Hotel Chevalier

• Francúzsko Hôtel Chevalier
Krátkometrážny / Dráma / Romantický
USA / Francúzsko, 2007, 13 min

Do hotelu za mužem přichází jeho přítelkyně, od které utekl. Setkávají se oba v okamžiku, kdy již začínají oba toužit po tom druhém. Barevně naladěná romantická komedie představuje první část filmu Darjeeling Limited. (Schobul)

trojtmberk

Pokud měl Hotel Chevalier napovědět a ukázat v jaké atmosféře se asi bude odehrávat Darjeeling, tak se mu to u mě povedlo skoro dokonale. ()

Doudis19

Ztráta Natálčiny aury cudnosti a vyjímečnosti si zasloužila daleko propracovanější zpracování. Jedna z nejkrásnějších a nejkouzelnějších žen všech dob se bezmyšlenkovitě svléká v hotelovém pokoji před zraky "agenta Mossadu" :-(. ()

Mr.Ripley

Pouze Woody Allen dokáže udělat vkusnou filmovou reklamu na evropské metropole. Fanoušci WA se tomuto "dílu" mohou vyhnout a o nic nepřijdou, avšak fanoušci Nátalky Portman by si měli některá okénka pustit "slow motion", aby si řádně vychutnali každičký kousíček těla NP. ____ P.S. Naprosto zbytečný prolog k Darjeeling Limited, který ve výsledku není třeba vidět. ()

SniperG1

Pastva pro oči !! Nádherná prdelka Natálky ! I za tak krátkou dobu jsem se pěkně pobavil. A teď už jen mrknout na Darjeeling...80% ()

Mirokukii

I kraťas by měl obsahovat něco více, než-li "pouze" odhalenou Natalie a super song, přičemž 13 minut je dostatek času. Viděno v rámci Challenge Tour Special - Filmový lov - červen 2015. ()

venison

Film "Darjeeling Limited" jsem neviděla, tak nemůžu soudit na kolik to spolu souvisí či nikoliv.. Portmanka bez oblečení je asi jediná pointa tohoto podivného krátkometrážního filmu s příjemnou atmosférou a výbornou muzikou :-) Viděla jsem více krátkometrážních filmů (i kratších), které toho uměli odvyprávět více a zajímavěji.. Vcelku bez děje, ale rozhodně vzbudí zájem diváka, každopádně podnítí zvědavost nad minulostí a budoucností dvojice :-D ()

Brandon

Aaaa, kdepak pozadí Natalie Portman, to není to, co se mi usadilo v hlavě po návštěvě Hotelu Chevalier, ale......"Where do you go to my lovely, when you're alone in your bed, tell me the thoughts that surround you, I want to look inside your head, yes I do........So look into my face Marie-Claire, and remember just who you are, then go and forget me forever, but I know you still bear the scar, deep inside, yes you do.....I know where you go to my lovely, when you're alone in your bed, I know the thoughts that surround you, 'cause I can look inside your head.... :-)" ()

VanTom

Žhavá, nejen konverzační návštěva v hotelovém pokoji existuje jen proto, aby "znalci" při sledování navazujícího Darjeelingu mohli machrovat, že poznali pár narážek, Natalii či logo na sirkách a závěrečná fráze jim dávala hlubší smysl. Jinak celkem bez pointy. ()

blackJag

Šťavnatá epizodka ze světa Darjeeling Limited. Natalie Portman je krásná herečka a jsem jen rád, že postupem času se osměluje čím dál víc a nechává nás (asi nejen muže) zasnít se nad jejím půvabem. Těchto 13 minut mne opravdu potěšilo. ()

PollyJean

Souvislost Hotelu s Darjeelingem je velmi povrchní, jako etudka je to spíš průměrné, byť asi dostatečně Wesovské. To, že víc než půlka komentářů se věnuje pouze několikavteřinovému odhalení jedné herečky, hovoří o kvalitě filmu dostatečně. Nebýt inkriminovaného pozadí, asi by po tomto filmovém zákusku brzo ani psík neštěkl. PS: Každopádně tu písničku už několikátý den nemůžu dostat z hlavy. Na hudební doprovod svých filmů má WA talent jako málokdo jiný. ()

P1tr

Nemastný, neslaný kraťas, který slouží jako předkrm k hlavnímu chodu Darjeeling Limited. Jedná se sice o zajímavou koncepci, nalákat nejdříve obecenstvo tímto předfilmem, ovšem ten nenabízí nic zásadního. Do děje Darjeelingu nijak zásadně nezasahuje, jen nám dá šanci vidět Natalii Portman bez šatů alespoň ve filmu....Ovšem díky modřinám, které má na těle, z toho člověk skoro ani nemá žádný požitek....škoda, čistý průměr. ()

Fony

Jako zajímavý bonbónek ke skvělému filmu Darjeeling s ručením omezeným dobré. Jako lákadlo či reklama k Darjeelingu už však nepříliš působivé, byť je z Hotelu Chevalier jasně cítit rukopis Wese Andersona. ()

manonfire odpad!

To, že je Welký Wes vzorové synonymum pseudoumělce se tak nějak neví, ikdyž je to pravda minimálně stejně taková, jako fakt, že nejhezčí holky si vždycky vyberou Jasony Schwartzmany a podobné hybridy typu buzerantský zakrslý králíček pro štěstí, kterému z očíček přímo čiší, že by si tu mrkvičku nejraději zpracoval po svém. Náhá Natalie byla bezpochyb i mým motivem ke zhlédnutí toho skvostu zbytečnosti. Nic jiného ostatně filmeček ani nenabízí. 10% ()