ssarka

Tento film je tak odpočinkovej až je nudnej... názorná ukázka toho že když není zajímavý scénář,ani 1000 km dlouhá lajna herecké elity nic nenadělá ()

Naby

Trosku pomalejší rozjezd zasel celkem zajímavou zápletku. Za me to bylo celkem zajímavý a neotřelý nápad to rozhodně byl. Bavil jsem se dobre, takze celkem slušný nadprumer 3,8* ()

vinducha

Do popisku bych možná přidal i akční a krimi , kdo pamatuje v pražských ulicích skořápkáře a jezdil na burzy na Můstek nebo Spartu ( ve Vysočanech jsem pak už nebyl), musí ocenit atmosféru. A jak koukám , je to jediný film podle p. Šabacha , který je v modrých a neměl by být. ()

Gareth_Jones

Tento film má v sebe istú romantiku časov nedávno minulých. Krásne sa naňho pozerá, v podstate aj tí, ktorí vo filme predstavujú negatívne postavy - škrupinkári - sú natoľko skvelí a ľudsky vykreslení, že sú aj z nich nakoniec ľudia, ktorým držíte palce, aby to s nimi nedopadlo zle. Partia z Libenskej kolónie je plná krásne zahraných postáv a charakterov, vyžarujúcim bezstarostnosť, pohodu a chuť do života. Vyniká Bolek Polívka a Miroslav Vladyka. ()

gizi

Tak toto byl opravdu hodně nepovedený film. 2/3 koukám, vo co go - nuda, trapné. Herecké výkony mnohé skoro ubohé, nepřesvědčivé, neuvěřitelné. Celý film tak trochu zachraňuje až závěrečná akce a Polívka, který ještě drží úroveň. Díky tomu dám při 50% 3*. ()

clojster

Mě tento film mile překvapil. Šel jsem na něj s očekáváním klidného filmu u kterého si odpočinu a budu vychutnávat pohodičku která s něj bude čišet a toto mi splnil. Navíc ale ve druhé půlce filmu začne zajímavá akce kolem skořápek, kterou jsem nečekal. U mě dobrý - 85% ()

Umělec

Zase po delší době lepší Hřebejkův film, Podraz po česku ... Hodně dobrý herecký výkony, hlavně Polívka to povyšuje minimálně o hvězdičku, to je hereckej koncert ... 75% ()

Bloodoom

Klasický Hřebejkovský film, který je zprvu nudný a utahaný a ke konci se rozjíždí. Ze začátku se tvůrci "nudí" na Libeňském ostrově, ale pak to dostává šťávu a spád. Jak již bylo vyřčeno, Šabacha to vidělo možná tak z rychlíku. Velmi musím pochválit M.Vladyku, který na mě udělal opravdu velký dojem. I ostatní herci jsou naprosto bezvadní, ale ten začátek. Nejlepší scéna filmu jsou "Bratři v triku" ()

Gugos

Trochu nechápu nájezdy na začátek filmu mně to přišlo naprosto v pohodě a velmi vtipné už od začátku a jako celek hodnotím jasně 5* vynikající film, který všem doporučuju ()

wdo

Pan režisér by si měl vzít poučení z klasika, kterého ústy Bolka Polívky cituje v tomhle spektáklu: "Vlak by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny vlétat dovnitř a ven". Režisér Hřebejk by potřeboval taky zvolnit tempo, přestat chrlit filmy a přitlačit na kvalitu. ()

dejf30

Teda když už jsem pomalu přivíral oči, tak se z toho vyklubali Dannyho parťáci po Česku a to jsem fakt nečekal. Příjemné ohlédnutí za dobou burz, šusťákových souprav a skořápkářů. Díky za připomenutí pane Hřebejk. Ach to Bibione. ()

corax8

Komedie to je, ale že by jsme se za břicho popadal to tedy nikoliv. Některý tzv. hlášky se mi moc líbili a musím přiznat, že obohatili můj slovník. Jinak určitě sedí přirovnání k Podfukářům. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr

16.10.2022

Česká kinematografie v neděli přišla o jedno z velkých hereckých jmen, ve věku osmaosmdesáti let totiž odešel známý český filmový a divadelní herec Josef Somr. Mnozí diváci si na něj vzpomenou jako… (viac)