Před několika staletími bylo kmenem Katona zavražděno sedm indiánů – kanibalů. Šaman zabitých indiánů před svou smrtí vyřkl temný slib, že se jeho kosti a kosti jeho bratrů jednoho dne vrátí za krvavou odplatou. Nyní zahajují tři dělníci stavbu na území, které je kmenem Katona považováno za svaté. Během příprav odkryjí v zemi zvláštní artefakt. Ten probudí krvelačného ducha. Dělníci se změní na hrůzostrašné netvory a stávají se nástrojem pomsty po staletí skryté bestie. Žádný člověk před nimi není v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

Doski odpad!

Najdou stehení kost a pak tam za nima běhá rádoby strašidelný ve skutečnosti srandovní kostlivec. Jediné co se mi tam líbilo, byla na začátku ta jedna archeoložka, kterou stejně nemůžu mezi herci najít. Jestli se chcete bát, tak bude lepší i EzoTV. 15% ()

junglewar

Dávný indiánský kostlivec co nakopává zadky všem bílým co mu ukradli jeho půdu a staví na jeho území . Není to úplně klasický béčko, protože tam neumře žádnej černoch a nejsou tam prsa. Jinak dobrá zábava. Závěr filmu je nejlepší, kdy tam bílo-indiánsko-americký šerif jede zachránit svět. Jima Winorsky musím začít víc sledovat, vypadá to, že točí docela slušnou srandu. ()

Honsik

horror/sci-fi? Tohle je černá komedie s řízným kostlivcem v hlavní roli. Jednu hvězdu dávám za jeho koně ze záhrobí, to sem čuměl, když na něho naskočil a pronásledoval motorkáře. Nasmál jsem se, ale Vy ostatní asi budete brečet a kroutit hlavou. Připravte se na to. ()

marek29 odpad!

Bohužel nemůžu jinak než odpadem hodnotit dílo, kde chomáč mlhy honí motorkáře a sedlá ho kostra.. Prostě co je moc, to je odpad :D jediná pozitivní věc na tom je americká poušť, jejíž obrázky se snad nikdy neomrzí. Ale těch 10min co jsem to vydržel sledovat spolu s komentáři ostatních mi daly potřebné info.. ;) díky nechci a nemůžu jinak. ()

wayne99 odpad!

Zajímavá, i když ne originální, myšlenka - kletba indiánského pohřebiště, ale to zpracování? Zdejší šerif jen tak, jako by nic, zabije v souboji příslušníka místního kmene původních indiánů a ten závěrečný souboj se smrtkou také stojí za to - Šerif se půl hodiny rozmachuje nějakým kyjem, zatímco démon předtím všechny zlikviduje během zlomku vteřiny. Snad jediné na co se dá opravdu dívat je dcera místního šerifa, které zde má ale bohužel pouze vedlejší roli. ()

cinema_cz

Béčkový režisérský klasik Wynorski neselhává ani jako pachatel stylového televizního filmečku o pomstě mrtvých indiánů za silnici vedenou přes jejich dávné území. 40 % (Ci 01/2008) ()

djbarrel odpad!

To asi nebylo myšleno vážně, nebál jsem se a bohužel ani nesmál. Snad jen tomu tragickýmu kostěji na kostlivým koni když honil auto. Ne takhle film vypadat nemá. 0 % ()

Washa84 odpad!

Ke sledování filmů nebo seriálů se v TV moc nedostanu. Bohužel jsem promarnil 10minut života sledováním této extrémně nepovedené parodie na horor. Kamera jak z telenovely a animace hned na začátku? Nejspíš něco ve stylu spoileru, že tento film za to opravdu stát nebude :) ()

FandaF

Komediální westernová pohádka o tom jak reinkarnace oldy šetrného zachrání svět před zlým kostíkem, který je na svém šemíku často rychlejší než auta a motorky... Slátanina, která nemá obdoby. Dávám * za krásnou dceru šerifa, za fantazii tvůrců a též jejich (přímo indiánskou) odvahu natočit v dnešní době takovouto blbost... Jinak je to spíše na odpad. Apropo, proč se to tak divně jmenuje, když tam nikdo kosti nepožírá a ani v té story o vzniku kostíka o tom není ani zmínka? ()

Chlo0opek

Klasická zápletka, nic nového pod sluncem, kostra teda byla udělána pěkně, ale jinak vše předvídatelné a nic, za co dát víc hvězdiček .. ()