S ovečkou Shaun vládne na farme chaos! Shaun rozhodne nejde so stádom - práve naopak, stádo sa pod jeho vedením púšťa do rôznych akcií, ktoré pokojné údolie menia na pastvinu plnú zmätku. Shaun s kamarátmi nedáva šancu ani ovčiarskemu psovi Bitzerovi, ktorý sa snaží utajiť, čo všetko sa deje za farmárovým chrbtom. Každý deň prináša nové dobrodružstvá vďaka ovečke Shaun! (TV JOJ)

Recenzie používateľa Kri-kri k tomuto seriálu (1)

Veselá farma (2007) odpad!

90%?! Český národ definitivně ztratil veškerou soudnost i kulturní úroveň! Dlouho mi bylo záhadou, proč tahle infantilní a ničím nezajímavá pohádka je u českých diváků (a to i dospělých!) tolik populární a na ČSFD dokonce zaujímá přední pozici v žebříčku nejoblíbenějších seriálů. Až mi to konečně docvaklo! Češi jsou národem poslušných stádovitých ovcí a s hlavní postavou této blbůstky se nejspíš zosobňují, jinak si to opravdu nedovedu vysvětlit. Navíc je fakt, že TV stanice a vydavatelé DVD zásadně ušetří, neboť nemusejí pořizovat dabing. Nicméně, mě tato komerční němá imbecilita neoslovila ani v nejmenším, tudíž opět půjdu proti davu a hrdě zodpadňuji. ()