Don s Betty jsou pozváni k učitelce Farrellové, která je informuje o zhoršeném chování jejich dcery Sally. Pete Campbell si láme hlavu s klesajícím prodejem televizorů Admiral, ale jeho řešení firmu vůbec nenadchne. Don odveze Betty do porodnice a během dlouhého čekání se seznámí s ředitelem Sing Singu. Narodí se chlapeček, kterého Betty chce pojmenovat po otci. (Česká televize)

Necrotongue

Ani pátá epizoda nebyla zrovna zběsilou smrští skvělých scén, na něž bych zíral v němém úžasu, zato mě přiměla k intenzivnímu zamyšlení. V poslední době se mě filmy a seriály, které se tváří jako historické, snaží přesvědčit o tom, jak černoši dosahovali vysokých funkcí či vojenských hodností, nejméně jeden seriál z nich dělá dokonce anglickou šlechtu (čili otrokáře, což mi přijde při té bídě vtipné), ale tady je to jaksi jinak. Nejvýše postavený černoch si tu drží těžce vydobytou pozici liftboye, takže je jasné, že to tvůrci s historickou věrností mysleli vážně. / Poučení: Mysli na svou budoucnost. ()

ZeroCZ1233

Minule se život bral, nyní se dával. Vedle klasických markeťáckých praktik se zabrousilo do procesu sebepoznání během rozhovoru dvou čekajících otců, jenž byl myšlenkově selsky zajímavý, ale provedení mohlo být určitě lepší. ()