Botched

• Veľká Británia Botched (viac)

Skupina zlodejov sa pre ruského zbohatlíka snaží ukradnúť veľké množstvo diamantov. Keď už akcia vyzerá byť úspešne prevedená, okolnosti pripravia tím o korisť. Jediný, kto prežije je Richie. Avšak to nemusí byť dlho pravda, pretože ruský sponzor nie je vôbec spokojný s výsledkom. A tak Richie dostáva poslednú možnosť odčiniť, čo pokazili. Musí ísť do Moskvy ukradnúť posvätný kríž. Akcia sa nevyvíja ako dúfal, jeho tým je složený z dvoch nešikovných Rusov. Jeden z nich hneď na začiatku zastrelí nevinnú ženu, po čom utečú aj s rukojemníkmi na záhadné 13. poschodie. A tam sa začnú diať zvláštne veci. (ethos)

Teabag

"Povedená taškařice" s naprosto šílenými postavami, mezi kterými asi nejvíc zářil sekuriťák (bývalý Specnaz) Boris! Jaime Murray pak byla nádherná jako vždycky a hudba v některých momentech nebezpečně atakovala hranici geniality, takže spokojenost! ()

sona123

To asi není ani béčko, ale o kategorii míň. Tak předně: začátek je neuvěřitelně katastrofální, ale je dobré jej překonat, protože přejezdem do Moskvy se film mění - těžko ovšem říci, zda-li k lepšímu. Jinak než s nadsázkou film brát nejde, o tom žádná, ale i tak to chce hodně nadšení a víry, že toto je dobrá cesta. Tu já bohužel neměla a dodívala jsem se jen s velkým sebezapřením. ()

tenebrae86

Ty vole, tak Botched jde úplně mimo mě. Ze začátku to ještě šlo, ale pak se to zvrtlo v neskutečný hnůj. Co to jako mělo být, ta potrhlá muzika a ty cáklé tanečky toho ultra-dementního záporáka? Ani jednou jsem se nezasmál. Jako horor to nestojí za nic a jako komedie je to fakt trapas. ()

Luukec

Hodně hustá a střeštěná komedie, ve které všechno nakonec zachrání krysa, pilník na nehty a ruský supervoják.. vražedná kombinace,ne ? ()

kukentipla

O čem to je? Diamanty se kutálejí po ulici a Ritchie tuší, že tenhle kšeft se tak trochu podělal. Poslední šance jak si zachránit krk je šlohnout vzácný kříž. Loupež proběhla v pořádku, až na dva malé detaily mrtvolu a 13. patro......Co já NATO? Černočerná komedie (spoléhající spíše na vtipné hlášky než krev) jíž kraluje sněhobílá kráska Jaimi Murry (pokud se Vám líbí doporučiji vzhledově velice podobnou Stoyu :-), potrhlý sekuriťák a jeden z nejdivnější zabijáků jenž dokáže překvapit originální likvidací, lidí na porážku. ()

wampire23

Bolo to jednoznačne from another space, ale ja som sa celkom bavil. Krvavé, vtipné, úchylné, skoro aj napínavé:D. Škoda len, že prvá polovica je o poznanie silnejšia ako polovica druhá. Keby si to uchovalo ten ritchieovský šmrnc, ktorý to malo od začiatku, bolo by to o hviezdičku lepšie. Takto sú to pekné čisté 3*. P.S. Postava ochrankára naozaj nemala chybu, hlavne svojimi nekonvenčnými nápadnmi (ambush, vykopnutie dverí,...). A Stephen Dorf tu bol ako jediný, ktorý sa snažil hrať normálne a všetky ostatné čudné postavičky okolo neho hrali akoby úplne iný film:D. ()

KOZEL84

Ano,je to hororová komedie,ale před to patří ještě jedno slovo-Trapná....Je mi jasné,že to jako ptákovina bylo myšlené,ale to nic nemění na tom,že je to hrozná hovadina.Stephen Dorff a Jaime Murray sice nejsou žádná herecká extratřída,ale takhle blbě na tom určitě nejsou!Nebavil sem se! ()

molcan2

Nie je to tak crazy zábava ako Evil Dead II, nemá také srdce a pocit tepla ako Shaun Of The Dead, ale akosi to vlastne funguje. Neviem, či si ešte raz pozriem Botched, ale teraz som si to naozaj užil. ()

Dimo

Co to............. ?!? Nehorázná hovadina, která je absurdní, chvíli pobaví a chvíli člověk i kroutí hlavou. Vzhledem k tomu, jak se situace vyvine, z jaké pozice a jak rychle, je potřeba být alespoň TROCHU být připraven na to, o co půjde. Já nebyl a tak mým hlavním dojmem byly rozpaky. Konec potěší a když se to vezme kolem a kolem, Botched je ucházející magořina... ()

bakeero

Další pěkný případ pro naše filmaře, že k natočení zábavného žánrového snímku není třeba miliónů ani dechberoucích kulis. Stačí pár chodeb ve sklepě. Jak jednoduché a efektivní. ()

Soubi

Heh, co to? Co to bylo, co jsem právě viděl? :) Zprvu tvářící se jako kriminálka, později "horor" s komickými prvky...no zvláštní :) PS: JAmie je vážně kus krásné slečny :) ()

jafuska

začátek vypadal slibně,ale pak se to nějak pokazilo, a nestálo to za nic, škoda, nedoporučuji, jeto další ztráta času, ukrást věc, zajmout rukojmí,ale co pak? prostě nic, nuda ()

intro

Je to kravina, ale bavil sem se přímo královsky. A vrcholem celého filmu je Alfa samec Boris ze speciální jednotky SPECNAZ. Jo tohle se musí vidět. ()

uodevr

Mohl bych si zas a opět zahrát na nitpicking chuja a sepsat tu seznam všech věcí, se kterými jsem nebyl úplně spokojen, ale když je hlavní zabiják metalista v rytířské zbroji, který s lehkostí a elegancí chodbami buď protancovává, nebo neskutečně vtipně jednoduše probíhá, tak...tak by oproti němu jakýkoliv takový seznam neměl sebemenší váhu. A toho USA se vůbec nebojte, páč krom Dorffa je tohleto naprosto absolutní Evropa! ()

anyonecek

Bavil jsem se celou dobu, příběh perfektní, vtipný to bylo až až i herecké výkony byly parádní a kamera na jedničku. Alfa samec Boris a jeho SPECNAZ tomu všemu šéfoval a dodal tomu filmu tu právou šťávu. Bezesporu jedna z těch slušnejch koukatelnejch komedií smíchaná s hororovými prvky. Jak je již známo v Rusku je VŠECHNO MOŽNÉ! ()

Pitryx

Komediální prvky pobavily. Snímek příjemně překvapil, já myslel, že půjde jen o klasické krimi. Děj občas stagnoval. Maskéři velmi dobří, gore klasické, bez digi. Zábavný filmík v lepším průměru. ()