Svadba Penny a Leonarda sa blíži. Zostáva už len doladiť detail v podobe svadobného balíčku, ktorý si nastávajúci museli vybrať. A v tom je okrem hudby a lupeňov ruží na ceste k oltáru aj online stream pre ich známych. A tak sa Bernadette, Amy, Raj a Stuart stretnú o Howarda v dome, aby celú svadbu sledovali. Ale kde je Sheldon? Sheldon nevie, čo robiť ďalej po tom, čo sa s ním Amy rozišla, ako on sám tvrdí. To ale ešte nevie, že nie je sám, komu žena ublížila. Čoskoro totiž prichádza so smútkom v očiach aj Leonard. (TV Markíza)

Mistr119

Jako jo, vtipné to bylo, ale dost krutá vztahovka bez přesahu... dva rozhádané páry... zajímavý začátek série. A nepočítám ještě svou nelibost v to, jakým způsobem se Leonard s Penny vzali a už vůbec nehledě na promarněnou první noc kvůli malichernosti. ()

Necrotongue

Děj úvodní epizody deváté sezóny byl, pravda, snadno předvídatelný; do konce seriálu zbývaly celé tři sezóny, proto bylo nutno dostat vztahy do bodu nula; taky nám to tvůrci nepředvedli poprvé, ale navzdory tomu jsem se u prvního dílu celkem bavil. Nebylo to sice nikterak úžasné, ale na ten třetí kousek to tentokrát přece jen stačilo. / Poučení: "Je ten guláš volnej, šéfe?" ()