Zistiť, že ste otcom dvojčiat, je chvíľa, keď muži musia držať spolu! Príbeh o mužovi, ktorý sa učí byť otcom, a deťoch, ktoré túžia mať otca... Rozvedený plejboj Charlie a nesmelý starý mládenec Dan sú celoživotnými priateľmi a obchodnými partnermi. V okamihu, keď musia všetok čas, sily a schopnosti venovať najväčšiemu obchodu svojho života, prichádza nečakaná správa. Ostýchavý Dan je otcom dvojčiat, „vzniknuvších" pred siedmimi rokmi počas divokého výletu na Floridu, z ktorého si Dan veľa nepamätá. S nečakanou nádielkou na krku čakajú dvoch bezradných mužov dva katastrofické týždne, pretože s deťmi si nevedia rady, čo vedie od debaklu k debaklu a od pohromy k pohrome. Súčasne sa však naučia aj niečomu novému – zistia, čo je v živote skutočne najpodstatnejšie... (TV JOJ)

NormadSoul

Nevím, jak to ohodnotili. Já jsem toho dobře nasmál, takový pohodový rodinný film se skvělými herci. Jenže mají za ocenění jako zlatou malinu za nejhorší film a John Travolta mezi nejhoršími herci. ()

darkreider

Slušná rodinná zábava, kde okrem hlavnej dvojice Travolta-Williams poteší Seth Green a cameo Justina "i am Mac" Longa. Nenadchne, ale má tendenciu pobaviť, čomu dopomáha aj krátka stopáž. ()

Yancl

Typická americká komedie,která nikterak nevybočuje s dlouhé řady podobných filmových jednohubek.Jednou věcí ale vyčnívá,a to hlavním hereckým obsazením v podobě skvělé dvojice Travolta & Williams,kteří dokáží rozesmát.Ale i to nemění nic na faktu,že se Old Dogs žánrově blíží spíš k pohádce s klasickým happyendem,který je zřejmý od prvních minut. [52%] ()

Dimo

To snad není pravda. Neuvěřitelně neskutečná sračka plná příkladného přehrávání, vyjma Travolty. Disneyovská představa o rodinném filmu mi zvedá kufr. P E K L O ! Ale... občas z těch hoven vykoukne dobrý vtip, což je další nepochopitelná věc tohoto skvostu. ()

bolf!k

Překvapilo mě, že to vůbec nebylo tak hrozný, jak jsem čekal. Jasný, že scénárista by zasloužil facku, ale Travolta s Williamsem ten film nakonec utáhli, a já se několikrát i zasmál. 70% ()

Whitebeard

Komedie, u který jsem se 80% času usmíval. Scéna s útokem tučňáků luxus!! :) Určitě je to film, který se dá doporučit, záhadný je pro mě jeho celkový hodnocení. ()

palmrus

Některý pasáže byly výborný jiný zase trošku přiteplený, s dvojkou na žíle ale žadnej problém a celkem dobře jsem se bavil. ()

Torgal

Po účinkovaní v takýchto filmoch sa Robinovi ani veľmi nedivím, že si to hodil. Miestami mi ho (aj chudáka Travoltu) bolo až ľúto za to, aké stupidity mu scenár kázal robiť. Scéna s vymenenými tabletkami kde má Travolta úsmev ako Joker z Batmana a Williams strieľa golfové lopičky ľuďom do vajec je toho len smutným vrcholom. Toto si ani jeden z nich nezaslúžil. 4-/10 ()

Slunkoo

Travolta mně vúbec nepasuje do role tohohle a vúbec takových filmových žánru. Wiliems by si mnel již vzít filmovej dúchodek a třeba jít na ryby s rodinou.S úctou k mím rodičum a mladšímu bráchovy(jim se to líbilo) dam 2 ()

Lumberjack

Vtipných momentů tam bylo opravdu málo (Justin Long když zakopnul na táboře, vřískající Seth Green s gorilou), jinak docela trapné - čekal jsem rozhodně víc od režiséra Divočáků... ()

Petulka88

Komedie, která je zoufale neoriginální a navíc s několika trapnými vtípky. Ale i s tím si poradí ústřední herecká dvojice, která celý film zachraňuje od pádu do propasti podprůměru. Je hlavně jejich zásluhou, že pokud nebudete mít na tenhle film příliš vysoké nároky, můžete se docela obstojně pobavit. ()

ER

Ani takové herecké legendy jako Travolta a Williams nedokážou vynést podprůměrnost děje na vyšší level. Nesourodá smršť různých momentek ze života dvou přátel trpí absencí pojiva, které by tomu dalo větší míru poutavosti. Pár slušných gagů nestačí, ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Letošní rok si dost možná udrží ošklivé privilegium v tom, že během něj zemřelo nejvíce filmových hvězd. To, že se na konci ledna Heath Ledger omylem předávkoval léky a nemůže si tak bohužel užívat… (viac)