Šampióni z Veselej farmy

• Česko Olympijská Shaun (viac)
Animovaný / Komédia / Rodinný / Športový
Veľká Británia, 2012, 21x1 min

Réžia:

Lee Wilton

Pozor, čeká vás nevídané akční dobrodružství. Aardmanova ovečka Shaun se vrací ve sportovním stylu v sérii minutových krátkých filmů. Shaun a jeho přátelé jsou náhle plní sportovního nadšení a jejich největším přáním je na farmě pořádat vzrušující sportovní soutěže. Shaun se svými přáteli proto uspořádá spoustu sportovních událostí a dokonce si postaví svůj vlastní stadion. Ve sportovním zápalu každý z nich samozřejmě usiluje o vítězství, ale farmář se v žádném případě nesmí dozvědět, co zvířátka na farmě za jeho zády provádějí. Uvidíte své oblíbené postavy, ale představíme vám i nové tváře. Pohodlně se usaďte a připravte se na vzrušující sportovní událost, jakou na farmě Mossy Bottoms ještě nezažili. (HBO Europe)

MikeCool

TV-seriál. Ovečka Shaun se nám protentokrát zapletla i do sportu. Během zhruba dvaceti krátkých filmíčků nám Ovečka vystřídá řadu známých sportu a pojme je....jak jinak, než po svém. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) | ()

KoRner

Čo sa dá povedať o sérií ultrakrátkych príbehov, kde nie je čas na nejaký dej, alebo podobne? Každá časť je len jedna scénka disciplíny, ktorá nakoniec nedopadne tak, ako by sa dalo očakávať. No bodaj by aj, keď rozhodcovia sú doslova slepí krtkovia :) ()