Těsně před svátečním víkendem čekají ve Sterling Cooper důležitou návštěvu z Londýna. Vypukne všeobecná nervozita, již ještě zvyšuje plánovaný odchod Joan Hollowayové. Jeden z Britů, mladý brilantní manažer Guy Mackendrick, má vystřídat Lanea Pryce na jeho postu. Bizarní průběh Joaniny rozlučky však dá událostem zcela nečekaný směr. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Příjezd britské delegace dokázal firemní život rozvířit do zajímavějších obrátek a jeho zakončení se neslo v nečekané absurdnosti britského humoru. Sekundární linky odchodu milované postavy a domácí vyrovnávání s novým členem rodiny dostálo svému účelu. Zatím nejlepší díl série. ()

Necrotongue

No, tak konečně. Až v polovině třetí sezóny přišla epizoda, která byla zajímavá po všech stránkách, měla tu správnou porci humoru i dramatu a která měla i podstatný význam pro další vývoj příběhu. No, a když k tomu přičtu dvě neměnné kladné hodnoty tohoto seriálu (dobovou atmosféru a herecké výkony), neměl jsem v tomto případě důvod šetřit hvězdičkami. / Poučení: Nesedej za volant čehokoli pod vlivem (taky čehokoli). ()