waits

Po zoufalém Medvídkovi přišel poměrně obyčejný film "U mě dobrý". Obyčejný na Hřebejka, ovšem, tudíž jde stále o koukatelný film s dobrým obsazením (Vlasáková s multimarketingem, androš Schmitzer s filmovým synem, Javorský, Forman, Polívka) a scénáristickými nápady. Skupinku osobitých postaviček diriguje Hřebejk s přehledem (u obvykle nevýrazného Vladyky se povedlo udělat z nouze ctnost) a s viditelným potěšením a divákovi ani nepřijde, že jde o trochu lepší televizní film. Proč taky, po filmu má pamětník dobrou náladu. Potěšil mě Schmizer, pouštějící si Plastiky. No tak, konečně taky někdo. ()

JK-Stinger

Povedená Hřebejkovská komedie. Hodně dobrých záseků, skvělé obsazení a po první půlce parádní podvodnický rozjezd. Bolek Polívka opět dokazuje svoje kvality, Schmitzer, Forman a Vladyka taktéž výborní. ()

Yokolobuna

Na českou produkci je to fakt dost nadprůměrná záležitost a ač jsem to viděl podruhé, stejně jsem se dobře zabavil a občas i zasmál takže U MĚ DOBRÝ. ()

RomeroIsGod

Chtěl jsem dát tři, ale trochu nadhodnotim z několika důvodů - je to jeden z mála filmů, kterej se v porevolučních Čechách poved', je tu několik zábavnejch postav (Polívka, Forman, Vladyka, Kohák a spol.) a dost vtipnejch momentů. K tomu jako grande finale velká vojebávka na skořápkáře. 70% ()

Geller

Velice příjemná podívaná, hodící se spíše na televizní obrazovky než plátna kin. Minifilm bez větších ambicí, což vždy nemusí být špatná kombinace. ()

IvcaSammet

První část filmu je naprosto zbytečná ... Nejdřív jsem uvažovala o odchdu od televize a nakonec o usnutí v křesle, ale přece jenom jsem vydržela ... V druhé polovině už to začalo být zajímavější a tak jsem se nakonec dodívala. Nakonec to ale nebylo tak příšerné jak se to na začátku zdálo ... Každopádně víc než na tři hvězdičky to rozhodně není ... Pár vtipných okamžiků zvýšilo hodnocení ze dvou na dvě a třičtvrtě hvězdičky, ale jinak opravdu nic moc ... Mohlo to být určitě líp natočené ... ()

lardko

Tento film patří k mým top 10 nejlepších a nejvtipnějších českých filmů. Spolu s pelíškama , snowboarďákama , rafťákama a ..... Tento film mi přišel hned od začátku dost zajímavý a zábavný. Ani u jedné scény jsem se nenudil. Dalo se na to dost pěkně koukat. Skvělé herecké obsazení. Takovej pohodovej film. 100%. ()

Brylin

Anekdoda, kterou Petr Jarchovský s přidáním popisu prostředí a specifických figurek zahrádkářské kolonie natáhl na délku celovečerního filmu. Mile nostalgické vyprávění, které povyšuje herecký výkon Bolka Polívky, rozhodně nezklame, ale také nijak zvlášť nenadchne. Hřebejk zkrátka vytvořil příjemný film plný letní pohody a laskavých gagů. Technická stránka je u mě taky dobrá, takže tři hvězdičky. ()

Heero

Nebýt závěrečné scény generálního plánu Bolka Polívky, tak je ten film úplně o ničem. Dějová linka jako když šlápnu do hovna, herecký výkony takový nijaký, tak nějak prapodivně natočený. ()

nonick1

Po všech těch zbytečných Kráskách, Nestydech a Medvídcích konečně Hřebejkův film, který stojí za zhlédnutí. Vedle Revivalu v podstatě jedna z nejlepších novodobých českých filmových komedií. Tenhle film si určitě nepustíte jenom jednou - a nejen kvůli hereckému koncertu všech představitelů (no vida, jak lze ukočírovat Polívku!), či skvělým hláškám, ale i kvůli neotřelé zápletce a v neposlední řadě i pohodové letní atmosféře. U mě dobrý! :-) ()

Betmän

Až na pár scén, ve kterých se většinou vyskytuje Forman (kterej podle mýho převyšuje i Polívku, kterej nehraje, ale takovej je) a kominíček Vladyka, to je úplně zbytečnej film, kterej v závěru na chvíli chytí dech, nadechne se ale jenom párkrát, než si sám mistr Hřebejk odmává konec. Ten šampón byl ale fakt dobrej. Koncentrát. ()

Indian88

První část je dlouhá a nezáživná nuda probíhající v nesympatickém prostředí. Část druhá už je znatelně lepší a nebezpečně připomíná Dannyho parťáky. Celkově proto čistý průměr. Jen škoda, že film není o trochu víc vyvážený. ()

wellar

Je to tak medzi 3 a 4 *...Cesky nadstandard ..To znamena, ze po uvodnej polovici bez deja, ma film celkom vtiahol. Niektore situacie mi prisli fakt vydarene spravene..( Jeseter, stovka od slepeho hudobnika, notoricky zlodejicek atd ) takze u mna fajn ()

mh.mail

50% - Nastavovaná anekdota. Takový "Podraz" transponovaný do našich malých českých poměrů. Místo všemocného mafiánského bosse parta skořápkářů z vysočanské tržnice, místo falešné herny otlučená dodávka, místo početného komparsu pár kamarádů z přístavu, místo Redforda s Newmanem Vladyka s Polívkou. Místo nákladně realizovaného podrazu kvůli hromadě dolarů téměř zadarmo realizovaná česká improvizovaná kulišárna kvůli pár tisícovkám. ()

THE_Joko

U mňa teda vôbec nie dobrý! Neviem, som proste človek, ktorý ma asi posunutý prach smiechovosti, alebo tento film bol naozaj úplne nevtipný? Za celú dobu som sa ani neusmial, nie ešte že by som sa rehotal a to si myslím že u filmu, čo sa radi pod žáner komédia asi nie je úplne dobrý! Scénu s tancom v maringotke som radšej pretočil aby sa mi nespravilo nevoľno. ()

Elgin

Nemozem si pomoct kedze cely priebeh filmu mi tam nieco chybalo. I napriek tomu, Ze Hrebejk je moj najoblubenejsi cesky reziser a ani kopec hviezd na cele s panom Polivkom a Somrom to nezachranilo. Tiez toho humoru bolo pomenej a niektori nemenovany herci predvadzali katastrofalny vykon. Sumasumarum 35%. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr

16.10.2022

Česká kinematografie v neděli přišla o jedno z velkých hereckých jmen, ve věku osmaosmdesáti let totiž odešel známý český filmový a divadelní herec Josef Somr. Mnozí diváci si na něj vzpomenou jako… (viac)