staletí skryté bestie. Žádný člověk před nimi není v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

mrGhostly odpad!

Tohle šlo pravděpodobně do televize jako ukázka, jak by rozhodně neměl horor vypadat. Celou dobu jsem se jenom smál, jak to mohl někdo vypustit k sledování. Příšerné herecké výkony, podivný děj a příběh. Nejhůře je na tom animace. Myslel jsem, že budu mít oční rakovinu. Žijeme ve 21. století proboha! Jim Wynorski by měl už konečně přestat točit své odpady, dělá ze sebe jenom bl*ce. ()

ewus odpad!

Pane boze, fakt som sa zacala smiat ked sa zjavila ta hrozostrasna bestia :D Toto by som sa strasne hanbila vydat pod svojim menom...Jim Wynorski ma odvahu a ako vidim nie je to prvykrat...hruza ()

uprchlice odpad!

Naprosto stupidní hovadina, kterou mohl vymyslet jen ten největší idiot na světě. Nejenže mě nudila děj, ale taky jsem začala přemýšlet o tom, kdo vymyslel nepovedenou počítačovou příšeru, co udělá bu bu bu a pak se vás jen dotkne a vy se proměníte v písek. Do toho všeho skupina indiánů, co to nemaj v hlavě v pořádku. Pak si tak kostřička ještě vytvořila pomocí své síly koníčka, aby dohonila svý oběti a nemusela se za nima hnát pěšky. No prostě strašný! ()

2sistem

Kokotina ale sranda k popukání. I triky a efekty bych zvládl lepší na mobilu. Já se řezal smíchy, tak dávám jednu hvězdu za komediální scény :-) ()

blackmag odpad!

Takovou kravinu jsem fakt dlouho neviděla... Laciné triky, které jsou podle mě na rok 2007 až příliš laciné. Příšera, která je vlastně je srandovní velkou kostrou se světélkujícími oči nebudí hrůzu, ale spíš otrávenost. Nikdy víc.Hrdinská hudba, která zazní v momentě, kdy si muž zákona tváře pomaluje bojovými barvami svých indiánských předků... je tak trošku na hlavu. Kdyby za názvem filmu bylo slovo "parodie", tak bych to snesla mnohem víc.. ()

RaxK

Jako dobrodružný film pro děti do 12 let možná ucházející. Ale horor ani náhodu. Je to výsměch všem hororům. Byl jsem zvědav, jestli aspoň konec filmu bude za něco stát, ale bohužel nuda. Kdyby aspoň ty efekty za něco stály. ()

UnCool odpad!

Co to bylo? To byl údajně sci-fi horor :D ale větší kýč jsem snad ještě nikdy neviděl, snad nejhorší film co jsem měl tu smůlu vidět. Kostlivec působil strašně trapně, stejně tak jeho kůň o efektech raději nemluvě, popraskaná silnice je to, když se na ní objeví černá čára. Finálový souboj sherifo-vinetůo-shatterhanda s kostíkem raději nekomentovat! Zbytečně ztracených 90 minut života, raději si užijte vášnivou noc se svým protějškem, ale pokud třeba těch 90 minut strávíte pískáním melodie Yankee Doodle, tak možná zažijete kulturně kvalitnější zážitek. Na toto se podívejte na party s kamarády v pokročilém stadiu duševní inkompetence způsobené opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů! ()