Starý pán Bronson (Jonathan Pryce) postavil motel a chcel, aby ho viedol jeho syn Skeeter (Adam Sandler). Nový majiteľ, ktorý z podniku vybudoval hotelový komplex, však Skeetera zamestná len ako obyčajného údržbára a na miesto riaditeľa ráta s úlisným nápadníkom svojej dcéry Kendallom (Guy Pearce). Skeeterov neuspokojivý život sa zmení, keď začne neteri a synovcovi rozprávať rozprávky, v ktorých on sám je hlavným hrdinom. Tá časť rozprávania, ktorú vymyslia deti, sa totiž na druhý deň splní v reálnom svete! Strýko sa to snaží využiť, ale práve tým si pokazí vyhliadky na povýšenie aj rodiaci sa vzťah s učiteľkou Jill (Keri Russellová). Nakoniec však Skeeter predsa len vezme osud vo vlastných rúk - zachráni školu, ktorú mali pre stavbu nového hotela zbúrať, znemožní samoľúbeho Kendalla, získa lásku Jill a vybuduje si vlastný hotelík. (TV JOJ)

Rehooo

Jak tak koukám na ty hodnocení, tak asi budu takový vyčnívající trn. Díval jsem se na to s tím, že koukám na pohádku a tak jsem nějaký hlubší význam vůbec neřešil. I nějaké to vykulené morče mi přišlo úplně normální. Adam Sandler mě opět nezklamal a jeho scénky jsem si užíval. Příjemně mě překvapila Keri Russell, kterou jsem v tomhle snímku nečeka. Když jsem ji viděl v první scéně, tak jsem se pomalu zhrozil, jako jedna osoba v tomhle filmu:) Naštěstí to byl jen planý poplach. Tuhle pohádku na dobrou noc jsem si opravdu užil a doufám, že ne naposled. ()

ViktorEl

Rozhodne to nie je žiadna sláva, ale čo na tom, keď som sa pri tomto filme výborne bavil a ni kus som sa nenudil, stačí vypnúť mozog a fantázia urobí svoje. Príjemný oddychový film pre celú rodinu. 70% ()

Vrata88

Film od kterého se čeká, že na půl druhé hodiny zabaví a pak se na něj zapomene. Tuhle úlohu plní velice dobře. Je to taková jednoduchá vtipná komedie se šťastným koncem a křečkem. ()

SpeedyCZ

Není to žádné veledílo, přesto se jedná o další Sandlerův obstojný film. Bohužel od námětu jsem si sliboval něco víc... morče rulezz :-) ()

John8

Pitomá, přímočará, ale vtipná a příjemná komedie, která je po opravdu nepovedeném kadeříkovi příjemným plusem na Sandlerův štít. ()

BathoryMan

Keby tu nebolo to morča,tak by sa tu možno ani nebolo načom pobavit!Sandler je nudný a trápny,Guy Pearce sa tu absolutne nehodí a iba na tú Keri Russell sa dobre pozerá!Ale to je aj tak žalostne málo ked si k tomu pripočítam že toto bolo vlastne oničom s nulovým dejom,bez vtipu.....vlastne velká nuda!!!Nič...nič...nič....ešte že sa tu objavili v mini úlohách Sandleroví dvorný kamoši!Aspon to ma trochu potešilo! ()

FilmWave

Ha, pro mě první milé překvapení tohoto roku. Žánrový produkt podle šablony, ale ve všem funguje skvěle. Sandler je zábavný a je to vtipné (ok, je to infantilní, ale smál jsem se při každém záběru na Bulvu) a romantické. ()

Mary19

Originální námět je scénáristy upraven do nudné a nezábavné podoby a vám jen zbydou oči pro pláč, jak se dá něco ze začátku tak zajímavého zkazit v téměř všech ohledech... 40% ()

PDcz

3*** body Chtěl jsem začít ve stylu: "Bylo, nebylo. Za devatero horami, davatero řekami, davatero lesy a devatero moři(nebo mořemi?) žilo bylo vykulené morče a mělo to všude sakra daleko." Ale nezačnu, i když už jsem začal, ale vážně jsem nechtěl začít. [X] Minus 1* bod Tak asi takhle uměle na mne působilo napojování děje. Sic to bylo pěkné a občas sme se i zasmáli, jako celek (a víme že je to pohádka PG-13) upatlané. [X] Minus 1* bod Ta blondska mi tam nesedla stejně jako Ferrari kůň.. jsem špatné dítě asi [X] Pálí mi oči, asi ciknu na zvonek a jde se spát. Konec příběhů... ()

Axident

Prostě klasiká ptákovina, o níž nepochybujete už jen z plakátu a obsazení hlavní role a film je opravdu přesně takový, jak čekáte. Další praštěná a přízemní , béčková udělávka, kterou ocení asi hlavně děti a dospělí jen ve chvilkách, kdy mají potřebu dát mozek absolutně na režim off. Udělal jsem to (jako v poslední době čím dál častěji...), ale i tak to fungovalo jen velmi částečně. Dvě bez diskuse. ()

Pitaya

Tato komedie je pěkná, roztomilá, má zajímavej nápad, ale je tu jedna chyba a podle mě docela poctatná = není vtipná, jestli jsem se zasmála 2x je to hodně, takže bohužel ani hodnocení nemůže být vysoké, protože o to v komediích jde především. Slabý 3 ()

merigieren

Je to vtipné, dokáže si to hrát s představivostí a má vlastní mořskou vílu. Pohádky nemůžou končit šťastně, a tak aniž by si toho autoři všimli, i tato pohádka skončí zle, neboť se holoubci stanou tím čím opovrhovali. ()

Filec

Komentare a hodnotenia inych uzivatelov ma sklamali, skuste sa vzit do detskych cias a pozriet si tento film detskymi ocami, ked padali tie zuvacky z neba no z neba ako z neba to bolo tak krasne az mi presli zimomriavky po chrbte, v tomto filme nejde o nejaky scenar, reziu ale o to dostat divaka do detskych cias a pri mne sa im to podarilo na 100%, mne osobne sa to neuveritelne pacilo. ()

burton

Sandler je vážně zeď, o kterou můžete opřít všechny své trapné vtipy a nic se nestane. Připomíná mi svazáka, který si je tak neochvějně jistý svou stranickou bezúhonností, že chrlí své hlášky, doprovází je trapným křepčením, sám se tomu směje a vůbec nevidí, že ostatní zaraženě mlčí. Moje oblíbené postavy v této ztřeštěné taškařici: Guy Pearce (jak jinak) a Russell Brand. Děti byly normálně roztomilé, holky štíhlé a sexy, taky úplně v pohodě. Noale líbat se se Sandlerem! To bych vážně radši šla do lomu skály lámat! ()

Koška

Tenhle film je podobná kravina jako Zohan. Ale to je asi kouzlo filmů s Adamem Sandlerem, protože mě vždy dokáže rozesmát. A navíc to úžasný morče s velkýma kukadlama mě opravdu dostalo. Je to rodinný film dobrý k odpočinku. Dávám mu pěkných 60% ()

darkreider

Žiadny oheň, ale po odmyslení určitých divností(Sandlerov prízvuk) to je v celku zábavné dobrodružstvo a ako rodinná zábava to môže ísť na vianoce v telke. ()

pepa3rd

Málo využité téma, málo zábavné, místy až moc šílené, ... a tak bych mohl pokračovat. Už z toho je jasné, že jsem tímhle filmem nebyl nijak unešen. Dá se na to sice bez větších problémů podívat, ale v žádném případě vás to nijak výrazně nezaujme, natož aby vás to vtáhlo do děje. 50 % ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (viac)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (viac)